2024. Július 07. - 05:22:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 294481 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. Július 13. - 04:30:08
Válasz #60
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!

Diétával kapcsolatban lenne 1 kérdésem:
Én mindennap reggelre tervezem az aerob edzést, elötte is mehet a 30gé fehérje-glutamin-lenolaj?
Vagy elég csak utána egy adag turmix?

Válaszodat előre IS köszönöm!  8)
Szia!

Ez attól is függ, hogy napi hány gramm szénhidráton vagy és hogy hány percet kardiózol...

Minden esetre én amikor éhgyomorra kardióztam így jártam el:

-Zsírégető, pörgető
-10 g glutamin (+ esetleg némi BCAA is)
-Kardió edzés
-Lenmagolaj
-1. étkezés

Szóval normál esetben se lenmagolaj, se turmix nem kell előtte.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 13. - 04:36:06
Válasz #61
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Diétával kapcsolatosan lenne 1 kérdésem:
azon a napon, mikor 150 gr CH-t viszek be, úgy szoktam elosztani a mennyiséget, hogy 50 gr-ot a nap folyamán és 100 gr-ot edzés után 1 órával eszek meg (természetesen rizsről van szó  :) ). Az 50 gr-ot délben a 100 gr CH-t edzés után 1 órával kb. 18.00-kor szoktam megenni. Ez így jó szerinted, vagy cseréljem fel az adagokat?

Már 6 kilótól megszabadultam (kb. 6 hét alatt), most kezdtem el szedni a Lipo-6-ot.
Válaszod előre is köszönöm!  8)
Szia!

150 g szénhidrátot a helyedben én 3x50g-ra osztanék szét. 50 g-ot az első étkezésnél, 50 g-ot vmikor délután (nem az edzés előtti kajánál...hacsak ez a 150 g már extra kevésnek számít neked...mert akkor az edzés előttinél enném, hogy javítsak az edzés minőségén...) és 50 g-ot edzés után. Én is hasonlóan osztottam fel, mikor 150 g-okon voltam.

A leírt eredmény nagyon jó, de figyelj arra, hogy heti 1 kg-nál többet ne fogyj! Mert abban már lesz izom is... :-\ :'(


További sok sikert!!!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 17. - 15:11:05
Válasz #62
Nem elérhető

ati75


Szia
A Musclebuilding Stackben lévő Gakic-al ki lehet váltani edzés előtt az No-Xplode-t? Tudom, hogy más a hatásmechanizmusa,csak 2 cuccot nem biztos hogy kellene szednem edzés előtt. Köszi a választ

2007. Július 17. - 16:58:08
Válasz #63
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia
A Musclebuilding Stackben lévő Gakic-al ki lehet váltani edzés előtt az No-Xplode-t? Tudom, hogy más a hatásmechanizmusa,csak 2 cuccot nem biztos hogy kellene szednem edzés előtt. Köszi a választ
Ha kihagyod az No-Xplode-ot annak csakis a költségkímélő hatása lesz pozitív... Valóban másképp hatnak, véleményem szerint a Gakic-nak nincs pörgető hatása (vagy lehet, hogy majd vki rácáfol erre a teszteknél) és vérbőséget sem okoz...és kreatin sincs benne...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 17. - 19:27:06
Válasz #64
Nem elérhető

Töcky


Szia István!!!

Egy kicsit megkésve ugyan de köszi a választ! A lábedzés okés, bár az elején túl lőttem a célon egy kicsit, aztán egy hétig elég furán jártam!!
Az lenne még a kérdésem, hogy tömegeléskor hülyeség-e zsírégetőt szedni, a minél kisebb zsírosodás végett?

Üdv

2007. Július 18. - 19:29:34
Válasz #65
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia István!!!

Egy kicsit megkésve ugyan de köszi a választ! A lábedzés okés, bár az elején túl lőttem a célon egy kicsit, aztán egy hétig elég furán jártam!!
Az lenne még a kérdésem, hogy tömegeléskor hülyeség-e zsírégetőt szedni, a minél kisebb zsírosodás végett?

Üdv
Ha elvégzed a megfelelő mennyiségű edzésmunkát, figyelmet fordítasz az optimális szénhidrát és zsíbevitelre akkor nem fogsz zsírosodni. Szóval a zsírégetőt ebben az esetben pénzkidobásnak tartom. Az anyagcsere gyorsító hatása magas kalóriabevitel mellett szerintem érzekelhetetlen lenne...

Szóval itt legyél észnél:  /7%

 ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 20. - 16:52:26
Válasz #66
Nem elérhető

Atesz


Siza Steve!


Úgy tűnik, jövő héttől sikerül a heti 3 edzést 4-re feltornáznom =/+'. Eddig az általad írt 3 napos edzéstervvel dolgoztam, igen jó volt, bár bevallom a mell-hát nap nem mindig sikerült úgy, ahogy szerettem volna (talán külön kellene edzenem a két nagy izomcsoportot ??? ).
Most arra kérlek, hogy írjál nekem egy 4 napos edzéstervet, figyelembe véve azt, hogy a célom még mindig az, hogy diéta mellet megtartsam az izomtömegemet.
Köszönettel: Atesz

2007. Július 20. - 22:02:17
Válasz #67
Nem elérhető

csotanyboy


Szia!
A segítségedet szeretném kérni! A 18 éves fiamat tavaly ősszel műtötték gerincsérvvel,de most szeretne elkezdeni kondizni.persze csak hobbi szinten.A kérésem az lenne,hogy milyen gyakorlatokat végezhet és mennyit.Szeretném ha kűldenél neki egy edzéstervet.Nagyon megköszönném!

2007. Július 22. - 22:00:00
Válasz #68
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Siza Steve!


Úgy tűnik, jövő héttől sikerül a heti 3 edzést 4-re feltornáznom =/+'. Eddig az általad írt 3 napos edzéstervvel dolgoztam, igen jó volt, bár bevallom a mell-hát nap nem mindig sikerült úgy, ahogy szerettem volna (talán külön kellene edzenem a két nagy izomcsoportot ??? ).
Most arra kérlek, hogy írjál nekem egy 4 napos edzéstervet, figyelembe véve azt, hogy a célom még mindig az, hogy diéta mellet megtartsam az izomtömegemet.
Köszönettel: Atesz

Szia!

A heti 4 nap például így nézhetne ki:

1. nap: Mell, tricepsz

2. nap: Hát

3. nap: Láb

4. nap: Váll, bicepsz


A gyakorlatok, szériaszámok, ismétlésszámok maradhatnak azok amiket korábban írtam...de ne felejtsd el, hogy azok mindig csak irányadók...soha ne végezz egymás után két ugyanolyan edzést egy adott izomcsoportra! Az izmokat mindig meg kell lepni valami új stratégiával, különben hozzászoknak az edzéshez és nem fognak növekedéssel, erősödéssel reagálni.

Ebben a beosztásban már mehet a vállhoz is a hátsó delta (de maradhat a hátnál is, ha neked úgy jobban tetszik). Viszont a vállhoz mehetne némi trapézizom (csuklya) edzés is...pl. vállvonogatás rúddal vagy kézi súlyzókkal. 4 szériák, az ismétlésszám minimum 8 legyen szériánként!

Még annyit fűznék hozzá, hogy ha kell változtass az edzett izomcsoportok sorrendjén, a gyengébb izomcsoportjaidat jobb ha a hét első napjaiban edzed meg, amikor még több az energiád. És mivel így heti 3 pihenőnapod lesz azokat osztd szét optimálisan, hogy megfelelően tudj regenerálódni!


További sok sikert!!!  =/+' ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 22. - 22:18:00
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!
A segítségedet szeretném kérni! A 18 éves fiamat tavaly ősszel műtötték gerincsérvvel,de most szeretne elkezdeni kondizni.persze csak hobbi szinten.A kérésem az lenne,hogy milyen gyakorlatokat végezhet és mennyit.Szeretném ha kűldenél neki egy edzéstervet.Nagyon megköszönném!
Szia!

Ez nagyon nehéz kérdés és felelősségteljes választ kíván, amit én (főleg látatlanban) nem is tudok megadni. Nem vagyok orvos és a gerincsérvműtét utáni rehabilitáció lehetőségeivel sem vagyok tisztában... Így nem mernék tanácsot adni.

Először is tisztázni kellene egy szakemberrel, hogy mik a fiad lehetőségei a sportolásra és ezek milyen veszélyekkel járhatnak.

Amit így vaktában is írni tudok az az, hogy szerintem szinte csakis fekvő gyakorlatokat végezhetne...és olyat semmiképpen sem ami a gerincoszlopra és így a csigolyákra felülről függőleges nyomást fejthetne ki. Így még talán a hátgépen végzett lehúzások jöhetnének szóba...mivel ott ellenkező irányú az ellenállás.

Egy leírás a gerincsérvről (de gondolom nem mond újat):

http://www.orvosaneten.hu/Sections-index-req-viewarticle-artid-588-page-1.html


Sajnálom, hogy most érdemben nem segíthetek, de ezúton is mihamarabbi gyógyulást kívánok a fiadnak!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 22. - 23:38:13
Válasz #70
Nem elérhető

Trash314


ÜDVÖZÖLLEK!

Segítségedet, illetve véleményedet szeretném kérni tápkieg ügyben!
A diéta mellett használatos zsírégetőkről lenne szó, pontosan a MuscleTech Hidroxycut Hardcore-ról és a Universal Animal Cuts-áról!
Véleményed szerint egy optimális diétás étrend mellett, megfelelő kardió edzés és súlyzós edzéssel természetesen, meglátásod szerint melyik a "hatásosabb"?
Illetve mi szólna egyik és a másik mellett?
Tisztában vagyok vele, hogy csoda nem várható ezektől és semmilyen terméktől megfelelő étrend és edzés nélkül !

Véleményedet és segítségedet előre is köszönöm!


2007. Július 23. - 11:36:57
Válasz #71
Nem elérhető

Atesz



2007. Július 24. - 17:54:43
Válasz #72
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Szia Steve!!!

Meg szeretném kérdezni ,hogy mi a véleményed a NaNox9-ről???

Ki szeretném próbálni csak gondolom megkérdezem a véleményedet:)

2007. Július 24. - 18:44:29
Válasz #73
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ÜDVÖZÖLLEK!

Segítségedet, illetve véleményedet szeretném kérni tápkieg ügyben!
A diéta mellett használatos zsírégetőkről lenne szó, pontosan a MuscleTech Hidroxycut Hardcore-ról és a Universal Animal Cuts-áról!
Véleményed szerint egy optimális diétás étrend mellett, megfelelő kardió edzés és súlyzós edzéssel természetesen, meglátásod szerint melyik a "hatásosabb"?
Illetve mi szólna egyik és a másik mellett?
Tisztában vagyok vele, hogy csoda nem várható ezektől és semmilyen terméktől megfelelő étrend és edzés nélkül !

Véleményedet és segítségedet előre is köszönöm!


Őszinte leszek...én sem tudok dönteni, hogy melyik a jobb termék, de a Hydroxycut-ot némileg összetettebb terméknek tartom. Árban szinte ugyanott vagy ha a napi adagokat számolod (az adag: napi 6 hydroxycut illetve napi 2 Animal Cuts). Jelenleg versenyre készülök és mindkét terméket használom...biztos ami biztos!  :D

Szóval sokat nem tudtam segíteni...mindkét termék igen jó vételnek számít.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 24. - 18:50:53
Válasz #74
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!!!

Meg szeretném kérdezni ,hogy mi a véleményed a NaNox9-ről???

Ki szeretném próbálni csak gondolom megkérdezem a véleményedet:)
Szia!

A NaNOx9 (Muscletech) az egyik legjobb tablettás nitrogén-oxidos termék...a Nitrix (BSN) mellett. Azonban megjegyzem, hogy a nitrogén-oxidos cuccok "extráknak" számítanak...csakis akkor érdemes használni őket amikor már minden alapvető táplálékkiegészítőnek a birtokában vagy. Amúgy is ajánlott a használatuk de nem hiszem, hogy hosszú távon az extra bedurrantságnál többet érnél el vele...az meg ugye édeskevés ha nincs hozzá elegendő izomtömeged...maximum még az izmok tápanyagellátása lesz jobb a vérbőség miatt...feltéve, hogy lesz elég tápanyag abban a vérben... ::) ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."