2024. Szeptember 20. - 10:39:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305721 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Augusztus 01. - 08:14:24
Válasz #555
Nem elérhető

madinorbi


Szia Steve !
Most néztem meg pár napja a Dennis Wolf / Milos Sarcev edzővideót és az érdekelne, hogy az ott látott megmondom őszintén elsőre elégg sokkoló óriássorozatos tréning, az olyan mezei építgetőknek mint én is használható vagy mindenképpen csak versenyzőknek és nekik is a versenyelőtti periódusban? Érdemes lenne szted ilyenekkel is nyúzni magam néha vagy nem? Amennyiben igen ezt, hogy lehetne beépíteni az edzéstervbe ( havi 1 hét óriássorozatos tréning vagy 2 havonta ) ?
Üdv Norbi
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 09. - 13:23:07
Válasz #556
Nem elérhető

robi22


helló Steve!

én egy amatőr kezdő testépítő vok,inkább csak most kezdem el végre normálisan az edzést... ezzel kapcsolatban lenne hozzád néhány kérdésem. légyszi küldj nekem egy e-mail címet.

2008. Augusztus 09. - 13:35:20
Válasz #557
Nem elérhető

izomboy



2008. Augusztus 11. - 09:07:38
Válasz #558
Nem elérhető

jajgy


robi22, látszik nagyon oda figyelsz a bodybuilding eseményeire, pisti épp usába van, szombaton volt az elsö tampába és most szombaton pedig dallasba.. de amint megveri a mezönyt dallasba :-!, ir neked egy privit  :--:

2008. Augusztus 20. - 23:43:46
Válasz #559

Grizzly79

Vendég
Steve,

Olvastam az aminosavas írásodat és örömmel nyugtáztam, hogy az én korábbi "kutatásaim" is hasonló eredményre vezettek.  Łł=
A kérdésem az lenne, hogy melyik aminosav tápkieg. terméket ajánlanád (Glutamin és BCAA)?

A következő héten szándékozom nekiállni a BSN Stack-nek (CellMass, No-Xplode, Nitrix). Ezen tápkiegek mellett van-e értelme glutamint és BCAA szedni? Ha igen, akkor hova időzítsem az aminosavakat?

Köszi a választ előre is!

Üdv.
Szabi

2008. Augusztus 21. - 19:50:52
Válasz #560
Nem elérhető

Johnnyx


Steve,

valahol írtad, hogy alacsony szénhidrát bevitel mellett is - elegendő mennyiségű fehérjével - lehet izmot építeni. Szeretnék úgy izmot építeni, hogy egyáltalán ne zsírosodjak, sőt, ha lehetséges javuljon a testkompozícióm. Az írásaidból úgy vettem ki, hogy az utóbbit is lehetségesnek tartod.
Ennek érdekében mit javasolsz, mennyi proteint és szénhidrátot kellene testsúlykilónként ennem (figyelembe véve, hogy könnyen zsírosodom)?
Esetleg még van valami speckó dolog (pl. tápkieg), ami a fenti célt elősegítheti?

Köszi
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 22. - 07:25:11
Válasz #561
Nem elérhető

meregtib


Helló mindenkinek!!!

Teljesen új vagyok a fórumon, és gyakorlatilag egy termékkel kapcsolatban lenne kérdésem!!! LEUKIC!!! Eléggé jókat olvastam róla, és most szeretném kipróbálni!!! Több mint 1,5 éve edzek, és kb. fél éve megálltam a fejlődésben!!! Segít e rajtam ez a cucc, hogyan kell szedni, mennyi ideig lehet szedni, kell e levezetést csinálni vele és természetesen az örök kérdés: vannak e mellékhatásai! A segítséget előre is köszönöm!!!

2008. Augusztus 24. - 17:16:55
Válasz #562
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tisztelt Steve!

Egy kérdéssel fordulok önhöz! 15 éves vagyok, és fél éve foglalkozom komolyan a testépítéssel! Nem tagadom, hogy nem vagyok egy nagy izomtömeg, és hízni sem tudok...! Már több tömegnövelőt is kipróbáltam, (pl.: Gain Fast), de nem a várt eredményt kaptam! Mivel még iskolába járok, ezért mindig csak akkor tudtam edzeni, amikor időm volt (legtöbbször délután vagy este)! Már csak egy nap és kezdődik a VAKÁCIÓ;) , így arra gondolta, hogy délelőtt kéne járnom, edzeni. A Testépítés nagy Enciklopédiája c. könyvben olvastam, amelyet Arnold írt, hogy a délelőtti edzés a legjobb! Nyárra szeretnék, kér Kreatin kúrát egy kis fehérjével mellé! Itt kérném a segítséget, hogy jó e az úgy ha a kreatin mellé fehérjét szedek? ?:-/ A segítséget előre is köszönöm!

Üdvözlettel.: Benke Krisztián "KÉS"

Szia Krisztián!

Az, hogy melyik napszak a legmegfelelőbb az edzésre a bioritmusodtól és napi beosztásodtól, teendőidtől függ. Én pl. ha izmot akarok építeni kizárt számomra a kora reggeli edzés, mert nekem egy edzés előtt min. 2x kell ennem, hogy megfelelően effektív legyen. Ezért meg nem fogok hajnalban felkelni...főleg, hogy későn fekvő típus vagyok.

Kreatin mellé fehérjét?  ::)

Inkább úgy mondanám, hogy fehérje mellé kreatint... A legfontosabb táplálékkiegészítők a proteinporok és az aminosavak!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:22:44
Válasz #563
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Hello Steve

Gratulálok az eddigi eredményeidhez, egyszer még Cutler mellett állszjavascript:void(0);
clap

Egy kérdésem lenne:

Ha elküldeném az edzés tervem átfutnál rajta és tennél pár észrevétel.

Nagyon megköszöném, sokat segíteni a fejlődésemben. Már régóta edzem 15éves korom óta igaz megszakításokkal, de ennek vége, most már megállás nélkül hajtom a vasat:) 

Válaszod köszönöm

Riddick
Szia Riddick!

Cutler mellett már álltam, de majd egyszer egy versenyen a színpadon sem lenne rossz...  ;D

Lehet, hogy elküldted az edzéstervedet...de valószínűleg eltünt a postafiókomban a többi mit szedjek/mit tolsz Pisti/100 g szőlőcukor hány g szénhidrátot tartalmaz/vízzel vagy tejjel-típusú email-ek között...  ::) >:D :D

Küldd ide ha további kérdéseid vannak...ne priviben csevegjünk ilyenekről...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:26:33
Válasz #564
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

Az lenne a kérdésem, hogy ha az általad is favorizált edzés közbeni itókámat(20g MHP glutamin + 20 g BCAA + 50 ml dymatize folyékony amino + 100 g cell tech) reggel bekeverem vízzel és csak este 6 körül használom el, akkor megromlik-e.Közben hűtőben tartom.

Thx
Hi Miklós!

Nos örülök, hogy Te is alkalmazod az amino koktél receptemet!  :-)!

Mit szólnál hozzá, ha reggel beleöntenéd a shakerbe a folyékony amino-t, rászórnád a BCAA-t, aztán a glutamint...még a hűtőbe is berakhatod...és este 6 körül majd öntesz rá vizet...


 @:-) :-oD @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:28:17
Válasz #565
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helló Steve hagy kérdezzek már egy fullos elmeroggyantat de nagyon kíváncsi vagyok.
Spárgázni tudsz ?? csak mert nézegettem most millió gallériát és elég sokan rakják bele a progijukba .
Bocs ha lefárasztottalak.  ;-oo-;
@-o

Soha nem tudtam spárgázni.

 :'(

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:31:12
Válasz #566

B1ll4

Vendég
Steve , akik a priviket írták még nem is tudják , hogy van egy esti Snack-ed is !

2008. Augusztus 24. - 17:36:51
Válasz #567
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!Először is megdicsérném a gyurma műsört,nagyon jó,csak így tovább =/+' Azt szeretném kérdezni ha izmot akarok növelni akkor mennyi legyen az ismétlésszám? Hallottam olyat h izmerő növelés és izomtömeg növelés, nem tudom mi a különbség és hogy nekem mit kéne csinálni. Eddig 4x8at csináltam, valaki mondta hogy 4x10 kéne!? Köszi a segítséget @:-)
Szia!

Köszi a dícséretet!  ;-oo-;

Véleményem szerint a 6 alatti ismétlésszámok az erő fokozására jók, de a testépítőknek is érdemes hetente párszor beiktatni ilyet mert keményebbé, sűrűbbé teszik az izomzatot.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:39:57
Válasz #568
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!

Te szenhidrat toltogetesnel milyen ch-kat preferalsz? (rizs,zabpehely,esetleg kis menyisegu szolocukor is)


Szia!

Verseny előtti szénhidráttöltésnél?

Rizs, zabpehely, egy kevés burgonya, energiaszeletek, mandula, mogyorú, mogyoróvaj (energiának) és némi szőlőcukor, méz (színpadra lépés előtt nem sokkal).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 24. - 17:45:00
Válasz #569
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hella Steve. ;D

Elősször is szeretnék gratulálni én is az eddig elért eredményeidhez  ;D. 16 éves vagyok, ha jól tudom te is ilyen idősen kezdted, a kérdés az lenne hogy használtál e már ilyen korban étrendkiegészítőket? Én most például mega gainer 3100 -at iszom, lehet később ezektől vmi bajom tekintve az életkoromra? Előre is köszi a választ!

Üdv: Bence
Szia Bence!

15 évesen kezdtem el edzeni és már használtam proteinport, glutamint, kreatint. Semmi bajod nem lesz tőlük...hacsak a felgyorsult izomtömeg és erőnövekedés nem számít bajnak...  ;D


 :-oD =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."