2024. Szeptember 20. - 19:54:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 305994 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2008. Március 24. - 11:51:11
Válasz #405
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ok!Köszi a segítséget.Figyelek a kajára,mert Stevet idézve (nem is tudom melyik topicban olvastam) Hatóanyagból nem lesz izom csak tápanyagból!Ezt mindig észben tartom  /:-)
Szerinted a kúrát amit írtam azt a 2 hónapot le kell vezetni AnabolicXtreme PCT-vel?Tőled is megkérdezem ameddig Steve mester nem ír.
Esetleg még egy hónapig szedhetsz utána,PCT-t ha akarsz,Retain2-vel,bár ez után a kúra után,nem kell helyreállítani a tesztotermelést,mert az alap kúrában részt vevő tápkiegek is durván serkentik.Attól függetlenül amit leírtam levezetésnek(nem helyreállítás),szerintem nyugodtan lehet szedni.Ez alatt a 3 hónap alatt elég látványos változásokon mehetsz keresztül,sok sikert =/+'.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 24. - 22:10:15
Válasz #406
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Milo!
Én nem akarok belepofázni,elvégre Stevenek tetetd fel  akérdést de nem hiszem hogy neked itt bárki is a fórumon azt mondaná hogy inkább válaszd a Decát a Superdrol helyett.Nem tudom,hogy használtál e már szteroidokat,de amennyiben nem mindenkép próbáld ki előtte a Superdrolt.Ne kapkodd el.Szerintem úgy észerű ha erőségben egyre erősebb dolgokat szedsz.Gondolj bele,hogy egy csomó gyereket láttam már én is a konditeremben akik 2 hete edzenek (ez nem egy drasztikus példa,tényleg találkoztam ilyennel) és odamegyegetnek a teremben a legnagyobb emberekhez hogy honnan lehetne kokszot venni és ha visszakérdezel h mégis miylen kokszot annyi a válasz h hát a legjobbat olyan kokszot... !+"%
Ezeket általában nem győzik lebeszélni a dílerek,de példának jó.Hogy vajon az a gyerek aki néhány hónap edzés után már kokszol az h fog reagálni a kreatinra...
Szóval nem mondom hogy jaj  avilágért se Deca meg stb...de később meszebb jutsz ha türelmesen bejárod minden lépcsőfokát anak a lépcsőnek ami a csúcsra visz.

Csikó István neked meg újfent köszönöm a segítséget én is bízom benne,hogy látványos átalakuláson megyek majd át.
Egyébként ha nem szükséges PCT-vel helyreállítani akkor levezetésnek a Gaspari SizeOn-on gondolkozom,mert ha nem kell helyreállítani scak levezetni akkor ahoz jó lesz egy nem hormonális erős kreatin is.Szerintem.Erről mi a véleményed.

csak így tudok írni,hogy mjegszólítalak István,mert nem tudok idézetet beszúrni.Alul rámegyek h idézet beszúrása de nem teszi be  ˝=/

2008. Március 25. - 15:46:17
Válasz #407
Nem elérhető

sany80


Hello Steve!
Olvastam hogy hasznalod a Freak Fix-et.Kovetkezo lenne a kerdesem en edig Nitro-techet hasznaltam erdemes valtani Freak Fix-re?Szerinted jobb mint a Nitro-tech?

Kosz!

2008. Március 25. - 22:10:56
Válasz #408
Nem elérhető

madinorbi


Szia Steve !
Jelenleg megy a szokásos nyár előtti diéta, a kérdésem az az lenne hogy érdemes e több fajta fehérjét fogyasztani. Sok profi étrendjébe belekerül ilyenkor a szója is , vagy maradjon csak a tejsavó.
Vagy esetleg van egy százalékos leosztás hogy mi a legoptimálisabb keverék savó, szója , kazein esetleg .
Köszi a választ !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 02:21:31
Válasz #409
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszi a segítséget ki fogom próbálni!!!!

Lenne egy més jellegű problémám (is sajnos)!
Nagyon ropog a vállam : kis éles szúró fájdalom ált. karkörzésnél veszem észre de inkább a nyomó mozdulatoknál!!Szerintes mi lehet ez???Én rotátor köpeny sérülésre gyanakszom???elés zavaró ... esetleg tudnál nekem ebben igy távlatból segíteni(elég nehéz megítálni így tudom,de hátha)-mit tehetek hogy ne legyen ennek semmi következménye - kezdeti edzegetéseimből kimaradt/de inkább háttérbe szorult a hát (trapézizom)+bicepsz edzés-16 évesen lehet hogy ez az oka???

Elöre is köszi!!!
Hello!
Jó napot kívánok!

Figyeljen magára! Most energiát küldök a vállizületére!
Most mit érez? Ugye jobb már? Hány százalékos a javulás? 50? Akkor koncentráljon!
És most? Na ugye már nem is érzi!

 ;D

Ezt nem hagyhattam ki! Gyurcsok The Best!!!  @:-)

http://www.youtube.com/watch?v=YdcRo9hToEw   Łł=




Nos, nekem is rendszeresen előjön ilyen probléma a vállammal és én is csak nagy nehezen tudok kilábalni belőle, neked meg így látatlanban nem igazán tudok segíteni.

Először is ilyenkor nem szabad túlterhelni, úgymond körül kell edzeni.
Ha izületi porc alapú a fájdalom akkor egy glucosamine alapú izületvédő is segíthet.
Pl.: Glucosamine Plus CSA (ON)

Ennél komolyabb probéma esetén már lehet, hogy gyógyszeres kezelés is kellene.
Ekkor jól jöhet a Voltaren SR 75 tabletta, ha hozzá tudsz jutni. Doppinglistás. Én nem ajánlok szar terméket!  ;D

Ennél is komolyabb probléma esetén jönnének a lokális injekciók egy szakorvosnál.
De sztem nálad még közel sem ilyen komoly a dolog.


Jobbulást!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 02:36:25
Válasz #410
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve,

Kíváncsi volnék a véleményedre. Még kb. 2-3 hónapig fogok tömegelni, utána egy kisebb diéta következik majd. Arra gondoltam, hogy a fennmaradó időben kipróbálnám milyen lehet, ha egy izomcsoportra heti 2-szer edzek. Pl. az Arnold féle beosztással Hétfő-Csütörtök: Mell+Hát, Kedd-Péntek: Váll+Kar, Szerda-Szombat: Comb+Vádli. Mi a véleményed, érdemes megpróbálni?
Hi!

Nos, nem ajánlom...

Habár Arnold fénykorában még ennél is többet edzett. Legtöbbször ez volt a heti beosztása a '70-es évek elején:


                 Reggel             Este

Hétfő         Mell, hát         Comb, vádli, has
Kedd          Váll, kar          Vádli, has
Szerda        Mell, hát         Comb, vádli, has
Csütörtök    Váll, kar          Vádli, has
Péntek        Mell, hát         Comb, vádli, has
Szombat     Váll, kar          Vádli, has
Vasárnap    Pihenő


De már a mell-hát, váll-kar, láb duplán is túl sok még egy haladónak is. De egy próbát megér.   =/+' 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 08:24:50
Válasz #411
Nem elérhető

izomboy


Bazzzz 3 rángás és vége minden gondnak:) ilyet még nem láttam:)

-Milye fáj?
- a fejem...
-mi?
a hátam!
-na! Dönzsd el!! nem mindegy hogy 2 vagy 3 rángok vazee :P

2008. Március 26. - 11:14:11
Válasz #412
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Steve,

Kíváncsi volnék a véleményedre. Még kb. 2-3 hónapig fogok tömegelni, utána egy kisebb diéta következik majd. Arra gondoltam, hogy a fennmaradó időben kipróbálnám milyen lehet, ha egy izomcsoportra heti 2-szer edzek. Pl. az Arnold féle beosztással Hétfő-Csütörtök: Mell+Hát, Kedd-Péntek: Váll+Kar, Szerda-Szombat: Comb+Vádli. Mi a véleményed, érdemes megpróbálni?
Hi!

Nos, nem ajánlom...

Habár Arnold fénykorában még ennél is többet edzett. Legtöbbször ez volt a heti beosztása a '70-es évek elején:


                 Reggel             Este

Hétfő         Mell, hát         Comb, vádli, has
Kedd          Váll, kar          Vádli, has
Szerda        Mell, hát         Comb, vádli, has
Csütörtök    Váll, kar          Vádli, has
Péntek        Mell, hát         Comb, vádli, has
Szombat     Váll, kar          Vádli, has
Vasárnap    Pihenő


De már a mell-hát, váll-kar, láb duplán is túl sok még egy haladónak is. De egy próbát megér.   =/+' 8-)

Köszönöm  :-){ Azóta kipróbáltam és - legalábbis a hátamnak biztosan - valóban sok lenne.
Egyetek zabot!

2008. Március 26. - 11:50:54
Válasz #413
Nem elérhető

Cressler


Szia! HA már távgyógyítás.  ;D
ÉS ha az inszalagokkal van gáz akkor arra mit javasolsz?
A voltarentől, fastumgéltől, diclofenactól csak rosszabb a jegelés ideig óráig jót tesz, de nem tartósan.  :-X
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 26. - 12:31:35
Válasz #414
Nem elérhető

duraCELL


Cressler,

Bocs, hogy beleszólok, de hátha...
Sokáig (fél év) kínlódtam én is hasonló problémával. A jobb könyökömnél makacsul meghúzódott a csontra tapadó ín. Próbáltam mindenféle krémmel (zsálya, Flector EP, Fastum, ...stb) semmi. Na akkor jöhetnek a non-steroid gyull. csökkentő tabletták: Cataflam, Movalis, Apranax. De ezek is csak addig hatottak, míg tartott a fájdalomcsökkentő hatásuk. Egy ángilus fórumon olvastam, hogy a lenmagolaj (flaxseed) harmadára csökkenti az izom-ín sérülések gyógyulási idejét. Extremefit -> ON flax
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=39&products_id=526
3*2 kapsz. étkezések után. Mostanra minden OK.
Érdekesség, hogy ismerősöm először gyógynövénybolti lenmagolajjal próbálkozott, de nem használt, áttérve a kapszulásra, megjött a hatás.
Kicsit utánanézve kiderül, hogy a lenmagolajban lévő hatóanyag borzasztóan instabil. Még fényre is bomlik, gondolom ezért jobb, ha kapszulába van zárva a drága. Ugyanis az üveges jóval olcsóbb...
Egyébként biokémiailag nem ismert a lenmagolaj emigyen hatásmechanizmusa, az nem köthető az essz. omega zsírsavakhoz, a halolaj pl nem jó.

2008. Március 27. - 14:13:21
Válasz #415
Nem elérhető

Cressler


Cressler,

Bocs, hogy beleszólok, de hátha...
Sokáig (fél év) kínlódtam én is hasonló problémával. A jobb könyökömnél makacsul meghúzódott a csontra tapadó ín. Próbáltam mindenféle krémmel (zsálya, Flector EP, Fastum, ...stb) semmi. Na akkor jöhetnek a non-steroid gyull. csökkentő tabletták: Cataflam, Movalis, Apranax. De ezek is csak addig hatottak, míg tartott a fájdalomcsökkentő hatásuk. Egy ángilus fórumon olvastam, hogy a lenmagolaj (flaxseed) harmadára csökkenti az izom-ín sérülések gyógyulási idejét. Extremefit -> ON flax
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=39&products_id=526
3*2 kapsz. étkezések után. Mostanra minden OK.
Érdekesség, hogy ismerősöm először gyógynövénybolti lenmagolajjal próbálkozott, de nem használt, áttérve a kapszulásra, megjött a hatás.
Kicsit utánanézve kiderül, hogy a lenmagolajban lévő hatóanyag borzasztóan instabil. Még fényre is bomlik, gondolom ezért jobb, ha kapszulába van zárva a drága. Ugyanis az üveges jóval olcsóbb...
Egyébként biokémiailag nem ismert a lenmagolaj emigyen hatásmechanizmusa, az nem köthető az essz. omega zsírsavakhoz, a halolaj pl nem jó.
köszi, megfogadom a tanácsot
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 27. - 23:00:28
Válasz #416
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!

kb 2 hete érzékeny lett a bal mellbimbóm.
utánna semmi...
Mostanában elég sokat híztam/nöttem.
Se kox, se prohormon, se gyógyszer(se most se régen)
Kérdés: lehet, hogy gyno?
A polóm irritálja, de lehet hogy csak hipohonder vagyok... ????...
Ha esetleg gyno-m van, lehet tenni valamit?
válaszodat előre is köszönöm.

Hi!

Nos, gyno-ja koksz nélkül is lehet az embernek. Csak simán érzékeny a mellbimbód vagy alatta duzzanat, csomó is van?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 27. - 23:08:53
Válasz #417
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Steve!
nekem oylan kérdésem lenne,hogy egy 1 hónapos Ultimatum Stack (Hyperdrol x2,Mass FX,Retain2) és utánna további egy hónapig tartó Pro-Anabol után kell valami levezetés?Gondolok itt AnabolicXtreme PCT-re.
Most 18 éves vagyok,ezt scak azért írtam, hogy ez esteleg befolyásolja e.
Szia!

Látom ez a téma már több hozzászóláson és privát üzeneten át megy...

Lehet, hogy nem örülsz a válaszomnak, de 18 évesen én sem ajánlok még ilyeneket és teljesen egyet értek Csikó István hozzászólásaival.

Mikor annyi idős voltam mint Te még mindentől nőttem és a feljött izom meg is maradt rajtam...így nagyszerű és tartós alapokkal vágtam neki a versenyszerű testépítésnek.

Az általad említett cuccok azért elég erősnek számítanak, főleg a PCT-ről tudok nagyon pozítivan nyilatkozni...én aki beszedett már 1-2 dolgot. Szóval nem hiszem, hogy már el kellene merülnöd ezekben.

A lényeg a fokozatosság!

Maximum egy önmagában alkalmazott Axis-HT-t (BSN) ajánlanék.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 27. - 23:16:02
Válasz #418
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tisztelt Steve

Az utóbbi időben sokat olvastam a fórumot és felvilágosodtam ;D
Eddig egy bizonyos cég termékeit használtam, de a jövő héttől kipróbálnám a BSN és az ON termékeit, ide lenne egy kérdésem.
kb 30-40 e. tudok költeni havi szinten kiegészítőkre, így úgy gondoltam ON 100% wheit+multivitamint+vagy NO-expold vagy cellmass-t veszek , mindekettőről olvastam tesztet+ termékleírást így tudom mi a különbség a kettő között és hogy mindkettőnek van izomtömeg és erő növelő hatása. A kérdésem hogy ha csak az egyik fér bele a keretbe és a cél inkább tömeg mint a erő növelése (tudom a kettő összefügg 8) ), melyiket válaszzam. Ha ez olyan ez olyan, hogy inkább próbáljam ki és ne kérdezősködjek akkor nyugodtan írd azt ::)
Köszönöm
Márk

Szia!

Ha ebben az árkategóriában kell maradni és az NO-Xplode és a CellMass között kell választani, akkor a Cell-Tech-et (Muscletech) ajánlom.  ;D

Viccen kívűl. Ez a legjobb kreatinos termék, tökéletesen vissza is tölti az izmokat edzés után így maximalizálja a regenerálódást. A 20 adagos doboz ára most 11,324 Ft, a 30 adagos 16,576 Ft.

Ha a gyomrod nem érzékeny a szölőcukorra akkor meg leszel vele elégedve!


 =/+' :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 27. - 23:16:17
Válasz #419
Nem elérhető

moszad


Szia!

csak 1-2 napig volt érzékeny.
Csomó nincs, inkább laza zsírszövet de nagyon minimális.
Mintha a mellbimbóm állna kicsit kijebb...
(-de lehet, hogy eddig is igy volt.)
Lehet, hogy csak a hízás miatt rakódott rám ?
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.