2024. Szeptember 20. - 22:29:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 306030 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 15. - 12:48:44
Válasz #360
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve

Milyen heveder amit hasznalsz?
Ami a Gyurmában is rajtam volt?

Az "Milos-os" heveder még a Koloseum Gym-ből. A felkészülésem alatt is azt használtam. Kicsit vastagabb mint az átlag, strapabíró!

 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 15:20:11
Válasz #361
Nem elérhető

Kris



2008. Február 15. - 17:18:24
Válasz #362
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Szia Steve!!!!

N.O.-XPLODE-CELLMASS-NITRIX
Ki szeretném próbálni..csak hogy ezek olyan termékek, melyekre az van meghatározva, hogy 18év alatti személyek ne alkalmazzák...

És én ugye csak 16vagyok :-\
Szerinted szedhetem vagy inkább ne ????...

2008. Február 16. - 22:21:25
Válasz #363
Nem elérhető

lacikax


Szia!

kb 1,5-2 eve edzek, rendszeresen heti 5-szor, 6-szor
vervizsgalaton voltam, 172 es hemoglobin szintet mertek, es kerdeztek szedek e kiegeszitoket.
en feherjet, tomegnovelot, aminot is eszek rendszeresen
van ezeknek koze hozza, es sok e ez az ertek szerinted?

elore is koszi a valaszt

laci

2008. Február 17. - 01:36:01
Válasz #364
Nem elérhető

Kruz


Hello ,Steve!

Küldtem mailt, szeretném a segítséged kérni, ha nem gond ,csak nem jött válasz,gondolom kisem látsz e levelekből...
Szóval megpróbálom itt:

Egy-két éve szermányoltam egy doboz Promagnon 25-öt a Lrdy-ból(olyasmi ,mint a halodrol 50 azt írják) ,de nem használtam fel ,mivel nem edzettem rendszeresen és megakartam adni a módját... De az van rajta: Exp 3/08 ! Szóval hagyom a rizsát, bekell szednem március hónapban, nincs mese, és most már legalább 6-7 hónapja folyamatosan edzek heti 3-4x   =/+' ... Amit tudni lehet rólam ,hogy szart se szedtem évek óta, még fehérjét sem és nem is nagyon fejlődtem az elmúlt félévben sem,csak formálódtam, zsíros vagyok,kb 30% a testzsírindexem! Elakarom kezdeni a p25-öt, de nem akarom ,hogy leálljon a saját tesztom gyártása (így sem az igazi, hála az első kúrámnak 18 évesen buta fejjel) így jó volna tudni hogy kéne szedni, mit szedjek mellé, mit utána meg ilkyenek tudod! Gondolkodtam a creatin etil észteren közben és persze fehérje bevitelt is elkezdem vele együtt! bár ha szedem a kreatint nem fogom tudni mitől fejlődök a p25-től vagy a creatintól, nem igaz? Napok óta csak forumokat bújok a p25-ről perzse szinte csak angolul, mit szedjek utána (novedex xt, t-bomb 2) hogy rendben legyek hormon ügyileg, egészségügyileg! Szóval nem az a célom ,hogy nagyra nőjek, inkább tiszta izmot szeretnék az sem baj ha súlyra nem hízok csak változik a test kompozíciom, a lényeg hogy a legnagyobb biztonságban csináljam a dolgokat már amennyire lehet, nem akarok megint hülyeséget csinálni mint 18 évesen!  ;D   

A választ előre is köszi...


2008. Február 17. - 18:03:10
Válasz #365
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve!!!!

N.O.-XPLODE-CELLMASS-NITRIX
Ki szeretném próbálni..csak hogy ezek olyan termékek, melyekre az van meghatározva, hogy 18év alatti személyek ne alkalmazzák...

És én ugye csak 16vagyok :-\
Szerinted szedhetem vagy inkább ne ????...
Szia!

Nos, tény hogy rá van írva...

Talán beismerhetjük, hogy a NO-Xplode-Nitrix-szel várhatnál még... A CellMass-nál nem igazán értem a tiltást.

Minden esetre rá van írva a figyelmeztetés, úgyhogy ha meghalsz tőlük nem perelhetsz...de akkor már amúgy se... ))=/ ;D ;D

Én szedtem kreatint 16 évesen...  --)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 18:06:58
Válasz #366
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia!

kb 1,5-2 eve edzek, rendszeresen heti 5-szor, 6-szor
vervizsgalaton voltam, 172 es hemoglobin szintet mertek, es kerdeztek szedek e kiegeszitoket.
en feherjet, tomegnovelot, aminot is eszek rendszeresen
van ezeknek koze hozza, es sok e ez az ertek szerinted?

elore is koszi a valaszt

laci
Hi!

Nem látok ebben semmi katasztrófálisat.

Az én papírjaim alapján a "normál" érték 130-180 között van. Nekem 150.


Véleményem szerint nincs mi miatt aggódnod, de ha 200 fölé megy írj be újra és jól megbüntetjük majd Hemoglobin bácsit!

 :-/-- 8-)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 19:15:57
Válasz #367
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Szia Steve!!!!

N.O.-XPLODE-CELLMASS-NITRIX
Ki szeretném próbálni..csak hogy ezek olyan termékek, melyekre az van meghatározva, hogy 18év alatti személyek ne alkalmazzák...

És én ugye csak 16vagyok :-\
Szerinted szedhetem vagy inkább ne ????...
Szia!

Nos, tény hogy rá van írva...

Talán beismerhetjük, hogy a NO-Xplode-Nitrix-szel várhatnál még... A CellMass-nál nem igazán értem a tiltást.

Minden esetre rá van írva a figyelmeztetés, úgyhogy ha meghalsz tőlük nem perelhetsz...de akkor már amúgy se... ))=/ ;D ;D

Én szedtem kreatint 16 évesen...  --)

Köszönöm a választ..majd múlik az idő és gyűlnek a dobozok @:-)

2008. Február 19. - 11:01:17
Válasz #368
Nem elérhető

szocsa


Hello Steve!
Tudom, hogy nálatok (még) nem lehet kapni, de bízom benne, hogy ismered a következő prohormon kombót, gyártó az EST:
Hemadrol/Propadrol Combo
Légyszi ha tudsz valami infót a hatásukról akkor oszd meg velünk!Rendkívül fontos lenne!
 :-)->  :-)->  :-)->  ?:-/
Előre is Köszönöm az érdeklődők nevében!  :-){  :-){  :-){
 

Én a prohormonokról több rosszat hallottam mint a szteroidokról! Ugyhogy inkább tegyél re róla és vegyél inkább Nutellát ;D
az még finom is..... ugye Zsolt?  8-)

2008. Február 19. - 13:57:30
Válasz #369
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Steve!
Tudom, hogy nálatok (még) nem lehet kapni, de bízom benne, hogy ismered a következő prohormon kombót, gyártó az EST:
Hemadrol/Propadrol Combo
Légyszi ha tudsz valami infót a hatásukról akkor oszd meg velünk!Rendkívül fontos lenne!
 :-)->  :-)->  :-)->  ?:-/
Előre is Köszönöm az érdeklődők nevében!  :-){  :-){  :-){
 

Felejtsd el szerintem az EST termékeit. Az egész cég kamu az összes termékével(olcsó és veszélyes hamisítvány egytől-egyig). Pont.
(máshol már leírtam, hogy miért.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 19. - 16:48:28
Válasz #370
Nem elérhető

Cressler


Értem!  /:-)
Bár külföldi fórumokon(bodybuilding.com, flexfit.com useres rewiews-nál) nagyon jó véleménnyel voltak ezekről a cuccockról!   @:-)  8-}
Ez hogy lehet?Mind csa kamuznak?  ????... 
Mindegy, bízom  efitben és a többi szakértőkben!  :-){
Szocsa! És a superdrol ng, meg a halodrol mi csoda?Azok is prohormonok! Nem véletlenül kell pct  utánuk! Az Sng reklámja: The worlds #1 selling pro-hormone  8-} 8-}
Szóval a nutellát a fejedre kendheted!  ))=/
Egyáltalán ne zavarjon de a Halodrol nem prohormon! ()  A HAlodrol-50 volt az.  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 20. - 11:26:05
Válasz #371
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Értem!  /:-)
Bár külföldi fórumokon(bodybuilding.com, flexfit.com useres rewiews-nál) nagyon jó véleménnyel voltak ezekről a cuccockról!   @:-)  8-}
Ez hogy lehet?Mind csa kamuznak?  ????... 
Mindegy, bízom  efitben és a többi szakértőkben!  :-){
Szocsa! És a superdrol ng, meg a halodrol mi csoda?Azok is prohormonok! Nem véletlenül kell pct  utánuk! Az Sng reklámja: The worlds #1 selling pro-hormone  8-} 8-}
Szóval a nutellát a fejedre kendheted!  ))=/

A Superdrol NG valójában nem prohormon!!!! A reklámban egy ügyes kis csúsztatást alkalmaznak  :D. Azt írják igen, hogy a SUPERDROL "The world #1 selling pro-hormone", amivel A RÉGI SUPERDROL-RA utalnak vissza és azt az asszociációt szeretnék létrehozni az olvasóban, mintha a SUPERDROL NG-re vonatkozna!!! Ha megnézed az NG a végén kisbetűkkel van odabiggyesztve.

A Halodrol Liquigel semmiképpen nem prohormon, még annyira sem, mint az SD NG!!!!

Amerikában az androgén prohormonok/ hormonok gyógyszerészeten kívüli birtoklásáért börtön jár!!! Egy kategóriában vannak ma már a kokainnal, heroinnal stb...

A fenti EST termékei sem prohormonok a cimkén lévő hatóanyagok alapján!!!(Durvább anyagok) Ami pedig a dobozaik tartalmát illeti, senki nem tudja valójában, mi van bennük, mivel a feltüntetett hatóanyagok birtoklásáért is börtön jár amerikában, tehát hogyan tudná ez a cég birtokolni ezeket a hatóanyagokat amerikában? és ha ő tudja, akkor az eredeti cégek, akik ezeket a termékeket valójában kifejlesztették(AnabolicXtreme, ALRI, Gaspari stb...), akkor miért nem árulják még mindig és miért állították már több mint 1 éve le őket? Mert bűncselekményt követnének el és az FDA és DEA emberei mindennap ott vannak a nagyobb bodybuilding fórumokon is és másnap már a cégnél, aki ilyen anyagot árul! Ahogy közeledik az Olympia, ez még durvább amerikában. Ennyire egyszerű, és ezt amerikában nem nézik jó szemmel, hacsak nem, ez a bizonyos EST az FBI vagy CIA tulajdonában vannak, amit eléggé kétlek... ;D Ha megnézed az EST honlapját, egy rendes címet sem találsz rajta. Ha folytatják, el fogják őket kapni...Ennyi. De valószínüleg a dobozaikban semmi nincs, csak kamuznak a termék cimkéin, mert különben már börtönben lennének.... >:D

Mikor most ősszel mentünk a Mr. Olympiára, a reptéren amerikában engem úgy szétkaptak, mint foxi a lábtörlőt, mikor megemlítettem, hogy a bodybuilding.hu -tól jövök és a las vegasi Mr. Olympiára megyek...Szóval nem viccelnek ezzel amerikában, az nem a balkán...

(ui: csak most látom, hogy az EST honlapján már nincsennek is fenn ezek a termékek. Valaki kopogott náluk az ajtón ezek szerint... :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 20. - 18:39:35
Válasz #372
Nem elérhető

ashtrax


Hello Steve!
Tudom, hogy nálatok (még) nem lehet kapni, de bízom benne, hogy ismered a következő prohormon kombót, gyártó az EST:
Hemadrol/Propadrol Combo
Légyszi ha tudsz valami infót a hatásukról akkor oszd meg velünk!Rendkívül fontos lenne!
 :-)->  :-)->  :-)->  ?:-/
Előre is Köszönöm az érdeklődők nevében!  :-){  :-){  :-){
 

Felejtsd el szerintem az EST termékeit. Az egész cég kamu az összes termékével(olcsó és veszélyes hamisítvány egytől-egyig). Pont.
(máshol már leírtam, hogy miért.)

A Black China Labs szintén zenész! Nem értem én se, hogy árulhatják ezeket pont amerikában.

2008. Február 20. - 18:52:49
Válasz #373
Nem elérhető

Kola


hy Steve!

segítségedet kérem,Elite whey,glutamin,cell tech hc, aminokapszula,és edzés előtti NO.-fokozó mellé Anatorp70-et vs. valamilyen tömegnövelőt érdemesebb szedni???és melyiket??

előre is THX  ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 20. - 19:53:43
Válasz #374
Nem elérhető

shp


Ismét csak köszönöm az infókat!  :-){
Még egy kérdés: Jó ötlet- e az Alri Jwarefare-t és a az A.Ex. Hyperdrolt egyszerrre szedni?
A hatóanyaguk különböző, tehát erősebb lehet a hatásuk ha egyszerre szedem?
 ?:-/  ?:-/
Nyugi nem egy kezdő pöcs vagyok, csak kíváncsi a hozzértő véleményekre!   8-)



Egyszerre azért nem kéne. Nagyjából hasonló a hatásmechanizmusuk ( vagy milyük  ;D ) )
Talán még egymás után 4+4 hétig...
Bár én inkább a Hyper felé hajlok, és az 8 hétig nyugodtan mehetne is, majd az utolsó hetekben és zárásként egy doboz Retain. Estleg PlasmaJet-tel egészítsd ki és ütős dolgok születhetnek!   :-/-     =/+'