2024. Július 04. - 13:45:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 294338 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2007. Augusztus 29. - 16:19:48
Válasz #120
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve.
Üdvözlök mindenkit ezen a fórumón.Elöször járok erre,persze nem véletlenül ;D
Mielött feltenném a kérdésemet,elöször írnék magamról pár szót,hogy könnyebb legyen a válasz.
25 éves vok,185 cm és 140kg!! (vagyis puffendecker:-))6 évig rendszeresen heti 5-6 napot sportoltam,késöbb még több fizikai munkát végeztem,de ennek ellenére maradt a súlyfelesleg.Természetesen megvolatak a kötelezö orvosi vizsgálatok.Egészség rendben......különösebb oka nincs az ekkora súlyfeleslegnek.Táplálkozás változatos és a mai világhoz képest normálisnak mondható,sőt.... a legtöbb vékony vagy normál testalkatú ismerösöm jóval többet eszik,mint Én.
Ugyhogy ezt a fogyás dolgot Én nem is eröltetném annyira,mert ami nem megy azt ugye ne eröltessük.Ráadásul nem is birnék beesett arccal tükörbe nézni:-)
Öszintén bevallva,hogy a kérdésemre térjek,szeretnék (izom)tömeget növelni.A zsírt átdolgozni izommá.Azért gondoltam erre,mert könnyen fejlödök a sport múlt miatt a kitartással sem lesz gond:-)
Mi a véleményed ill. a többiek segitségére is számitok....a Super Pump 250-röl?
Amit olvasni lehet róla az annyira szépnek tünik,hogy számomra már már nehezen hihetö.
Azért gondoltam erre a termékre,mert ahogy írják egyszerre fejleszti az izmokat és égeti a zsirt is.Az én esetemben ez pont igéretesnek hangzik,de nem szeretnék ész nélkül beleugrani,ezért kérdezlek téged,titeket.
Vagy tudsz-e valami jobbat,ami esetleg hatékonyabb,de nem szteroid!!!
Köszönöm válaszod,válaszotokat.

Szia!

Ezt az "ami nem megy azt ne eroltessuk" elvet nagyon gyorsan felejtsd el, mert jobb ha tolem tudod, hogy korlatok csak az elmedben leteznek!  ;) Minden lehetseges...nehogy a fogyas... :-\

Pofonegyszeru:

Ha a napi aktivitasod tobb energiat emeszt fel mint amennyit tapanyagokbol beviszel akkor egy ido utan a szervezeted az elraktarozott tapanyagokhoz fog nyulni, hogy tobbletenergiat nyerjen. Ugyebar ez annal drasztikusabb minel nagyobb a differencia a felhesznalt es a bevitt energia kozott.


Vegulis mik azok az elraktarozott tapanyagok:

-szenhidrat (az izmokban glikogen formajaban tarolva...ezt fogja legeloszor felhasznalni a szervezet)
-protein (sajnos ezek az izmok)
-zsir (ez meg ugye az ellenseged akit minel elobb hazon kivul szeretnel latni...)



A legfontosabb:

A proteinbevitel magasan tartasa! Ertek ez alatt min. napi 2.5 g proteint testsulykilogramonkent (de olvass vissza a temaban...parszor irtam mar errol). Ez mind izomtomegnovelesnel, mind fogyasztasnal a LEGFONTOSABB tenyezo!!! Ha elegendo proteint viszel be a dieta alatt akkor a szervezeted nem fogja elegetni az izmaidat. Ha meg tobb proteint viszel be, akkor meg dieta alatt is tudsz izmot epiteni (kedvezo anyagcsere eseten). A proteinbeviteled min. 50 %-a szilard etelekbol szarmazzon (hus, tojas, turo stb)...a fennmarado mennyiseg pedig taplalekkiegeszitokbol.


Ha nagyobb mennyisegu zsirtol akarsz megszabadulni akkor kardioznod is kell...ez tuti. Ez a leghatasosabb reggel ehgyomorra. Min. heti 3-4 x 30 perc...de felmehetne akar napi 2 orara is...;D...ha mondjuk versenyre keszulnel.


A szenhidratbevitelt a leheto legalacsonyabban kellene tartani es ezt a szintet fokozatos csokkentessel elerni.

A zsirbevitel eleinte lehetosegek szerint zero kellene, hogy legyen...majd a szenhidratbevitel csokkenesevel forditott aranyban a zsibevitel emelkedhetne...na persze nem egyenlo aranyban... Ez azert fontos, hogy a kaloriabevitel szinte allando legyen...mert gondolom nem modell kifutora keszulsz... :D


Nagyon tomoren ez a lenyeg. Tudom, hogy Te a Superpump 250-rol kerdeztel...de ugye nem baj, ha en meg inkabb az alapproblemad megoldasat probaltam meg elosegiteni... ::) ;)


A taplalekkiegeszites az meg egy kulon tortenet... !
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 09:38:32
Válasz #121
Nem elérhető

guszti650


szevasztok!az lenne a kérdésem h. muscle mass-techtől kombinálva nitro-techel milyen mellékhatásai vannak és h. mennyit dob karban?

2007. Augusztus 30. - 12:34:12
Válasz #122
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
szevasztok!az lenne a kérdésem h. muscle mass-techtől kombinálva nitro-techel milyen mellékhatásai vannak és h. mennyit dob karban?
Itt kerdezd meg tole mennyit dob:

http://www.baylor.edu/bn/news.php?action=story&story=20793

 :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 31. - 23:18:44
Válasz #123
Nem elérhető

Barna


Sziasztok!

Megszeretném kérdezni hogy milyen Erőnövelő cuccot ajánlotok, Creatine tablettás változatát rendeltem, azt mondják elég jó, de én mégis kiváncsi vagyok ti mit ajánlotok! Kösz!

2007. Szeptember 04. - 21:14:13
Válasz #124
Nem elérhető

szv


Helló!

Tudom,hogy mostanába Pisti nem elég aktiv, mert készül a versenyére,de szerintem ezt a topicot elég sokan nézitek meg ezért merem a kérdésemet felteni ide :D Van egy haverom kb. fél éve edz van rajta egy pár kg felesleg rajta.És egy olyan kérdésel fordult Ő hozzám,hogy a mellre milyen gyakorlatokat csináljon,mert olyan gondja van vele ezt elég hülyén tudom csak megfogalmazni  :D Mint amikor valaki koxol és a mellei hasonlit egy nő mellhez tehát hegyesedik vagy ,hogy is fogalmazam... :P ??? vagy ezzel semmit nem bir tenni csak akkor,hogy ha majd fogy akkor szép lassan eltünik...vagy esetleg ..  ??? Az Ő nevébe is köszönöm a segitséget  /:-)

2007. Szeptember 04. - 21:52:11
Válasz #125
Nem elérhető

BrianB


Talán nem csak olyan, hanem túl magas az ösztrogénszintje, és tényleg gyno-ja van. El kéne menni orvoshoz. Ha meg nem, akkor meg EDZÉS + DIÉTA  =/+'/7%. Helyi zsírégetés nincs

2007. Szeptember 07. - 17:51:08
Válasz #126
Nem elérhető

Karcsi


Szia az lenne a kérdésem, hogy a Halodrol mellé kell-e PCT-ét szedni, ha utána rögtön Orastant majd 8 hét Hiperdrolt nyomnák?
válaszodat előre is köszönöm !
( a régi fórumon suni néven irtam,és probáltam már a Hyperdrolt,nagyon megvoltam vele elégedve)

2007. Szeptember 08. - 14:32:29
Válasz #127
Nem elérhető

Karcsi


Ma megvettem a Halodrolt , a dobozra az van irva,hogy 1-3 kapszula, de Andro( Efitmaster) azt irta a régi fórumon ,hogy szigoruan napi 1 kapszula 30 napig, tehát mi lenne a legjobb ?

2007. Szeptember 08. - 14:34:21
Válasz #128
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ma megvettem a Halodrolt , a dobozra az van irva,hogy 1-3 kapszula, de Andro( Efitmaster) azt irta a régi fórumon ,hogy szigoruan napi 1 kapszula 30 napig, tehát mi lenne a legjobb ?

Igen, csakhogy az a régi szteroidos Gaspari-Halodrol50 használati utasítása volt, amit azóta már nem gyártanak.(FDA felszólítás miatt) Úgyhogy kövesd a dobozon lévő utasítást ennél az új Halodrol Liquigel -nél.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 14:37:09
Válasz #129
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia az lenne a kérdésem, hogy a Halodrol mellé kell-e PCT-ét szedni, ha utána rögtön Orastant majd 8 hét Hiperdrolt nyomnák?
válaszodat előre is köszönöm !
( a régi fórumon suni néven irtam,és probáltam már a Hyperdrolt,nagyon megvoltam vele elégedve)

A Halodrol Liquigel után elvileg nem kell PCT. A Halodrol után rögtön kezdheted a Hyperdrolt 4-8 hétig és utána/közben az Orastan-A-t 4-6 hétig és utána a mehet PCT az Anabolic Xtreme-től.
Ez így a tuti...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 18:52:57
Válasz #130
Nem elérhető

Karcsi



2007. Szeptember 09. - 21:37:13
Válasz #131
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Gratula Istinek az elért eredményhez! :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Csak így tovább! Láttam képeket (3db) de szerintem nagyon jó a formád! Szóval csak így tovább! (:-)

Varga Dániel

2007. Szeptember 11. - 10:57:30
Válasz #132
Nem elérhető

Skorpió


Gratulálok Steve-nek az eredményhez!
További sok sikert!  :)

2007. Szeptember 26. - 00:32:44
Válasz #133
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Itt is köszönöm a gratulációkat...és mostmár elvileg több időm lesz válaszolgatni is... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 09. - 10:54:01
Válasz #134
Nem elérhető

Bubee


Üdv Pisti!

2 dologgal kapcsolatban szeretnék kérdeni tőled.

1: Reggel aerob előtt melyik a jobb? Ha protein + lenmagolajat eszek mielőtt elindulok vagy jobb lenne ha éhgyomorra csinálnám meg? Nem gátolja meg a zsírégetést ha "eszek" előtte? Mert ugye így nem megy fel az inzulinszint, ráadásul tudtommal a lenmagolaj zsírsavai termogén hatásúak elvileg, tehát nincs mitől tartani. Eddig mindig ettem mielőtt elindultam h legyen valami ami ellát tápanyaggal.

2. Olvastam valahol h aerob után 1 órával nem kéne ch-t enni, meg úgy semmit se, mert azután 1 óráig még "ég a tűz" és nem kéne "eloltani". Mi a véleményed erről?

Kösz előre is!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index