2024. Július 04. - 13:07:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat (Németh István) - IFBB Pro Bodybuilder - Segít ebben a témában!  (Megtekintve 294321 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. Augusztus 25. - 13:45:46
Válasz #105
Nem elérhető

Kola


hy mindenkinek!

Steve az lenne a kérdésem hogy mi lenne ha az MHP-CYCLIN GF-jét benyomnám 1 jó kis stackbe?
ezzel még nem lenne olyan egetrengető nagy problémám caskhoyg én 17 éves vagyok ::)
okozna ez nálam valamien zavart a tesztoszteronszintemben ami később visszaüthet?

a stackem így nézne ki: NUTREX-NIOX(az újabbik kiadás)
                                MT: CELL-TECH HC
                                DYMATIZE-ELITE WHEY
                                ON-SERIOUS MASS
+1 jó multivitamin és naponta min.15gramm glutamin +proteinkeverékpor
ezt szedném 40napig

40naptól pedig jönne a:BSN-CELLMASS 2DB
                                     N.O.-XPLODE edzsé előtt 2kanál
                                     NITRIX 360caplets (kaják előtt)
                                DYMATIZE- ELITE WHEY
                                PROLAB-N-LARGE2 amit a 30.napon kivált a TRUE MASS
+bcaa kapszulák sé glutamin na meg multivitamin+proteinkeverékpor
és ehez csatlakozna 30napon keresztül a Cyclin-Gf tudom hogy e nélkül is valószínűleg szépen fejlődnék de hát az ember mindig is a "jobbra" "erősebbre" törekszik...
tehát okozna ez a szer nálam valami mellékhatást illetve elég 30nap arra ennak a cucnak hoyg megbuherálja a kis tesztómat? illetve még annyi hoyg kicseréljem-e az A-BOMB-al vs. az APLODAN-nal elvégre ezek "csak " olyan génaktivátorok és "szunnyadó izomszövet serkentők"?

válaszod sokat segítene 1 kezdőnek(3év gyúrás eddig)

köszi hoyg időt szakítottál rám
bye ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Augusztus 25. - 14:58:23
Válasz #106
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hy mindenkinek!

Steve az lenne a kérdésem hogy mi lenne ha az MHP-CYCLIN GF-jét benyomnám 1 jó kis stackbe?
ezzel még nem lenne olyan egetrengető nagy problémám caskhoyg én 17 éves vagyok ::)
okozna ez nálam valamien zavart a tesztoszteronszintemben ami később visszaüthet?

a stackem így nézne ki: NUTREX-NIOX(az újabbik kiadás)
                                MT: CELL-TECH HC
                                DYMATIZE-ELITE WHEY
                                ON-SERIOUS MASS
+1 jó multivitamin és naponta min.15gramm glutamin +proteinkeverékpor
ezt szedném 40napig

40naptól pedig jönne a:BSN-CELLMASS 2DB
                                     N.O.-XPLODE edzsé előtt 2kanál
                                     NITRIX 360caplets (kaják előtt)
                                DYMATIZE- ELITE WHEY
                                PROLAB-N-LARGE2 amit a 30.napon kivált a TRUE MASS
+bcaa kapszulák sé glutamin na meg multivitamin+proteinkeverékpor
és ehez csatlakozna 30napon keresztül a Cyclin-Gf tudom hogy e nélkül is valószínűleg szépen fejlődnék de hát az ember mindig is a "jobbra" "erősebbre" törekszik...
tehát okozna ez a szer nálam valami mellékhatást illetve elég 30nap arra ennak a cucnak hoyg megbuherálja a kis tesztómat? illetve még annyi hoyg kicseréljem-e az A-BOMB-al vs. az APLODAN-nal elvégre ezek "csak " olyan génaktivátorok és "szunnyadó izomszövet serkentők"?

válaszod sokat segítene 1 kezdőnek(3év gyúrás eddig)

köszi hoyg időt szakítottál rám
bye ;-oo-;

Hi Zoli,

Már bocs, hogy beleszólok, de láttam a kérdésedet és nem biztos, hogy Istvánnak mostanában lesz ideje a te stack-ed csiszolásával foglakozni.

Pár dolog:
1.17 évesen neked semmi szükséged CyclinGF-re az MHP-tól, két okból, mivel semmilyen szunnyadó izomszövetedet nem fogja aktiválni, (nem csak neked nem, de senki másnak sem), kettő pedig, hogy olyan két hatóanyaga van, ami egy 17 éves gyereknek semmire sem jó! A reklámszövege full kamu, de ezt egy másik témában leírtam már...

2.A Nutrex Niox egy vicc! A Niox helyett BSN-Nitrix, vagy MuscleTech-NanoX9 sokkal jobbak, vagy ALRI-NGorge mondjuk!

3. Ha már ilyen komoly stack összeállításon gondolkozol, akkor nem ártana először egy normális tömegnövelőt tenned a stack-edbe és nem pedig a legolcsóbbikból az ON-Serious Mass-t.(ez kb egy tesco gazdaságos tömegnövelő minőség)(Inkább azoknak jó, akik nem tudnak éppen sokat költeni, de ha ránézek a te stack tervedre, akkor nem ezek közé tartozol). Szóval tegyél be egy rendes tömegnövelőt már az elején, mint ON-ProComplex Gainer, BSN-True Mass, MuscleTech-Mass Tech, MHP-UpYourMass stb...

4. Dymatize EliteWhey jó választás!

5. Inkább Aplodant használj Cyclin GF helyett, sokkal többre mész vele....
 

17 évesen szerintem akár már génaktiválgathatsz is... ;D :-}
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 26. - 12:19:50
Válasz #107
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy csak egyszer van időm naponta edzeni, edzés elejére vagy edzés végére érdemes beiktatni 30-40 perc kardiót ?
előre is köszönöm a válaszotokat!
( ui: a régi fórumon a bece nevemen irtam:suni)

2007. Augusztus 26. - 13:09:39
Válasz #108
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Augusztus 26. - 23:23:38
Válasz #109
Nem elérhető

tomi


Karcsi, szeritem az edzés végére, ugyanis akkor már mozogtál, így zsírégető fázisban van a pulzusod és nem kell külön megnövelni, hogy égess, hanem már az első pár percben is hasznos a kardió. De én ennek nem (sem) vagyok a mestere.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 27. - 22:23:16
Válasz #110
Nem elérhető

Kola


Xpand Caplets AM•PM Perpetual Pump
mikor lesz kapható a shop-ban?
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Augusztus 28. - 08:54:10
Válasz #111
Nem elérhető

Töcky


Sziasztok! Tudnátok nekem abban segiteni, hogy az áruházban található árak csak internetes rendelés esetén érvényesek, vagy a Lurdyban is, ha személyesen veszem meg. Köszi előre is!!!! ?:-/

2007. Augusztus 28. - 11:35:08
Válasz #112
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Helo Steve!

Segítségedet szeretném kérni abban,hogy:Rendelkezésemre áll 50000Ft és szeretném a legjobban kihasználni!
Kaja rendben /7%,vitamin is!
Amire én gondoltam a következö:No-xplode+cellmass+100% whey protein(5kg)+edzés után mellé dobnék dextrozt.
Ha tudsz jobbat akkor légyszives segíts.
(Ha számít valamit:19éves,180cm magas,83kg)
Köszi!
Szia!

Nos, amiket irtal szinte tokeletes valasztasok!  :-)!

Annyit fuznek hozza, hogy habar a nitrogen-oxid-os termekek (pl. No-Xplode) jok es hatasosak, de ha csak 50 ezer Ft-om lenne, akkor abbol a penzbol inkabb aminosavat vennek. Glutamin/komplett aminosav termek/BCAA... Mert mindig a proteinbevitel a LEGFONTOSABB!!!


Es ezuton is elnezest kerek mindenkitol aki valaszra var...de talan tudjatok, hogy epp IFBB Profi versenyre keszulok az USA-ban es ez az utolso dolog amire most idom van... Most is epp hajnali 2:35 van, csak mivel nem tudtam aludni ezert inkabb ide beirtam...  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 28. - 20:40:08
Válasz #113
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!
Az érdekelne engem, hogy pontosan mi is a különbség a bsn no-explode és nitrix között, mert nekem nagyon hasonlónak tűnik a két termék.
Köszi előre is!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Augusztus 28. - 23:48:10
Válasz #114
Nem elérhető

tomi


Pont arra van ideje Pistinek, hogy elolvassa helyetted a tápanyag táblázatot és leírja újra.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 29. - 10:57:25
Válasz #115
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy csak egyszer van időm naponta edzeni, edzés elejére vagy edzés végére érdemes beiktatni 30-40 perc kardiót ?
előre is köszönöm a válaszotokat!
( ui: a régi fórumon a bece nevemen irtam:suni)
Jo volt tomi valasza!

Soha ne vegezz kardio edzest a sulyzos edzesek elott!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 29. - 11:00:16
Válasz #116
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasz Pisti!

Olyan kérdésem lenne h a diétában hogyan érdemes elosztani a ch bevitelt? És ez hogyan változzon diéta eleje-közepe-vége felé?
(300 grammról indulnék)

Előre is kösz!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.msg704#msg704

A 42. valasznal nem hasonlosagot veltem felfedezni... ::)

:-* ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 29. - 11:11:41
Válasz #117
Nem elérhető

Bubee


Szevasz Pisti!

Olyan kérdésem lenne h a diétában hogyan érdemes elosztani a ch bevitelt? És ez hogyan változzon diéta eleje-közepe-vége felé?
(300 grammról indulnék)

Előre is kösz!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.msg704#msg704

A 42. valasznal nem hasonlosagot veltem felfedezni... ::)

:-* ;)

Való igaz  ;D De mint azt tudjuk: ismétlés a tudás anyujáka (vagy apukája?  ???  ;D;D ))=/  :-*
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 29. - 11:25:40
Válasz #118
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
No problem!  ;)

 :-<  DE AKKOR FOGYASSZAAA BEEE VAZZZZEEEGGG!!!!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 29. - 11:55:58
Válasz #119
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index