2024. Szeptember 28. - 19:25:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Winstrol+T.Propi kúra (életem első kúrája)  (Megtekintve 12431 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2015. Augusztus 27. - 22:10:27
Megtekintve 12431 alkalommal
Nem elérhető

sirmondez124


Sziasztok!

Életem első szteroid kúráját szeretném elkezdeni, ebben kérném a segítségeteket. Ugyan már elég sokat olvastam, cikkeket, itt topicokat még mindig van néhány információ ami kellene ahoz, hogy ténlyeg 100%-ig megtervezve tudjam elkezdeni.  Célom: lehető legtisztább izomtömeg növelés, formálódás.



A kúra tehát:

*1-6. hét Winstrol + T.Propi (minden másnap 50mg)

*1-6. hét Provi (napi 1db)

*1.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 2.nap Winstrol (50mg) + Provi (1db) | 3.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 4.nap ...

Levezetés:

*HCG: 5000 UI - 2500 UI - 1250 UI - 1250 UI

*válaszok alapján



Kúrával kapcsolatos kérdések:

1. Szerintetek megfelelne ez első kúrának vagy esetleg megtoljam még néhány héttel, ha toljam akkor mennyivel?

2. Napi 1db Provi megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk?



Levezetéssel kapcsolatos kérdések:

1. HCG mennyisége megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk? Abban az esetben is, hogy ha hosszabb lenne a kúra?

2. Továbbiakban letudnátok írni, hogy mi szükséges még a levezetéshez (Provi,Zita stb.)? Letudnátok írni a használatukat is tehát a komplett levezetést lényegében, hogy a HCG-t mikor kezdjem stb?

3. HCG-hez mit vegyek amibe feltudjam oldani majd és pontosan, hogy is kell azt?



Termékekkel kapcsolatos kérdések:

1. Melyiket válasszam? (tekintve, hogy mennyit nyomnék belőle, valamint biztonság és megbízhatóság szempontjából)

-Elite Testosteron Propionat 10ml (150mg / 1ml)  <--- 75mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

-Ukrán patikai Testosteron Propionat 1ml (50mg / 1ml) <--- 50mg-ot használnék belőle

2. Megfelelne ez vagy más gyártó után kutassak?

- Elite Winstrol 10ml (80mg / 1ml) <--- 80mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

3. Melyiket válasszam?

-Proviron: Magyar patikai vagy pedig Görög patikai

4. Melyiket válasszam?

-HCG: Magyar patikai vagy pedig Ovigil



Köszönöm szépen a válaszotokat előre is!

2015. Augusztus 28. - 10:42:48
Válasz #1
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Életem első szteroid kúráját szeretném elkezdeni, ebben kérném a segítségeteket. Ugyan már elég sokat olvastam, cikkeket, itt topicokat még mindig van néhány információ ami kellene ahoz, hogy ténlyeg 100%-ig megtervezve tudjam elkezdeni.  Célom: lehető legtisztább izomtömeg növelés, formálódás.



A kúra tehát:

*1-6. hét Winstrol + T.Propi (minden másnap 50mg)

*1-6. hét Provi (napi 1db)

*1.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 2.nap Winstrol (50mg) + Provi (1db) | 3.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 4.nap ...

Levezetés:

*HCG: 5000 UI - 2500 UI - 1250 UI - 1250 UI

*válaszok alapján



Kúrával kapcsolatos kérdések:

1. Szerintetek megfelelne ez első kúrának vagy esetleg megtoljam még néhány héttel, ha toljam akkor mennyivel?

2. Napi 1db Provi megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk?



Levezetéssel kapcsolatos kérdések:

1. HCG mennyisége megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk? Abban az esetben is, hogy ha hosszabb lenne a kúra?

2. Továbbiakban letudnátok írni, hogy mi szükséges még a levezetéshez (Provi,Zita stb.)? Letudnátok írni a használatukat is tehát a komplett levezetést lényegében, hogy a HCG-t mikor kezdjem stb?

3. HCG-hez mit vegyek amibe feltudjam oldani majd és pontosan, hogy is kell azt?



Termékekkel kapcsolatos kérdések:

1. Melyiket válasszam? (tekintve, hogy mennyit nyomnék belőle, valamint biztonság és megbízhatóság szempontjából)

-Elite Testosteron Propionat 10ml (150mg / 1ml)  <--- 75mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

-Ukrán patikai Testosteron Propionat 1ml (50mg / 1ml) <--- 50mg-ot használnék belőle

2. Megfelelne ez vagy más gyártó után kutassak?

- Elite Winstrol 10ml (80mg / 1ml) <--- 80mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

3. Melyiket válasszam?

-Proviron: Magyar patikai vagy pedig Görög patikai

4. Melyiket válasszam?

-HCG: Magyar patikai vagy pedig Ovigil



Köszönöm szépen a válaszotokat előre is!

Told ki 10 hétre, az elite pharmat felejtsd el, az ukrán propiról per pill fogalmam sincs, régen az 50mg-os az fasza volt. de olyan, hogy patikai szintén nincs. Feketepiaci underground termékek vannak mindenből.. Ha tudsz New York pharma-t szerezz be. Van a gyártónak propija is, meg winstrolja is. HCG-nél egyértelműen a magyar a nyerő. Provironból ha az anyagiak engedik menjen napi 2 szem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Augusztus 28. - 13:08:06
Válasz #2
Nem elérhető

eo2eo


PCT-ben 5000 IU HCG TELJESEN FELESLEGES.

500 IU 2 héten keresztül 3 naponként.

De jobb lenne a teljes kúra hosszában legalább heti 2*500IU.

2015. Augusztus 30. - 00:58:20
Válasz #3
Nem elérhető

sirmondez124


köszi szépen a válaszokat, dino megtudnád nézni amit írtam a hcg-s topicba ? vagy inkább leírom ide is és könnyebb


sziasztok, olvasgatom itt a dolgokat és egyszerüen már nem tudok dönteni, segítsetek :D
életem első kúráját tervezem ami 8 hetes lenne , minden másnap 50mg testo propi és 50mg winstrol,

na most az oké hogy kellene a provi mindenképp közben de nekem elég napi 1 vagy 2 kellene a dózisomat tekintve?
a másik dolog, hogy régen nolvadexet kellett szedni kúrák közbe de az már nincs, akkor mivel kéne helyettesíteni, egyáltalán az én kúrámnál kell e más kúra után?

na a másik dolog a HCG ami nem világos, tekintve hogy kis dózisú kúra kell e nekem egyáltalán ? ha igen mikor közbe vagy utána? és hány egység?

harmadik a NOLVA  meg a CLOMID kérdés? melyik kell utókúrában ? vagy mind 2 kellene ? mert már tényleg annyit olvastam itt hogy teljes képzavarba vagyok pedig tényleg szeretném megérteni a dolgot de már nagyon összezavarotam

egyéb dolgok kellenek a levezetésnél ? advanced pct vagy ilyesmi ?


végül valakit megkérnék, olyat aki elég tapasztalt pl efit,maszat,dino :D , letudnátok nekem írni, hogy hogyan nézzen ki a kúra alatti, és a levezetésbe szükséges dolgokat, miből mennyit stb, tehát lényegében a komplett kúrát és levezetést


nagyon nagyon nagyon megköszönném, hogy ha végre valaki összerakná nekem ezt az összekuszált képet ***))

2015. Szeptember 07. - 12:07:48
Válasz #4
Nem elérhető

eo2eo


köszi szépen a válaszokat, dino megtudnád nézni amit írtam a hcg-s topicba ? vagy inkább leírom ide is és könnyebb


sziasztok, olvasgatom itt a dolgokat és egyszerüen már nem tudok dönteni, segítsetek :D
életem első kúráját tervezem ami 8 hetes lenne , minden másnap 50mg testo propi és 50mg winstrol,

na most az oké hogy kellene a provi mindenképp közben de nekem elég napi 1 vagy 2 kellene a dózisomat tekintve?
a másik dolog, hogy régen nolvadexet kellett szedni kúrák közbe de az már nincs, akkor mivel kéne helyettesíteni, egyáltalán az én kúrámnál kell e más kúra után?

na a másik dolog a HCG ami nem világos, tekintve hogy kis dózisú kúra kell e nekem egyáltalán ? ha igen mikor közbe vagy utána? és hány egység?

harmadik a NOLVA  meg a CLOMID kérdés? melyik kell utókúrában ? vagy mind 2 kellene ? mert már tényleg annyit olvastam itt hogy teljes képzavarba vagyok pedig tényleg szeretném megérteni a dolgot de már nagyon összezavarotam

egyéb dolgok kellenek a levezetésnél ? advanced pct vagy ilyesmi ?


végül valakit megkérnék, olyat aki elég tapasztalt pl efit,maszat,dino :D , letudnátok nekem írni, hogy hogyan nézzen ki a kúra alatti, és a levezetésbe szükséges dolgokat, miből mennyit stb, tehát lényegében a komplett kúrát és levezetést


nagyon nagyon nagyon megköszönném, hogy ha végre valaki összerakná nekem ezt az összekuszált képet ***))

Hello,

Kúra alatt napi 25-50mg proviron teljesen megteszi ekkora mennyiségnél. További heti 2*250-500 IU HCG mehetne, és akkor a kúra végén nem is kéne semmi mást tolnod, csak 2 hétig napi 50mg clomidot. Nolvadex nem kell.

Ha nem nyomsz kúra alatt HCG-t, akkor az utolsó szúrás után 2-3 nappal elkezdheted, minden másnap 250 IU , vagy 500 IU 3 naponta, ahogy tetszik, mindezt 2 hétig, és addig menjen legalább a clomid is.  ( nolva-t kúra közben akkor szednek ha elkezdett kialakulni az ösztrogénes gyno. Kúra után helyreállításnál is szokták szedni, de a te kúrád annyira nem szupresszív és a mennyiségek is moderáltak, elég lesz a clomid+hcg kombó )

Emellé természetes T fokozók jöhetnek, bármilyen mennyiségben.

2015. Szeptember 18. - 16:09:59
Válasz #5
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Farmak propiként kaptam, de szeretném kérni a véleményeteket, hogy vajon ok-e? Mióta gyárt lila fehér dobozos propit a Farmak? Az enyém még nem olyan, mégis 2018-as lejárati dátum van rajta. A neten találtam ilyen címkével képeket, de a fenti dolgok nyugtalanítanak. Köszi!

2015. Szeptember 19. - 22:39:17
Válasz #6
Nem elérhető

kemi


Sziasztok,
Farmak propiként kaptam, de szeretném kérni a véleményeteket, hogy vajon ok-e? Mióta gyárt lila fehér dobozos propit a Farmak? Az enyém még nem olyan, mégis 2018-as lejárati dátum van rajta. A neten találtam ilyen címkével képeket, de a fenti dolgok nyugtalanítanak. Köszi!
fogalmam nincs, de a propiról gyorsan kiderül, ha szar :d

2015. Szeptember 21. - 11:25:58
Válasz #7
Nem elérhető

dino


Sziasztok,
Farmak propiként kaptam, de szeretném kérni a véleményeteket, hogy vajon ok-e? Mióta gyárt lila fehér dobozos propit a Farmak? Az enyém még nem olyan, mégis 2018-as lejárati dátum van rajta. A neten találtam ilyen címkével képeket, de a fenti dolgok nyugtalanítanak. Köszi!
kevés bent a hatóanyag.. felénk cserélik le őket.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Szeptember 21. - 19:44:13
Válasz #8
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Farmak propiként kaptam, de szeretném kérni a véleményeteket, hogy vajon ok-e? Mióta gyárt lila fehér dobozos propit a Farmak? Az enyém még nem olyan, mégis 2018-as lejárati dátum van rajta. A neten találtam ilyen címkével képeket, de a fenti dolgok nyugtalanítanak. Köszi!
kevés bent a hatóanyag.. felénk cserélik le őket.

Ok, köszi. Megpróbálom én is visszacserélni.