2024. Szeptember 28. - 09:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Elnyújtott kúra  (Megtekintve 19913 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2015. Január 11. - 20:53:43
Válasz #30
Nem elérhető

andras123


Már nagyon vártam mi lesz a diskurzus vége!Kicsit azért féltem nehogy másként végződjön a történet ;D

 ;D Igen, végződhetett volna rosszabbúl is a beszélgetés, mint ahogy régen megtörtént egy párszor.  ;) Viszont látszik, hogy hétalvó komolyan veszi a dolgokat és nem csak viccből kérdezget és csinál dolgokat. Néha nehéz megszokni, hogy értelmes emberek is feltünnek a fórumon, olyanok, akik nem 3 hete kezdtek el edzeni.
en is orulok veled doncicco egy kicsit jo lenne ha elindulna az, de hogy is vegzodhetett volna?
Efitmester Balu  ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking  :-):-)::

2015. Január 11. - 21:07:20
Válasz #31
Nem elérhető

eo2eo


Hétalvó,

Az már jó, hogy te a kúra elején készülsz, vagy próbálsz felkészülni, nem pedig úgy mint sokan, hogy amikor már probléma ott van, akkor a pánik közepén kérdeznek és próbálnak megoldást találni. Szóval te alapvetően a jó úton jársz a hozzáállásoddal.

Ahogy maszat is írta, a te kúrád alapvető részét kell képeznie a kis dózisú folyamatos HCG adagoknak.(nem egyszerű, de meg kell oldani.)

A második pedig az, hogy fél éves kúra alatt szinte kizárt, hogy egyáltalán nem történik semmi a saját tesztoszteron termeléssel, ha tesztoszteron kúráról beszélünk, de ezzel te is tisztában vagy és próbálod csökkenteni a nem kívánatos mellékhatások esélyét. A sűrű kis HCG dózisok ezt hivatottak ellátni. Méghozzá azt, hogy a herék stimulálva maradjanak valamennyire a kúra alatt is.

A következő pedig, hogy a nandrolone helyett sokkal jobb választás a boldenone például egy ilyen kúrában.

Engem érdekelne, miért ez a véleményed :)

Mármint, a boldenone kontra nandrolon ügyben.

Ugye mind2 létezik hosszú észteres verzióban = elég heti 1 injekció.

Mindkettő hatással van a kollagén termelésre, illetve mindekettő anabolikus, de én úgy tudom a deca erősebb ezen a téren.

És ha már fél éves kúráról van szó, akkor szinte mindegy, mennyire van szupresszalva a HPTA, úgy is jelentős időt vesz majd igénybe a helyreállítás.



2015. Január 11. - 22:00:59
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hétalvó,

Az már jó, hogy te a kúra elején készülsz, vagy próbálsz felkészülni, nem pedig úgy mint sokan, hogy amikor már probléma ott van, akkor a pánik közepén kérdeznek és próbálnak megoldást találni. Szóval te alapvetően a jó úton jársz a hozzáállásoddal.

Ahogy maszat is írta, a te kúrád alapvető részét kell képeznie a kis dózisú folyamatos HCG adagoknak.(nem egyszerű, de meg kell oldani.)

A második pedig az, hogy fél éves kúra alatt szinte kizárt, hogy egyáltalán nem történik semmi a saját tesztoszteron termeléssel, ha tesztoszteron kúráról beszélünk, de ezzel te is tisztában vagy és próbálod csökkenteni a nem kívánatos mellékhatások esélyét. A sűrű kis HCG dózisok ezt hivatottak ellátni. Méghozzá azt, hogy a herék stimulálva maradjanak valamennyire a kúra alatt is.

A következő pedig, hogy a nandrolone helyett sokkal jobb választás a boldenone például egy ilyen kúrában.

Engem érdekelne, miért ez a véleményed :)

Mármint, a boldenone kontra nandrolon ügyben.

Ugye mind2 létezik hosszú észteres verzióban = elég heti 1 injekció.

Mindkettő hatással van a kollagén termelésre, illetve mindekettő anabolikus, de én úgy tudom a deca erősebb ezen a téren.

És ha már fél éves kúráról van szó, akkor szinte mindegy, mennyire van szupresszalva a HPTA, úgy is jelentős időt vesz majd igénybe a helyreállítás.

Gondoltam, hogy ez lesz a következő kérdés.  :D

Ez egy nagyon nagyon régi téma. Százezerszer át lett beszélve, gondolom te is tudod, eo. Tonnányi anyag van ezekről persze mindenhol, de nem tudom, most pont hogy jön ide a kollagén?  Úgy értem, hogy kb. 8 éve beszélgetünk itt ezekről az anyagokról, de soha nem hoztuk szóba egy percre sem a kollagént.  :) (persze beszélhetünk róla, de vannak ennél lényegesebb dolgok is ebben a témában.) (Kb. 20% erősebb kollagén részen a boldenone a nadrolone-nál, de ez jó edzés közben...)  ;)

A boldenone messze nem olyan elnyomó(és nem annyira káros) a HPT tengelyre, mint a nandrolone. Ez tény. Nem érdemes túl mélyen belemenni most.

A nandrolone lehet, hogy több tömeget képes hozni egy kúrában, de a kúra végén azt sokkal nehezebb lesz megtartani és a nettó eredményben nem értékelném le a boldenone-t egyáltalán a nandrolone-nal szemben. A Nandrolone és a boldenone nagyon különböző anyagok, a tévhitekkel ellentétben. A boldenone kb. annyira anabolikus mint a tesztoszteron, de csak fel annyira androgén, mint a tesztoszteron és az ösztrogén mellékhatások "szinte nem létezőek" a használata közben. A boldenone, mint vegyület sokkal közelebb áll a tesztoszteronhoz, mint a nandrolone.

A nandrolone viszont egy eléggé sunyi anyag a HPTA-t és a tesztoszteron termelés elnyomását illetően. A nandrolone egy eléggé anabolikus anyag és nem nagyon aromatizálódik, tehát nincsen közvetlen ösztrogénné alakulása, ami jó hír elsőre. Mégis, miért néznek ki az emberek tőle úgy mint egy lufi? A nandrolone egy progesztin, ezért kapcsolódik a progeszteron receptorokhoz is és ott is aktív, ezáltal vízvisszatartás okoz és sokszor "kurva melleket". A boldenonera ez nem igaz. Továbbá a nadrolone a progeszteron aktivitás miatt a libidót is elég gyorsan kinyírja és elég sokáig "fél hatot" okoz. (ami után jönnek ide a fórumra és idegesítik maszatot a témával...)

stb...stb...nem akarlak fárasztani ezzel a sok maszlaggal benneteket... :D csak így egyszerűen a sarokpontokat akartam érzékeltetni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 22:03:37
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak a félreértések elkerülése végett. Ha valaki nagyon komolyan versenyre készül, annál érthető a három szer együttes használata is akár.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 22:09:14
Válasz #35
Nem elérhető

doncicco


Lényeges valóban, mert ettől elmés - már bocsánat, de ennyi év után engedd meg  :) - a mi fórumunk!

Jobban féltem, hogy más tanács lesz a végén a csattanó és nem véletlenül, teljesen önző módon ;)

2015. Január 11. - 22:16:25
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lényeges valóban, mert ettől elmés - már bocsánat, de ennyi év után engedd meg  :) - a mi fórumunk!

Jobban féltem, hogy más tanács lesz a végén a csattanó és nem véletlenül, teljesen önző módon ;)

 ****:))))))

 :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 22:21:27
Válasz #37
Nem elérhető

andras123


Efitmester kivallo valasz!koszonjuk  ****:))))))
a nandrolonenal igaze norDHT jatszik a boldenonenal meg dihydroboldenon.
gyongebb a nandrolone az androgen teren,dehat a progesterone,
Efitmester  ;-oo-;


2015. Január 11. - 22:51:25
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat






A következő pedig, hogy a nandrolone helyett sokkal jobb választás a boldenone például egy ilyen kúrában.

Egyszer használtam nandrolont, akkor először, és utoljára. :D A boldenon sokkal inkább jó megoldás, főleg ha hosszú kúrát tervezel. Egy fokkal minőségibb izomzatot eredményez, kevesebb, és jobban kezelhető mellékhatásokkal.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 11. - 22:55:06
Válasz #40
Nem elérhető

andras123






A következő pedig, hogy a nandrolone helyett sokkal jobb választás a boldenone például egy ilyen kúrában.

Egyszer használtam nandrolont, akkor először, és utoljára. :D A boldenon sokkal inkább jó megoldás, főleg ha hosszú kúrát tervezel. Egy fokkal minőségibb izomzatot eredményez, kevesebb, és jobban kezelhető mellékhatásokkal.
****:))))))

2015. Január 11. - 23:01:40
Válasz #41
Nem elérhető

Maszat


Cső András :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 11. - 23:06:18
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként még eo2eo kérdéséhez egy kis adalék, mert jó az ha kicsit mégjobban letisztázzuk ezt.

Az újonc olvasók persze könnyen összezavarodnak amikor olyat olvasnak például, hogy lelövi valami a HPTA-t, ha valaki nem vigyáz akkor azt hiszi, hogy ez egy új Radeon video kártya driver, vagy valami ilyesmi. Csak hogy ne kelljen visszaolvasni a lustább olvasóknak: A HPTA, a Hipotalamusz - Agyalapi mirigy - Herék - Tengely -t jelöli, amely struktúra felel a tesztoszteron termelésért az emberi testben.

Namost, itt van az egyik poén, mivel minden "edzőtermi patkány" csak azt mondja, hogy áll -e a dákó vagy nem, kúra közben és után. Nem érdekel senkit ez a tengely meg az a tengely.

Éppen ezért lehet egy érthető megoldás mindenki számára, ha a fontos dologra koncentrálunk, mégpedig a herékre.(ebből az egész tengelyesdiből) A heréket legalább többé-kevésbé mindenki érti.  :)  Ha már a hipotalamuszt és az agyalapi mirigyet nem tudjuk túlságosan becsapni egy hosszú kúra közben, legalább annyira képesek vagyunk, hogy a heréket becsapjuk.

Miért fontos ez? Mert ahogy "eoeo" is kifejezte, egy féléves kúra így is úgy is lelövi a saját tesztoszteron termelést. Ez így igaz, de legalább tegyünk valamit a herékért, mert ez itt a lényeg. A hipotalamusz és az agyalapi mirigy könnyebben regenelálódnak, mint a herék. Tételezzük fel. Valószínüleg így van egyébként. Pontosan ezért okosabb dolog, ha kúra közben kisebb mennyiségű HCG van folyamatosan adagolva.(500IU/hét, de elég lenne csak 250IU/hét is szerintem). Ahogy ezt egy nagyon okos endokrinológus kutató(vagy több) kitalálta és kidoglozta. Ezáltal a herék a kúra alatt úgy érzékelik, hogy a tengely - aminek a végén a herék vannak - nem állt le egyáltalán és kúra közben is minden rendben van. Gondolják a herék. Úgy értem, hogy próbálj meg a herék fejével gondolkozni most egy kicsit.  ****:)))

A másik kérdés pedig itt a hosszú féléves tesztoszteron alapú kúránál és esetleg a nadrolone-nál - és mint mindig rosszcsont leszek - tehát az a kérdés, hogy nandrolone vagy boldenone. ? Természetesen rávágnám egyből, hogy boldenone. De ha valaki komolyabb tömegen gondolkozik, akkor a megoldás a tesztoszteron, nandrolone és boldenone együtt, vagy ahogy Maszat mondaná megbolondítva egy kis winstrollal a kis kúra. Namost, a terem patkány vidéki szteroid díler azt mondaná, hogy a nandrolone nem jó együtt a boldenone-nal. Pedig a nandrolone nagyon is jó együtt a boldenone-nal. Pontosan azért mert enyhíti a nandrolone progeszteronos mellékhatásainak esélyét és közben pedig egy kitünő anabolika, versenyezve a tesztoszteronnal.

Na, csakhogy reggel eoeo kérdéseinek elébe menjünk...  >:D   :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"


2015. Január 11. - 23:15:01
Válasz #44
Nem elérhető

Maszat


Azt tudtam,h a wintstrol csökkenti a progeszteronos mellékhatósokat, de azt nem,h a boldenon is.   Egyébként továbbra is azon a véleményen vagyok,h semennyire nem jó megoldás a nandrolone (arra érzékeny embernek, aki nem áldoz fel mindent a tömegnövelés oltárán) mert sajnos kurvára el tud raktározódni a szervezetben, és kúra után hónapokkal is okozhat (arra érzékeny személyeknél) galibát...és akkor már nem lesz ott a winstrol,h csökkentse a progeszteronos mellékhatásokat. Én személy szerint fosok tőle mint a tűztöl, pedig nagy kox imádó vagyok :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26