2024. Szeptember 21. - 04:44:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Női kúra  (Megtekintve 21449 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2014. Június 07. - 23:18:16
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kapna itt is értékelhető választ, ha 1-2 pinás beírná a tapasztalatait.

Ráadásul ez nem is egy annyira bonyolult kérdés, amit nem lehetne itt megválaszolni...csak kinek van kedve ehhez szombat éjszaka..., nem igaz, maszat?... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 07. - 23:28:28
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Éppen indulóban ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 23:29:26
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


Várjuk hölgy felhasználóinkat, mert eddig sajnos csak értékelhetetlen válaszok érkeztek mr. 138 szerint ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 23:53:30
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Várjuk hölgy felhasználóinkat, mert eddig sajnos csak értékelhetetlen válaszok érkeztek mr. 138 szerint ;D

Igen maszat, mert  ;D 138-as iq-val elég nehéz felfogni és értékelni azt az egyszerű adatot, hogy több mint 30 éve mindenhol a világon az élsportoló hölgyek vagy oxandrolonet vagy winstrolt nyomnak kezdetekben.és Pont.

Innentől már csak az a nagyon borzalmasan bonyolult kérdés marad, hogy mennyi az annyi és milyen hosszan.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 07. - 23:54:37
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


Éppen csak, hogy belefér ez is az értékelhető hozzászólásba!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 08. - 07:29:16
Válasz #20
Nem elérhető

zander


Igen ez a wini, oxa dolog elég világos már.
Valóban már csak a mennyit meg a hogyan a kérdés (persze a milyet-honnan ugyan olyan fontos de az más fórum).
Ha ismertek ilyen lányokat a fórumról akik valódi tapasztalatokkal rendelkeznek kérlek irányítsátok ide őket :)
Azért azt hogy pl. egy menstruációs ciklus, milyen dózisoknál hogyan alakul, csak egy lánytól kéne megkérdezni. Akármilyen rendesek vagytok srácok, ebben nem számíthatok rátok :P

2014. Június 08. - 13:53:05
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen ez a wini, oxa dolog elég világos már.
Valóban már csak a mennyit meg a hogyan a kérdés (persze a milyet-honnan ugyan olyan fontos de az más fórum).
Ha ismertek ilyen lányokat a fórumról akik valódi tapasztalatokkal rendelkeznek kérlek irányítsátok ide őket :)
Azért azt hogy pl. egy menstruációs ciklus, milyen dózisoknál hogyan alakul, csak egy lánytól kéne megkérdezni. Akármilyen rendesek vagytok srácok, ebben nem számíthatok rátok :P

Esetleg még a primobolan jöhetne szóba, de kár túlbonyolítani kezdőknél...

Az sem volt értékelhető válasz túl magas iq-val, amit cpgyurma említett, hogy például a nőknél a tablettás winstrolt részesítik előnyben a könnyebb kis mg adagolások miatt...(8mg...10mg...12mg...15mg stb...)

Magyar fórumokon nem nagyon fogsz találni olyan lányt egyébként, aki erről ír, a külföldieken igen, de amit leírnak az csak támogatja azt ami már egyébként is ismert, mint például azt, hogy minden nőnél más és más a mennyiség és az kúra hossza, ami nem kívánt mellékhatásokat okozhat, ha egyáltalán okoz(mint menstruációs ciklus zavara, más férfiasodás jellegű mellékhatások...). De szerintem nem kell géniusznak lenni ahhoz, hogy ilyen tanácsot adjak, hogy menj egy pár külföldi testépítő fórumra(ha megfelelő az angol tudásod), mert valszeg már megtetted(volna) az előző években a mi tanácsunk nélkül is, mivel valószinüleg - a magas iq-mal kitalálom - nem egy barlangban éltél eddig és nem csak a magyar internet szörfölhető nálad.  :D

Viszont a külföldi fórumokon is rengeteg olvasás és időpazarlás után azt fogod találni, hogy napi 5-10mg a winstrol adagolása nőknél. (vagy pl. 10mg minden másnap stb...). Nem sok új van a nap alatt ezzel kapcsolatban amit még nem olvashattál.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 08. - 14:37:18
Válasz #22
Nem elérhető

zander


Olvasgattam külföldi oldalakat is, szerencsére nem a nyelvismeretem hiánya vezetett engem a magyar nyelvű fórumokra, mintsem inkább az, hogy a külhonban szocializálódott sporttársaim gyakorlati tapasztalatai az ott elérhető anyagokra (márkák, hatóanyag tartalom) vonatkoznak. Nem vagyok benne biztos, hogy itthon tudnék például 100%-os Oxa-t szerezni, hiába ajánlják a bodybuilding.com-on. Szóval ezért ordítok inkább tapasztalatért. Felütni az X-Files-t nem nagy művészet...

2014. Június 08. - 20:02:04
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat


A növekedési hormon egy elég jó alternatíva nőknek, mellé egy kis oxandrolon. Ez a kombó elég biztonságos. A szteroidok világa nem a 100%-os megbízhatóságról híres. Idő még kialakulnak azok a kapcsolatok, ahonnan nagyobb biztonsággal betudod szerezni. De ott is max annyival vagy előrébb, hogy ismered ugyan abból a szériából a tapasztalatokat, mert spanod a dealer. De, hogy Géza most a stanozolol vagy oxandrolon hatóanyagtól eresedik,azt nem tudhatod, hiába van valamelyik ráírva a dobozra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 08. - 20:23:14
Válasz #24
Nem elérhető

zander


Igen, ez a legnagyobb félelmem nekem is. Mert amíg nálatok fiúknál a stana helyet methyltesto van a tabiban, na bumm kicsit lassabb lesz a diéta. De egy női szervezetnek azért ez kicsit megterhelőbb "félreértés"...

2014. Június 08. - 21:02:55
Válasz #25
Nem elérhető

ninja14


vannak még igen jó kis homemade oxák kicsi kis országunkban csak mélyebbre kell ásni!!!!  ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 08. - 22:06:01
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


vannak még igen jó kis homemade oxák kicsi kis országunkban csak mélyebbre kell ásni!!!!  ;)

 ;D

(a metil tesztoszteron drágább alapanyag, mint a stanozolol...)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 09. - 09:47:38
Válasz #27
Nem elérhető

ninja14


vannak még igen jó kis homemade oxák kicsi kis országunkban csak mélyebbre kell ásni!!!!  ;)

 ;D

(a metil tesztoszteron drágább alapanyag, mint a stanozolol...)

 !+"%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 09. - 14:03:52
Válasz #28
Nem elérhető

zander


vannak még igen jó kis homemade oxák kicsi kis országunkban csak mélyebbre kell ásni!!!!  ;)

 ;D

(a metil tesztoszteron drágább alapanyag, mint a stanozolol...)

Látom sikerült elkapni a lényeget :P  ))=/

2014. Június 10. - 14:13:45
Válasz #29
Nem elérhető

dino


a test. propionate használatát kizárod? spiroval szep eredmenyeket hozna!  <3!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!