2024. Szeptember 21. - 05:06:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Női kúra  (Megtekintve 21452 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2014. Június 07. - 20:17:50
Megtekintve 21452 alkalommal
Nem elérhető

zander


Sziasztok!

Nagyon kevés információt lehet találni az interneten női szteroid kúrákkal kapcsolatban.

172 cm magas 58 kilós 26 éves nő vagyok. 6 éve foglalkozom testépítéssel/fitness-el. Több versenyen is elindultam már kisebb nagyobb sikerekkel. Eddig teljesen naturálként edzettem, most elgondolkodtam valami anabolika használatán.
Eddig ismereteim alapján (fórumok, leírások, x-files stb) az Oxandrolone tűnik a legbiztonságosabbnak de sajnos úgy érzem erre van a legkisebb esély, hogy eredetihez hozzájutok. Így marad a Winstrol. A szemes Stanákban sem bízom.
Tehát winstrol-ból gondoltam heti 3x25 mg-ot szúrni. Jó ez így?

Itt olyanok segítségét szeretném kérni akik nőként használnak anabolikákat vagy közeli ismeretségből adódóan rálátnak erre a dologra.

Beszélgettem több külföldi IFBB Pro versenyző lánnyal (facebook chaten) de mindenki tagadja, hogy használnának szteroidokat. De persze tudjuk a sportban főleg a világszintű versenysportban "mindenki naturál" :)

A válaszokat előre is köszönöm!
 

2014. Június 07. - 20:52:48
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Nagyon jó ötletnek tartom ezt a topicot. Ismerve az itt fórumozókat, biztos, hogy első sorban a mellékhatásokra fogjuk felhívni a figyelmet, és amellett még talán egy járható utat is tudunk ajánlani-összeállítani a sötét oldalra tévedt pinásoknak. ;D  Na de itt a hétvége, kit érdekel most a testépítés? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 21:12:39
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Természetesen az oxandrolone a legjobb választás nőknél.
Nincs olyan top amateur vagy profi, nőknél, se férfiaknál, aki nem használ cuccot.

A winstrolt, nem rossz választás nőknek, akik komolyabb szintekben gondokodnak a testépítésben, ha nincs ló a szamár is jó alapon, és persze tudás hiányában is, használják minden szinten, ezzel kapcsolatban nem lehetnek kételyek.

(Maszat pedig csak akkor válaszol rendesen, ha becsatolsz képeket is. )  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 07. - 21:32:24
Válasz #3
Nem elérhető

zander


Tettem ki egy képet magamról, hátha ez segít Maszatot jobb belátásra bírni :P
Amúgy meg tényleg szeretnék komoly válaszokat nem ismerkedni jöttem :D :P  :-)->

2014. Június 07. - 21:37:26
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most komolyan mondod, hogy még egy kis winstrol se volt eddig?  ;D
A következő az lesz, hogy rákötünk hazugságvizsgálóra... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 07. - 21:41:13
Válasz #5
Nem elérhető

cpggyurma


Naturalba izmosabb mint Maszti  ;D

2014. Június 07. - 22:05:21
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


Naturalba izmosabb mint Maszti  ;D

Elárulom buzikám, hogy lassan felépülök, egy hete elkezdtem óvatosan edzeni, és ígéretesnek tűnik a fazon ;D Faszkalap ;D

Winstrolnál azért a menstruációs ciklus teljes felborulásával lehet számolni, talán egy kicsit a csiklót is megdobja. Van akinél fétis, szóval...  >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 22:09:47
Válasz #7
Nem elérhető

zander


Srácok ne itt személyeskedjünk ha kérhetem, ezek komoly dolgok :P Mármint a menstruációs ciklus felborulása na meg a...
de gondolom ez mint minden mellékhatás egyéni érzékenység és adag függvénye. (feltételezem senki sem tud tapasztalati úton szerzett javasolt adagról)
Mondjuk az Oxánál nem kell ilyen mellékhatásokkal számolni?

2014. Június 07. - 22:11:19
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Srácok ne itt személyeskedjünk ha kérhetem, ezek komoly dolgok :P Mármint a menstruációs ciklus felborulása na meg a...
de gondolom ez mint minden mellékhatás egyéni érzékenység és adag függvénye. (feltételezem senki sem tud tapasztalati úton szerzett javasolt adagról)
Mondjuk az Oxánál nem kell ilyen mellékhatásokkal számolni?

Napi 25-35mg stanozololnál tudok olyanról aki hónapokig nem menstruált.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 22:13:29
Válasz #9
Nem elérhető

zander


Napi?
az barátok közt is 175-245 mg/hét ami még férfiaknak is becsületes adag...

2014. Június 07. - 22:19:17
Válasz #10
Nem elérhető

Maszat


Napi?
az barátok közt is 175-245 mg/hét ami még férfiaknak is becsületes adag...

Ezek a becsült adagok kamuk! Férfiaknál simán bemegy napi 50-100mg versenyfelkészülésnél. Persze hallani ezeknél sokkal durvább dózisokról is, de azt hagyjuk. ;D  Most nem a magas dózisokat akarom támogatni, de ezek a tények. Senki nem készül 2 naponta 50mg-mal. Kibaszott freak genetikával rendelkezők talán, superbodyra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 22:21:19
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Nőknél szerintem napi 5-15mg-nál többet nem kellene használni amatőr szinten. Aztán mindenki annyit használ, amennyit akar, de szerintem nem kellene.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 07. - 22:25:09
Válasz #12
Nem elérhető

cpggyurma


Naturalba izmosabb mint Maszti  ;D

Elárulom buzikám, hogy lassan felépülök, egy hete elkezdtem óvatosan edzeni, és ígéretesnek tűnik a fazon ;D Faszkalap ;D

Winstrolnál azért a menstruációs ciklus teljes felborulásával lehet számolni, talán egy kicsit a csiklót is megdobja. Van akinél fétis, szóval...  >:D

Én két hete nem voltam terembe. a korhazbol egy hete jöttem haza . Ma mar ithol egykezessel vàllaztam meg bicepszeztem. Bàr még nem kéne elvileg. De leszarom, felhuzàz guggolàs nem lesz egy darabig úgy érzem. Lehet hogy nagy szerencsem volt hogy mutet kozben is tele voltam nyomva a heti 750mg ena megtette hatasat. Egyenlőre 2kg ment le szerencsere csak.


Amúgy ehez a stanàs dologhoz csak annyit hogy tudomàsom szerint a nőknél jobb a szemeses. De hât abból meg sok a szemét a piacon. Egy jót ettem mostanâba, fàj is a szìvem hogy félbe kellett hagyni :-\

2014. Június 07. - 22:56:52
Válasz #13
Nem elérhető

try2bebig


Zander, nézz szét nagy angol nyelvű fórumokon, ebben a témában kb csak ott találsz majd ÉRTÉKELHETŐ választ, van pár helyen kifejezetten női "részleg" is.

2014. Június 07. - 23:06:10
Válasz #14
Nem elérhető

Maszat


Kapna itt is értékelhető választ, ha 1-2 pinás beírná a tapasztalatait.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26