2024. Szeptember 28. - 22:17:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hosszú kúra utáni leállás  (Megtekintve 31561 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Április 24. - 19:19:55
Válasz #60
Nem elérhető

Maszat





...csak bedrogoznak, aztán be-be alszol meg "flesselsz") ára is benne volt.

már csak ezért elmennék  :D 


Szerintem ez attól is lehet, hogy az a hormonháztartás, amibe egyszer belepiszkáltak, sosem lesz olyan, mint ami előtte volt, a szerencsésebbeknek maximum kurva közel lesz minden értéke az első kúrája előttihez... Lehetséges, hogy az orvosi "szakkönyvek" szerint benne lesz a helyes tartományban, de azért sok doki rájött már, hogy ezek a rangek azért eléggé egyénfüggőek,persze iránymutatásnak jók. Van aki kurva jól megvan pl "határérték" tesztoszteronnal, észre se venné, csak vhogy kiderült(mert épp csináltatott vmiért), valakin pedig durván kijönnek a tesztó hiányból fakadó tünetek...


Szoktam vérvizsgálatot csináltatni, de az sajnos nem tér ki a hormonértékekre, pedig direkt kértem az orvost. Azt mondta,h Ő nem kérhet ilyen vizsgálatot. Ha a régi papíron bejelölgetős lenne, bejelölném Én, de nem olyan a papír. (ezt azért írom, mert olvastam olyat,h valaki írta,h be kell jelölni és kész. Láttam is olyan papírt amikor barátnőm ment, nekem mást ad az orvos...)

Azt nem tudom,h most az elcsúszott hormonértékek miatt fáj néha a mellem, vagy ez már a kialakult gyno miatt van. Múlthéten pl viszketett és szinte fájt, most max erősebb nyomásra. Most éppen elkezdtem 1 kúrát (miért is ne alapon  ;D) de ezután hosszabb szünet lesz. (akár 1-1.5  év is, de még az is lehet,h megjön az eszem és nem lesz tervbe. Tervbe. ) Egyrészt szeretném tudni,h menyire állnak vissza a saját értékek, és mindenképp ki akarom ezt vetetni. Bizonyos testtartásnál látható is, ráadásul kibaszott kellemetlen,h állandóan arra kell figyelnem,h ne érjenek hozzá, ne dőljenek neki, ne nyomja semmi. A barátnőm már annyira ösztönösen kerüli, mintha izzó vassal büntetném az érintését. Néha már azt hiszem,h neki is fáj ha hozzáér  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 24. - 19:21:49
Válasz #61
Nem elérhető

Maszat


Jah, azt is tudom,h 2-3 ezer forintért megmérik a tesztoszteron szintemet magán laborban, de engem érdekelne amellett az ösztradiol, FSH, és LH szint is. Az meg már annyiba kerül, h ezeket megcsináltatom akkor, amikor úgy döntök,h szünet, és kivetetem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 24. - 21:27:57
Válasz #62
Nem elérhető

try2bebig


Jah, azt is tudom,h 2-3 ezer forintért megmérik a tesztoszteron szintemet magán laborban, de engem érdekelne amellett az ösztradiol, FSH, és LH szint is. Az meg már annyiba kerül, h ezeket megcsináltatom akkor, amikor úgy döntök,h szünet, és kivetetem.

Hát figyelj, 1 lehetőség az, hogy elmész egy magán endokrinológushoz, kicsengetsz neki 8-10k-t és megcsináltat neked bármit.
2. lehetőség, hogy elmész valami olcsóbb laborba. Itt az olcsó húsnak nem lesz híg a leve, hallottam olyanokat, hogy néha a drágább laborok oda küldik a vérmintákat, hogyha túl sok munkájuk van, és nincs kapacitás. 1-2 menőbb pesti magánklinika is küldözgeti a véreket, aztán meg ráraknak 30% árrést, és azt mondják, hogy a saját laborukba csinálják.:D Ami olcsóbb (volt régen...) az a prolabor kft. Nem tudom, hogy egyáltalán megvan-e még én 2 éve vagy hogy voltam.

Amúgy a dokik nem hazudtak neked, egy szimpla háziorvos nem igazán tud sok mindent nézni a vérben hormonok szempontjából. Egy urulógus is csak tesztót, ösztrot meg prolaktint(meg 1-2 más értéket) tud csak nézni.

2013. Április 24. - 21:36:27
Válasz #63
Nem elérhető

Maszat


A jövő évben lesz ez esedékes nálam. No de ne offoljuk szét ezt a topicot  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 28. - 13:14:36
Válasz #64
Nem elérhető

kistván


Hűtőben susta és hasonló olajos cuccok meddig bírják? Tárolható több hónapig? Esetleg a hatóanyag elvész?

2013. Április 28. - 17:55:43
Válasz #65
Nem elérhető

ninja14


Hűtőben susta és hasonló olajos cuccok meddig bírják? Tárolható több hónapig? Esetleg a hatóanyag elvész?
szobahőmérsékleten elég, ha tárolod, csak na érje neonfény, mert ha éri elvész a hatóanyag valami más csillagkapu által  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 28. - 21:54:50
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Hűtőben susta és hasonló olajos cuccok meddig bírják? Tárolható több hónapig? Esetleg a hatóanyag elvész?
szobahőmérsékleten elég, ha tárolod, csak na érje neonfény, mert ha éri elvész a hatóanyag valami más csillagkapu által  ;D

A csillagkapu nagyon geci találmány, még szerencse hogy nincs minden háztartásban :D

2013. Június 02. - 21:51:26
Válasz #67
Nem elérhető

nodpro


udv!

Uj vagyok forumon, de nem uj a temaban..erdekelne aktiv maganlabor ahol mernek(reszletes endokrinologiai ertekek), mert tervezek egy hosszabb leallast, es naplozni szeretnem hetrol hetre a valtozast az ertekekben!!

koszonom.

ui.: volt nekem is hasonlo problemam, mint neked Maszat, ezt egy endokrinologus azzal magyarazta(mivel tobb hosszu kuram is volt, es akkori tudatlansagom miatt nem tartottam szinten a zacsikat a kis hatoanyagtartalmu,de surun alkalmazott HCG adagokkal) ezert olyan visszafordithato/hatatlan karosodasokat szenvedhetettek el a golyszik(kulso merettol fuggetlenul), mint pl Leydig sejtek terfogatanak,INSL3,peroxiszomak szamanak csokkenese, amit sok esetben nem birsz 50 000ui hcgvel sem visszahozni...es ez amikor leallsz hosszu idore akkor tor Rad ilyen tunetekben mint pl gyno, mivel a regota nem hasznalt dolgok ujraeledese nincs szinkronban es lehet ,h a termelo/tarolo/kezelo sejtek sem...allitolag...amit nem probaltam, de latok benne fantaziat 3-4 honapos folyamatos napi 100-150ui HCG vel ugy hogy az elso adag nagy (minimum 5000Ui utana) 3/4nap mulva 2500ui es igy felezodve a kb. a 100-150ui ertekig 3-4 naponta es onnantol napi adagolas. De az elejen sajnos varhato a gyno...szval arra meg arimidex napi fel tabi....vmi ilyesmi... :)


2013. Június 11. - 15:28:26
Válasz #68
Nem elérhető

kistván


Üdvözletem! ELőált egy csodás helyzet...nem lehet Proviront kapni sehol...A kérdésem a következő lenne tamoxifennel lehet helyettesíteni a provit?? Mert abból van dögivel. Csendben megsúgnám h vevő lennék bac vízre és provira esetleg!

Előre is köszönöm!

2013. Június 11. - 15:41:52
Válasz #69
Nem elérhető

Cook88


udv!

Uj vagyok forumon, de nem uj a temaban..erdekelne aktiv maganlabor ahol mernek(reszletes endokrinologiai ertekek), mert tervezek egy hosszabb leallast, es naplozni szeretnem hetrol hetre a valtozast az ertekekben!!

koszonom.

ui.: volt nekem is hasonlo problemam, mint neked Maszat, ezt egy endokrinologus azzal magyarazta(mivel tobb hosszu kuram is volt, es akkori tudatlansagom miatt nem tartottam szinten a zacsikat a kis hatoanyagtartalmu,de surun alkalmazott HCG adagokkal) ezert olyan visszafordithato/hatatlan karosodasokat szenvedhetettek el a golyszik(kulso merettol fuggetlenul), mint pl Leydig sejtek terfogatanak,INSL3,peroxiszomak szamanak csokkenese, amit sok esetben nem birsz 50 000ui hcgvel sem visszahozni...es ez amikor leallsz hosszu idore akkor tor Rad ilyen tunetekben mint pl gyno, mivel a regota nem hasznalt dolgok ujraeledese nincs szinkronban es lehet ,h a termelo/tarolo/kezelo sejtek sem...allitolag...amit nem probaltam, de latok benne fantaziat 3-4 honapos folyamatos napi 100-150ui HCG vel ugy hogy az elso adag nagy (minimum 5000Ui utana) 3/4nap mulva 2500ui es igy felezodve a kb. a 100-150ui ertekig 3-4 naponta es onnantol napi adagolas. De az elejen sajnos varhato a gyno...szval arra meg arimidex napi fel tabi....vmi ilyesmi... :)




Menyi nálad egy hosszú kúra hetekbe??

2013. Június 11. - 23:18:15
Válasz #70
Nem elérhető

kalibra


Üdvözletem! ELőált egy csodás helyzet...nem lehet Proviront kapni sehol...A kérdésem a következő lenne tamoxifennel lehet helyettesíteni a provit?? Mert abból van dögivel. Csendben megsúgnám h vevő lennék bac vízre és provira esetleg!

Előre is köszönöm!

Provi helyett Arimidexet is használhatsz. Nem kicsit jobb...

2013. Június 12. - 16:02:38
Válasz #71
Nem elérhető

try2bebig


kistván, törölj postafiókot!

2013. Június 12. - 16:10:24
Válasz #72
Nem elérhető

kistván



2013. Június 12. - 16:15:52
Válasz #73
Nem elérhető

H. Laci


kistván, törölj postafiókot!

??
Ezt nem értem
Nem tudja elküldeni neked a privát üzenetet mert tele van a postaládád. Törölj ki pár felesleges levelet.  :)

2013. Június 12. - 20:27:05
Válasz #74
Nem elérhető

try2bebig


kistván, törölj postafiókot!

??
Ezt nem értem
Nem tudja elküldeni neked a privát üzenetet mert tele van a postaládád. Törölj ki pár felesleges levelet.  :)

Tx.