2024. Szeptember 28. - 20:53:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 101449 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. November 25. - 20:44:08
Válasz #225
Nem elérhető

JFlame



2010. November 25. - 20:44:13
Válasz #226
Nem elérhető

dred



2010. November 25. - 20:58:15
Válasz #227
Nem elérhető

VG


Biztos moderálják, na mindegy. Itt van a gyakorlat végre hajtása

A gyakorlat végrehajtása
1.Feküdj hanyatt egy vízszintes edzőpadon, támaszd a lábaidat stabilan a földhöz. Fejed enyhén lógjon le a pad végénél
2.Kiinduló helyzetben fogj egy francia rudat a szűkebb hajlításnál (a mutató ujjak 15-20 centiméterre legyenek egymástól), karjaid legyenek teljesen kinyújtva a mellkasod felett
3.Lassan engedd le a rudat a mellizom alsó részéhez, mintha szűknyomást végeznél
4.Ebből a helyzetből egy félkörív mentén ereszd le a rudat az arcod előtt a fejed mögé amennyire csak tudod úgy, hogy közben a könyökeid behajlított helyzete nem változik
5.Ebből az alsó holtpontból berugózás nélkül, a félkörív mentén lassan emeld vissza a rudat a mellizom alá, majd nyomd fel a súlyt, mintha szűknyomást végeznél
6.Ez a gyakorlat a Pull-over és a szűknyomás összepárosítása, tehát csinálsz egy Pull-over hátra engedést és visszahúzást, majd felnyomod és visszaengeded a rudat
7.Hajtsd vére a gyakorlatot az előírt ismétlésszámban

köszönömszépen!

2010. November 25. - 21:00:58
Válasz #228
Nem elérhető

Kaess


Biztos moderálják, na mindegy. Itt van a gyakorlat végre hajtása

A gyakorlat végrehajtása
1.Feküdj hanyatt egy vízszintes edzőpadon, támaszd a lábaidat stabilan a földhöz. Fejed enyhén lógjon le a pad végénél
2.Kiinduló helyzetben fogj egy francia rudat a szűkebb hajlításnál (a mutató ujjak 15-20 centiméterre legyenek egymástól), karjaid legyenek teljesen kinyújtva a mellkasod felett
3.Lassan engedd le a rudat a mellizom alsó részéhez, mintha szűknyomást végeznél
4.Ebből a helyzetből egy félkörív mentén ereszd le a rudat az arcod előtt a fejed mögé amennyire csak tudod úgy, hogy közben a könyökeid behajlított helyzete nem változik
5.Ebből az alsó holtpontból berugózás nélkül, a félkörív mentén lassan emeld vissza a rudat a mellizom alá, majd nyomd fel a súlyt, mintha szűknyomást végeznél
6.Ez a gyakorlat a Pull-over és a szűknyomás összepárosítása, tehát csinálsz egy Pull-over hátra engedést és visszahúzást, majd felnyomod és visszaengeded a rudat
7.Hajtsd vére a gyakorlatot az előírt ismétlésszámban

köszönömszépen!

 ;)

2010. November 25. - 21:04:21
Válasz #229
Nem elérhető

Kaess



2010. November 25. - 21:52:58
Válasz #230
Nem elérhető

Kaess



2010. November 25. - 22:29:28
Válasz #231
Nem elérhető

JFlame


A tökéletes "DIÉTÁS" kaja  ;D

http://video.se.msn.com/watch/video/most-unhealthy-meal-ever/1jjfan3v1


vazzeg ez ku..a jóóó lehet!!!!
lehet mondom is a csajomnak ilyen legyen a hétvégén töltött káposzta helyet!!!! ;-oo-;
köszi az ötletet /7%
de lehet hogy a disznót kihagyjuk és csak a csirkés részt csináljuk meg...nyami:)
csirkemell + spenót + rizs má hányok.... :----

2010. November 26. - 02:44:01
Válasz #232
Nem elérhető

Kaess


sok sikert hozzá  ;D ha esetleg megcsinálnátok akkor majd kérnék egy rövidke beszámolot hogy milyen lett  ;D én mondjuk tuti nem cserélném le a töltött káposztát, az a kedvencem  ;D  ;D  ;D  ;D

2010. November 26. - 08:54:11
Válasz #233
Nem elérhető

pmiller06


A kaja elég undorító.. De tudnak valamit a srácok  ;D Grey Goose vodkát isznak (:-) Amikor üti a disznót, ott beszartam  ;D ;D

2010. November 26. - 10:04:27
Válasz #234
Nem elérhető

George


Én simán megkóstolnám, még jó, hogy épp eszek, így nem lettem annyira éhes miközben néztem ;D /7%

2010. November 26. - 12:17:23
Válasz #235
Nem elérhető

Kaess


Ha a disznót kihagyná belölle akkor én is szivesen megkostolnám  ;D

2010. November 26. - 18:20:59
Válasz #236
Nem elérhető

Kaess


Na most már kezd összeállni a fejemben a jövö évi táplálékkiegészitö lista amivel majd kezdem az évet. Azért is gondolkozok ilyen sokat ezen mert, március közepe vagy vége fele van az OB. és ott nagyott akarok alakitani. Mint tudjátok ebben az évben 3. lettem a 82.5kg-os sulycsoportban de felszedtem egy két kilót azóta  ;D egészen pontosan 13-at  ;D Sokat várok magamtól de hozni is fogom szerintem ezeket. A nagy kérdés még az hogy mivel jan.1-töl életbe lépnek az uj sulycsoportok, én melyikbe kerülök majd. Mivel most 93kg körül mozgok igy valószinü hogy a 105kg-os csoportban leszek,mert az alatta lévö csoport a -93kg-os  ;D A sulyok amiket szeretnék meghóditani azok a következök. Guggolás: minimum 260kg full verseny felszerelésben, jelenleg 250 körül mozgok. Fekvenyomás: a cél az a 180 fekvenyomó ruhában, jelenleg ruhában olyan 165-170kg a maxom ruhával de ez csak saccolás. Onnan veszem hogy a ruhám nekem 35-40kg-ot adott, mielött még elszakadt  ;D  A felhúzás egy nagyon fogos kérdés mivel még sose húztam fel ruhában és hát a felhúzásom teknikáját is most változtattam meg sumora. Ha ovatosan akarok tippelni akkor olyan 220-at mondanék, ruha nélkül.Ruhába ez olyan 240-250 lehet, ez a teknikán is múlik. Összesitetben ez olyan 690kg ami a cél. A harmadik helyet vagy esetleg a másodikat olyan 650-700kg-val meglehet csípní, de ez is csak egy saccolás :) Az ez évi adatokra alapozva :) A táplálékkiegészitöim azok a következök lesznek januártól. Fehérje:Myfusion, Vitaminok: Omega 3 meg ami még a myfusion-ben található (van benne egy pár) . Arra gondoltam még hogy veszek gyors felszívódású szénhidrátot, ami jó lehet mondjuk arra hogy az edzés utáni proteinembe belekeverjek az 50 gramm protein mellé még 95gramm gyorsfelszívódású szénhidrátot. Többek között ez jól jöhet még mondjuk mérlegelés után a versenyeken. Ezek mellett még tervezek januártól egy 4 hetes Plasmajet tesztet meg majd februártól menni fog a creatin monohydrat. Nekem a creatin elég sokat szokott hozni eröben.Legutoljára 25kg-ot erösödtem tölle 1 hónap alatt gugolásban  ;) persze ez nem mindig van igy, de általábban sokat szokott dobni :) Azt hiszem hogy most nagyábból ennyi, ami a fejemben van :) Ha jön még valami akkor azt majd ugy is leírom :) Most lassan megyek edzeni és majd jön a beszámoló  ;)

2010. November 26. - 18:59:33
Válasz #237
Nem elérhető

Kaess


Holnap lessz a svéd OB. amit az én klubbom (Jönköping styrkelyft klubb) rendezésében zajlik majd le holnap és holnap után. Van egy link amin élöben lehet nézni az egész versenyt és van hozzá egy táblázat is amin látjátok az erdeményeket stb. Ez egy ifjusági,junior és felnött (senior) verseny lesz. Gondoltam hogy felrakom ide a linket, hogy ha valakit netán érdekelné és ideje is van rá akkor megtudja nézni  ;)


http://stolpenjskpower06.com/BPSM2010.html

amikor bejött az oldal akkor kattints a "Länk till Webbsändning" melleti SM BP 2010 feliratra és akkor tovább megy majd az elö videora. 

Ha kicsit lejebb a Grupper/starttider/anmälda & resultat -ra kattintasz akkor megnézheted hogy milyen csoportok lesznek és hogy mikor kezdenek. Minden svédül van ezért lehet hogy egy kicsit nehéz lessz kiigazodni rajta :) A verseny kezdete 10:00 ha valaki nézi majd és kérdése lenne valamiben, vagy segitség kell neki az írjon rám nyugodtan. Mert én is nézni fogom és ha tudok szivesen segitek  :-){ 

2010. November 27. - 12:51:37
Válasz #238
Nem elérhető

Kaess


Tegnap esti edzés

Fekvenyomás
1x10 20kg
1x6  50kg
1x3  80kg
1x3  100kg
1x3  110kg
3x3  120kg
az utolsó hármas elég nehezen ment, meglátjuk jövö héten hogy fog menni, ha nehezen akkor váltok a 4x2-re

Ferdenyomás padon kézisúlyzóval:
1x10 30kg
1x8  35kg
3x7  40kg

Negatív padon nyomás kézisúlyzóval:
3x8 30kg

Tárogatás:
3x5 20kg
itt elég könnyünek éreztem a súlyt. Amikor haza jöttem megnéztem a multheti edzésemet és akkor vettem észre hogy 22.5-el csináltam  ;D igy már érthetö hogy a 20 miért volt könnyü :)

Tolockodás
3x8

Csigás letolás egyenes ruddal:
3x10 65kg

Szüknyomás:
1x5 50kg
1x4 80kg
ezt a gyakorlatot majd lehet hogy berakom vagy az elsö vagy a második tricepsz gyakorlatnak.

Oldalra fordulás:
3x10 35kg
ez is egyre könnyebb, lehet hogy majd növelem a sulyt egy ötössel.

Oldalra felülés
3x10 +10kg
ez is elég könnyen ment

Felülés negatív padon:
3x15

Lábfelhúzás:
3x15 +3kg

2010. November 28. - 13:43:31
Válasz #239
Nem elérhető

Kaess


Jó kis verseny volt tegnap :) Fredrik Jäder a 90-es sulycsoportban 286.5kg-os teljesitményel a felnötteknél europa rekordot nyomott
Stefan Jamroz a 110-es sulycsoportban 308kg-val világrekordott nyomott
Johnny Wahlqvist  a 125+ ban 346kg-val europarekordot nyomott.

Nagyábból ennyi  ;D most megyek megpróbálom át törni magam az 50 centis hón ami tegnap este esett  :-O