2024. Szeptember 27. - 02:19:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új év-új szenvedés:avagy ez nem is igazán egy edzésnapló...  (Megtekintve 112795 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Május 25. - 18:38:31
Válasz #195
Nem elérhető

Kicsibors


Hát ez tényleg nem hangzik valami jól, jobbulást; remélem nem lesz akkora a gond!...  :(

2010. Május 25. - 20:19:49
Válasz #196
Nem elérhető

hopika


Hát ez tényleg nem hangzik valami jól, jobbulást; remélem nem lesz akkora a gond!...  :(
Köszönöm!
Hidd el,hogy én is ebben reménykedem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 04. - 11:29:44
Válasz #197
Nem elérhető

rr



2010. Június 07. - 22:37:35
Válasz #198
Nem elérhető

hopika


Gondolom észrevettétek,hogy nem írtam egy ideig...ma jöttem ki a kórházból...megműtöttek.
Majd holnap bővebben...

RR!
Ha voltál koncerten észlelhetted,hogy nem léptünk fel,mert én épp a klinikán feküdtem Db-ben.
 :-\
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 07. - 22:44:30
Válasz #199
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 07. - 23:11:14
Válasz #200
Nem elérhető

Rob


Húúú,hát ez nem vmi jó hír :-\
Hogyvagy? Hogy sikerült a műtét? Ha tudom,hogy Db-be vagy vittem volna vmi kataboizmus elleni port. :(
Mindentre jobbulás kívánok!  ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Június 08. - 00:41:47
Válasz #201
Nem elérhető

rr


Gondolom észrevettétek,hogy nem írtam egy ideig...ma jöttem ki a kórházból...megműtöttek.
Majd holnap bővebben...

RR!
Ha voltál koncerten észlelhetted,hogy nem léptünk fel,mert én épp a klinikán feküdtem Db-ben.
 :-\

Ahha,éjfélig voltam akkor jöttetek volna ti.Nagyon sajnáltam,a lány mondta hogy mi van.Haza is mentem,nélküled nem az igazi.

2010. Június 08. - 00:42:49
Válasz #202
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Június 08. - 00:59:53
Válasz #203
Nem elérhető

pmiller06



2010. Június 08. - 07:30:45
Válasz #204
Nem elérhető

hopika


Köszönöm!
Még nem szedtem most össze magam-meg kell találni az új ágyamat egyelőre,mert a régit átalakították nekem tegnap,de nem nagyon tudtam aludni,mert nem fértem el rajta...
Na majd írok egy szösszenetet hamarosan.
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 08. - 09:44:21
Válasz #205
Nem elérhető

endre66



2010. Június 08. - 19:50:18
Válasz #206
Nem elérhető

hopika


Ígértem egy kis esszét...
Az leírtam már hogy a fájdalom mikor jelentkezett...estére elkezdett jobban fájni-sőt...bevettem abból az erős cuccból,amit erre írt fel a doki direkt és lefeküdtem aludni.Reggel fel akartam kelni,de nem jött össze.Fájdalomcsillapítókkal elremegtem magam a wc-ig pisilni,de a visszaút már nem ment:a folyosón összeestem és egy 15 perc pihenés után nélgykézláb bementem a szobámig,ahol a földön megpihentem.Telefon dokinak-a múltkori sérves buliból marad még 3 amp injekció-így beszúrattam egyet gyorsan.Aztán szerdán-csütörtökön otthon voltam földön fekve-kaptam a szurit,de szart sem ért-telefon:mentővel be Kisvárdára a kórházba...Na amíg a mentősök kiszenvedtek a lakásból,addig volt minden:ordítás,sírás,káromkodás...Sürgősségire bevittek(miközben majd összeszartam magam) és az első intravénás lötty hatott valamit a fájdalmon-ugye előtte be is kötöttek gyorsba egy branült és ment is az első infúzió...mielőtt felvittek volna az idegosztályra,még csináltak egy CT-t megint(persze leszarjuk,hogy a beteg majd beszarik...)Mindegy.Felvettek az idegosztályra,ahol 5 napot töltöttem-úgy hogy kb.7x tudtam leszállni az ágyról.Megtanultam kacsába pisilni...nagy úr a szükség...Mivel az infúziók hatására sem javult az állapot és az új CT alapján a sérv már 1cm feletti volt,így jött a matek:1.hazaengednek(itt már biztos volt,hogy műteni kell) és ha kapok időpontot Debrecenben,akkor otthonról szállítanak be,vagy 2.maradok tovább a kórházban és akkor csak egyszer kell túlélnem az utazást Debrecenig...szerencsémre(na és az ismerősöknek hála) már pár órán belül jött a telefon,hogy a 2 legjobb idegsebész közül a jobban ajánlott be tud szorítani csütörtökre és nem kell heteket várnom...uzsgyi mentővel Debrecen Idegsebészeti klinika...
Műtétre persze nem emlékszem,de elvileg jól sikeredett a dolog-de Debrecenben futószalag van és már hétfőn haza is engedtek...a rehab része persze nem lesz egyszerű dió:elméletileg azt az utasítást kaptam,hogy 6 hétig nem szabad ülnöm,3 hétig énekelni és legalább 3 hónap lesz a regeneráció első fázisa...fasza.
Na mindegy-nagyjából ennyi a sztori lényege.Néhány capture a kórházból...a kórház vs Tomika állása:mínusz öt kiló,plusz sok szőr és haj...
Csókolom!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 11. - 16:43:48
Válasz #207
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 11. - 21:24:40
Válasz #208
Nem elérhető

George



2010. Június 11. - 21:26:05
Válasz #209
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."