2024. Szeptember 27. - 13:23:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218366 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2011. Június 08. - 17:50:24
Válasz #495
Nem elérhető

kemi


Profin leirtad. Bátor vagy hogy Így belevágtál! az inzulin veszélyes játék. Majd a későbbiekben lécci még azt ird már le hogy fejlődtél tőle

vezetek naplót, 4 hét múlva meglátjuk, amúgy az igazán veszélyes a rapid inzulin, mert az olyan gyorsan ledobja a vércukrod, hogy nem nagyon van időd reagálni

szerintem ha valaki nem csak úgy bebaszok hasamraütve xx NE mittudomén milyen inzulint mittudomén meddig módon csinálja, akkor nem lehet baj

2011. Június 08. - 19:39:07
Válasz #496
Nem elérhető

Maszat


szerintem nemhiába nem írt még eddig senki a témában...hmmm. na mind1, ezen is túlvagyunk  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 09. - 12:31:05
Válasz #497
Nem elérhető

God Vazzeg


Profin leirtad. Bátor vagy hogy Így belevágtál! az inzulin veszélyes játék. Majd a későbbiekben lécci még azt ird már le hogy fejlődtél tőle

+1  8-)

2011. Június 09. - 13:51:41
Válasz #498
Nem elérhető

Maszat


a novorapid egyébként szerintem jobb választás mint a humulin R.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 09. - 15:36:11
Válasz #499
Nem elérhető

kemi


a novorapid egyébként szerintem jobb választás mint a humulin R.

Igen, de elsőre 0 tapasztalattal nem mernék rapidot használni, humalogot akartam, de szerencsére csak humulin R-t tudtak adni.
Sok feljegyzést találtam róla neten, hogy aki először azzal kezdte tapasztalat nélkül, kórházban végezte az első után!

Ma már edzés előtt 1-2 perccel beadtam 7 NE-t. Edzés közben megittam 30g szőlőcukrot 10g glutaminnal 4,5dl vízbe keverve. 1 órás edzés volt. Utána 65g szőlőcukor 50g fehérje 50g zabpehely. Egy picit sem voltam rosszul. 16:00kor jön a 100g zabpehely 35g fehérje kajám. azután 2 óra múlva 50g pufurizs 125g csmell 100g zöldség. Még 2 óra múlva ugyanez csak arra már teszek 10g oliva+lenmagolajat.

Ja igen, 10g kreatin is volt a turmixban.

2021. Szeptember 28. - 14:23:40
Válasz #500
Nem elérhető

Gábor77


Tapasztalt Deca felhasználóktól kérdezem. Lehetséges az hogy már 1ml deca után jöjjön olyan mellékhatás, hogy izzadok mint a tüzérló? Eddig nem volt ilyen gondom. A deca beadása után kb 5 nappak kezdődött.

2021. Szeptember 28. - 15:26:13
Válasz #501
Nem elérhető

G


Tapasztalt Deca felhasználóktól kérdezem. Lehetséges az hogy már 1ml deca után jöjjön olyan mellékhatás, hogy izzadok mint a tüzérló? Eddig nem volt ilyen gondom. A deca beadása után kb 5 nappak kezdődött.

Persze hogy lehet attól, a decától kevésbé szokták az emberek mondani de a trentől kb mindenki pl.

2021. Szeptember 29. - 03:47:18
Válasz #502
Nem elérhető

Gábor77


Én mikor használtam onnan tudtam hogy biztos jó a deca ha 1 hét után elkezdtem izzadni mint trentől. Szerintem jót sikerült venned ennyi nem kell túl gondolni.
Köszi a válaszod. Nem gondolom túl. Csak mivel ismeretlen számomra ezért kéreztem meg. Olvastam róla hogy van ilyen mellékhatási is. Csak meglepett hogy az első szuri után ilyen rövid időn belül jelentkezik és legfőképpen hogy ennyire intenzíven. Egyébként Swiss termék jó régi vásárlás. 12 hétben gondolkodom a kúrával kapcsolatban.

2021. November 06. - 09:14:09
Válasz #503
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdv. Kérdésem az lenne, hogy Deca Duroblin kombinálható -e Trenbolon Enantháttal. (X-files 2003 szerint igen azonban érdekelne felhasználói vélemény is) Tesztoszteron adagolása nélkül (normális visszaállító kúra mellett) milyen hatással bírhat ez a kombináció? Köszönöm (egy kezdő vegyész )

2021. November 10. - 09:54:03
Válasz #504
Nem elérhető

frankzane


Üdv. Kérdésem az lenne, hogy Deca Duroblin kombinálható -e Trenbolon Enantháttal. (X-files 2003 szerint igen azonban érdekelne felhasználói vélemény is) Tesztoszteron adagolása nélkül (normális visszaállító kúra mellett) milyen hatással bírhat ez a kombináció? Köszönöm (egy kezdő vegyész )

Szia! Nagyon rossz ötlet. Nem rossz indulatból mondom de A kérdésből látszik ,hogy az alapok sincsenek meg. Ez nem baj! Itt ha visszaolvasol van egy G nevű felhasználó. Rá mész a profiljára, majd ‘üzenetek megjelenítése’ fül. És ott lesz az összes válasza/írása. 1-1.5órás olvasmány. Ha tudsz angolul akkor Vigorous Steve youtube csatorna. Magyarul ‘Modern Bulking’  youtube csatorna csinál még erről bővebben videókat.

2021. November 10. - 10:52:08
Válasz #505
Nem elérhető

G


Üdv. Kérdésem az lenne, hogy Deca Duroblin kombinálható -e Trenbolon Enantháttal. (X-files 2003 szerint igen azonban érdekelne felhasználói vélemény is) Tesztoszteron adagolása nélkül (normális visszaállító kúra mellett) milyen hatással bírhat ez a kombináció? Köszönöm (egy kezdő vegyész )

Szia! Nagyon rossz ötlet. Nem rossz indulatból mondom de A kérdésből látszik ,hogy az alapok sincsenek meg. Ez nem baj! Itt ha visszaolvasol van egy G nevű felhasználó. Rá mész a profiljára, majd ‘üzenetek megjelenítése’ fül. És ott lesz az összes válasza/írása. 1-1.5órás olvasmány. Ha tudsz angolul akkor Vigorous Steve youtube csatorna. Magyarul ‘Modern Bulking’  youtube csatorna csinál még erről bővebben videókat.

Amúgy én tartom annyira elrugaszkodottnak a deca+tren combót de meg kell lenni a miértjének pl a legtöbb erőemelő, erős ember kb egész évben használ decát egy kis extra ízületi szupportnak heti 200-300 mg-ot max a trent meg időszakosan amikor maxolni kell az erejüket, viszont ez olyan hogy mindenkinél van egy küszöbpont amit ha átlépsz csak 10 mg-al utána jön a mellékhatás áradat.
És ha jön a jó öreg tesztó+deca kombó meg rá pár hétig rá egy kis löketnek a metha (esetleg mert hülye voltam és még növi is ment hozzá) kikerekedtem mint az állat csak 2 emeletet nem tudtam felmenni hogy ne fulladtam volna aztán amikor már kicsit többet tudsz rá jössz hogy ez miokardiális ödéma azaz a szíved körül van egy rakat víz meg amúgy is f@sz vagy és lusta hogy vegyél egy pár ezer forintos vérnyomás mérőt és azt sem tudod hogy napközben 150-160as vérnyomással járkálsz.....

Amúgy srácok köszönöm itt a fórumon mindenkinek mert az utóbbi időben azt látom hogy többen is megemlítetek és úgy gondoljátok hogy tényleg valamit azért konyítok a dolgokhoz kicsit, ez igazán jól esik  :-){

2021. November 10. - 13:10:35
Válasz #506
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Köszönöm az építő kritikát.

2021. December 07. - 21:11:15
Válasz #507
Nem elérhető

kappl


Sziasztok, ugyan nem deka gondok, de érdekelne, hogy a deca tényleg képes enyhíteni az allergia tüneteket? (Pl a parlagfű allergia) akár kisebb akár nagyobb adagban, egy srac ismerősöm minden évben februartol aprilisig nyom egy minimális deca kúrát, aztán nincs allergia tünete.

2021. December 26. - 14:03:26
Válasz #508
Nem elérhető

andras123


ES KELLEMES KARACSONYT TINEKTEK MINDENKINEK kesve de elkesve de  elvoltam sulledve egy ideje,azt tudjatok,azt modnja
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos,guszti,SUXEN   8-)
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,Gabor77,kappl,Frank,,Gyuf,ccw95,Kemi,Lolka,Atilla80,Guzzi,Jano,G  s a tobbiek  :-!
BALU   :-)(-: EFITMESTER   :-OO

Kostold meg te is ,ha o megtette vagy megtetettek vele, azt mondja
Mindenki erdekesen all hoza es maskep a dolgaidhoz es fog is, igaze
De maskulonbe ki fog megszurni es hun> ...vagy az aki akarna?
Van mar ra hel?
es nemfogod hagyni ugyse hogy tulhasznaljanak vagy tulhajszoljonak sem kiserletben sem veszes reszt remeled?

2021. December 27. - 12:28:57
Válasz #509
Nem elérhető

suxen


ES KELLEMES KARACSONYT TINEKTEK MINDENKINEK kesve de elkesve de  elvoltam sulledve egy ideje,azt tudjatok,azt modnja
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos,guszti,SUXEN   8-)
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,Gabor77,kappl,Frank,,Gyuf,ccw95,Kemi,Lolka,Atilla80,Guzzi,Jano,G  s a tobbiek  :-!
BALU   :-)(-: EFITMESTER   :-OO

Kostold meg te is ,ha o megtette vagy megtetettek vele, azt mondja
Mindenki erdekesen all hoza es maskep a dolgaidhoz es fog is, igaze
De maskulonbe ki fog megszurni es hun> ...vagy az aki akarna?
Van mar ra hel?
es nemfogod hagyni ugyse hogy tulhasznaljanak vagy tulhajszoljonak sem kiserletben sem veszes reszt remeled?

andras123 Boldog új Évet!
Orbán, Gyurcsány, Bill Gates, Zuckerberg, Müller Cecilia,...  :-)- &5* :-/-
Piros macska festőpatron, légiparádé szürke fűben elázott nagyon szépen nehéz, elefántos négyzeten a köb! ;-oo-; @:-)
Alles ok!!! :violinplay3: /:-)