2024. Szeptember 27. - 13:16:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218357 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Június 06. - 22:10:50
Válasz #480
Nem elérhető

Maszat


a régóta nem edző testépítőnek két jó barátja van: az izommemória...és az anapolon  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 06. - 22:17:24
Válasz #481
Nem elérhető

Milo


nem szarozol, anapolon helyett tolnál inkább napi 1-2depot,vagy omnát hatás hasonló lenne...
Riceman

2011. Június 06. - 22:25:59
Válasz #482
Nem elérhető

Maszat


nem szarozol, anapolon helyett tolnál inkább napi 1-2depot,vagy omnát hatás hasonló lenne...

mindennek eljön az ideje. ki van ez találva.  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 08. - 12:05:23
Válasz #483
Nem elérhető

Koxi


nem szarozol, anapolon helyett tolnál inkább napi 1-2depot,vagy omnát hatás hasonló lenne...

mindennek eljön az ideje. ki van ez találva.  :)

Sok dolgot kipróbáltam már,de valahogy az anapolon eddig még nem volt köztük.Kíváncsi lenék rá én is...  o:)
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Június 08. - 12:51:00
Válasz #484
Nem elérhető

Maszat


alapjába véve nem használnám, most viszont beleillett a képbe. megvan a miértje és a célja. teljesen hülyeség volt azt is írni,h ink nyomtam volna helyette napi 1-2 depot, ugyan ott lennék. hát nem. teljesen más a hatása. kúra elejére 3hét ig, max napi másfél szemig felmenve (4-5 nap erejéig).

amúgy így,h kihagytam sokat, és alapjába véve az izommemória is dolgozik, meg a szervezetem áll vissza a kemény edzésekre, hááát hihetetlen amit művel. Ektomorfként 5nap alatt +3kg, és 20kg + fekvenyomásba még ha csak víz is, akkor is jó  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 08. - 13:34:43
Válasz #485
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
alapjába véve nem használnám, most viszont beleillett a képbe. megvan a miértje és a célja. teljesen hülyeség volt azt is írni,h ink nyomtam volna helyette napi 1-2 depot, ugyan ott lennék. hát nem. teljesen más a hatása. kúra elejére 3hét ig, max napi másfél szemig felmenve (4-5 nap erejéig).

amúgy így,h kihagytam sokat, és alapjába véve az izommemória is dolgozik, meg a szervezetem áll vissza a kemény edzésekre, hááát hihetetlen amit művel. Ektomorfként 5nap alatt +3kg, és 20kg + fekvenyomásba még ha csak víz is, akkor is jó  ;D

Jah...hat eléggé...már a fejed is belilult tőle...

 ;D

2011. Június 08. - 13:48:42
Válasz #486
Nem elérhető

Maszat


hallod, össze tom csípni a koponyám tetején a bőrt  ;D ilyen még sosevolt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 08. - 14:29:35
Válasz #487
Nem elérhető

Milo


Orrod még nem vérzik: ;D
Riceman

2011. Június 08. - 14:47:26
Válasz #488
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hallod, össze tom csípni a koponyám tetején a bőrt  ;D ilyen még sosevolt  ;D

 ;D

2011. Június 08. - 15:08:17
Válasz #489
Nem elérhető

kemi


érdekel valakit beszámoló az inzulinhasználatról?^^

2011. Június 08. - 15:24:41
Válasz #490
Nem elérhető

Milo


engem érdekelne...ozd meg velünk tudásod kemi!
Riceman

2011. Június 08. - 16:23:23
Válasz #491
Nem elérhető

try2bebig



2011. Június 08. - 16:36:42
Válasz #492
Nem elérhető

Jordan


Ektomorfként 5nap alatt +3kg, és 20kg + fekvenyomásba még ha csak víz is, akkor is jó  ;D

Akkor feltetelezem nem Trobi szerezte neked  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 08. - 16:52:53
Válasz #493
Nem elérhető

kemi


engem érdekelne...ozd meg velünk tudásod kemi!

csak kísérletezgetek, nagyon kíváncsi vagyok mennyit lehet belőle profitálni

mivel az egyik haverom használja épp most szeroid mellé és én szereztem neki 5x3ml Humulin R-t, hálából nálam hagyott 2 patront, mivel szeptemberben lejár és addig csak 3-at használ el (patrononként is csak pár 10 egységet, mert 4 hét után ki kell dobni a megbontott patront) tehát max 4 hétig fogom használni, de inább 3 és annyit pihenek vele amennyit használtam

most az inzulinon kívül nem használok semmit, ma adtam be a 3. adagot

mielőtt belekezdtem olvastam 4-5 tanulmányt róla

az első:

Minden kaja előtt 15-30 percel 1-2 NE addig, amíg el nem érjük az utolsó étkezést, amitől számítva 6 órán belül alszunk. Tehát ha este 10kor elmész aludni, akkor legkésőbb délután 4kor add be az utolsót.

második:

Edzés után vagy edzés vége előtt 20 tskg/1NE tehát 80 kgsan 8NE egységenként 7-10g gyors+komplex szénhidrát + sok fehérje (50g+) glutamin, kreatin, bcaa, ami csak belefér.

harmadik:

Napközben és edzés után is.

Külföldi fórumon írta egy sárc, hogy anabolika és anabolika+8-10NE inzulin edzés után kb 30% különbség az inzulin javára. Ciklikusan használta a kúra közben, nem végig.


Én így használom:

Kétfő:

Edzés vége előtt 15 percel beadtam 2 vagy 3 NE-t. Edzés végéig bekaptam 3-4 szem szőlőcukrot, mert paráztam, nem tudtam mire számítsak,30-60 perc az aktiválódási idő, de azért féltem. Amikor végeztem megittam a turmix felét. 10 percel később a másik felét. Összesen 75g szőlőcukor 50g fehérje. Majd megettem  20 g pufurizst, 20percel utána 5percenként 1 szem szőlőcukrot. Így utólag indokolatlan volt ennyi ch.

1 órával a turmix után 100g zabpehely és 35g fehére.

2 órával a zap+prot után a szokásos 50g pufirizs 100g zöldség 130g csmell.

2,5 órával a csirke után 50g pufirizs 100g zöldség 130g csmell, erre már tettem 10g olivaolajat és 3g lenmagolajat is.

Kedd:

Edzés vége előtt 20 percel beadtam 5 NE-t majd edzés végén ugyanúgy 2 részletben megittam ugyanazt a turmixot. Pufirizst már nem ettem. A szőlőcukorból is pár szemet ettem.

a többi uaz mint hétfőn.

Szerda:

Lábnap, kicsit paráztam, hogy meglep majd a cucc, mivel már 40 percel beadtam az edzés vége előtt 7NE-t. (1órás volt az edzés) A beadás után 15 percel elkezdtem enni 1-1 szem szőlőcukrot, úgy kb 6-8at ehettem meg.

Edzés végén turmix, de változtattam. csak 65 g szőlőcukrot tettem bele és mellé még 50g zabpehylet. Megittam a turmixot, csak annyit hagytam amivel felöntöttem a zabot. Lábazás után állt rosszul esik az édes turmix, most sem volt másképp, hányinger, szapora légzés. Vártam 10 percet majd megettem a zab felét, de a többit csak otthon, 15 percel később, mert kihánytam volna. Nem volt vészes, mindig ez van ha lábazok. Nem az inzulin miatt volt.

A többi kaja ugyanígy lesz ahogy eddig. Holnap lehet benyomok 8-9 egységet, és ugyanennyi ch-t.


A második ciklusban lehet áttérek a kaják előtti 2 NE-re és edzés után 6 NE-re, de annyival másképp csinálom, hogy csak 2x2 NEt nyomok be 2 v 3 óra elteltével reggeltől számítva majd edzés után 6NE. Esetleg 2-2-1NE kaják között 2 óránként, majd edzés után 5 NE.

2011. Június 08. - 17:40:35
Válasz #494
Nem elérhető

Milo


Profin leirtad. Bátor vagy hogy Így belevágtál! az inzulin veszélyes játék. Majd a későbbiekben lécci még azt ird már le hogy fejlődtél tőle
Riceman