2024. Szeptember 27. - 11:36:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218350 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2011. Május 24. - 06:53:26
Válasz #450
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszi a sok segítséget!

Analfabéta, ne legyél lusta keresni és olvasni a fórumban mielőtt kérdezel. A kérdésedre a válasz ezerszer le lett írva mondjuk itt:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=493.0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.0

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. Május 24. - 07:30:50
Válasz #451
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Múlt csütörtökön kezdtem a kúrámat ami így néz ki: heti kétszer szúrok 2 sustát egy dekával összeszívva és napi 50mg methandienone 5 étkezésre elosztva. Zitazoniumom van erről szeretnék kérdezni, mert vki azt mondja kúra után kell vki azt kúra közben. Szal én eddig napi egy zitát szedek. Levezetésnek van clomidom és hcg-m. Jó a zita közben? Vagy sürgősen szerezzek proviront? Válaszokat előre is köszönöm!

mehet alatta utána is10-30mg! chg közben heti 500NE vagy utána 5naponta 5000NE napi 100mg clomiddal

2011. Május 24. - 11:33:45
Válasz #452
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok! Múlt csütörtökön kezdtem a kúrámat ami így néz ki: heti kétszer szúrok 2 sustát egy dekával összeszívva és napi 50mg methandienone 5 étkezésre elosztva. Zitazoniumom van erről szeretnék kérdezni, mert vki azt mondja kúra után kell vki azt kúra közben. Szal én eddig napi egy zitát szedek. Levezetésnek van clomidom és hcg-m. Jó a zita közben? Vagy sürgősen szerezzek proviront? Válaszokat előre is köszönöm!

HCG 2x250IU kúra közben.
Nolva: kúra közben HA! kijön a magas ösztro mellékhatása, illetve kúra után:
1.hét: 40mg nolva és 100mg clomid/nap
2-3.hét 20 nolva  és 50 clomid/n
4. hét  20 nolva és 25 clomid/n

Én így csinálnám.

2011. Május 24. - 11:37:39
Válasz #453
Nem elérhető

Maszat


1 részt felesleges 40mg nolvadexeket beszedni, amikor 10mg is ugyan úgy hat, és a clomid egyidejű alkalmazása még feleslegesebb. A tamoxifennek jobb hpta helyreállítási tulajdnoságai vannak, viszont elnyomhatja a libidót, míg a clomid éppen,h jobb hatással van rá. Én is alkalmaztam 1idejűleg a tamoxifent és a clomidot, Nálam pl látászavarok voltak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 24. - 12:00:35
Válasz #454
Nem elérhető

try2bebig


1 részt felesleges 40mg nolvadexeket beszedni, amikor 10mg is ugyan úgy hat, és a clomid egyidejű alkalmazása még feleslegesebb. A tamoxifennek jobb hpta helyreállítási tulajdnoságai vannak, viszont elnyomhatja a libidót, míg a clomid éppen,h jobb hatással van rá. Én is alkalmaztam 1idejűleg a tamoxifent és a clomidot, Nálam pl látászavarok voltak.

Látászavarok a clomid nagy dózisa miatt lehetségesek, a nolva nem dob rajta semmit. A látászavarok kimutatások szerint nagyon ritkák, és általában akkor szoktak jelentkezni, hogy a 100mg+ dózist 2 hétig vagy tovább tartják. De akkor is elenyésző és időleges!

 (amúgy ezt a pct-t használják a legtöbben steroid.com-on, ami az egyik legnagyobb szteroidokkal foglalkozó oldal és a vetek/moderátorok is ezt ajánlják és egy híres magyar versenyző is rábólintott erre, pedig a tervezett kúrámmal kapcsolatban jó pár dologra felhívta a figyelmem, ezzel azt akarom mondani, hogy nem azért mondta, mert el akart hajtani a fenébe)
Amúgy pont az általad említett tényező miatt is (libidó) ajánlott a kettő együtt szedése. A clomid nem stimulálja a hipotalamuszt csupán blokkolja az ösztrogén okozta gátlódását, a tamoxifen pedig közvetlenül a hipotalamuszra is hat.



Miért lenne 40mg nolvának ugyanaz a hatása, mint 10mg-nek?

2011. Május 24. - 12:05:05
Válasz #455
Nem elérhető

Maszat




Miért lenne 40mg nolvának ugyanaz a hatása, mint 10mg-nek?

Valahol olvastam,h nem tapasztaltak különbséget 5 és 30mg nolvadex fogyasztása között. Nem tom,h hol nem emléxek már, de biztos,h valami hiteles embertöl, vagy cikkben.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 24. - 12:24:22
Válasz #456
Nem elérhető

t.d.


A kérdés, hogy mennyi Tamoxifeinre lesz szükségünk? 20 mg/nap, bár biztos vagyok benne, hogy jóval kevesebb is elvégeznél amit kell…adott esetben bizonyos források szerint 5mg/map is elég lehet. 8  Nincs szükségünk mega-dózisokra és ez csaknem minden anti-ösztrogénre igaz! Az Arimidex egyes források szerint 0.5mg-os dózisban megteszi ugyanazt, mint amire 1mg képes (9). És láttam oloyan tanulmányokat melyek azt bizonyították, hogy 10 mg semmivel sem volt hatákonyabb, mint 1 mg. A Letrozole 100mcg/nap dózisa gyakorlatilag teljesen blokkolja az aromatizálódást (10.).
Ezért meglehetősen vicces olyanokat látni akik 40-80 mg Tamoxifeint használnak naponta…


8.   Effect of lower versus higher doses of tamoxifen on pituitary-gonadal function and sperm indices in oligozoospermic men.m Dony JM, Smals AG, Rolland R, Fauser BC, Thomas CM
10.   J Clin Endocrinol Metab. 1995 Sep;80(9):2658-60


Ezt egy másik fórumon olvastam, ez többek között egy ottani összeollózás. Csak beidéztem..., hátha segít
100% not natural!

2011. Május 24. - 12:27:43
Válasz #457
Nem elérhető

Maszat


jaja ez volt az. Azt hiszem Kozaróczy írta.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 24. - 15:43:07
Válasz #458
Nem elérhető

try2bebig


jaja ez volt az. Azt hiszem Kozaróczy írta.

És ez kúra közben és után is igaz?

2011. Május 24. - 16:08:40
Válasz #459
Nem elérhető

Maszat


ezt ugyan úgy Kozaróczy írta, abban az esetben ha a HCG nem ment kúra közben:

Tamoxifein 1-6. hét 20 mg/nap vagy (II) Clomid 1-5. hét 100 mg/nap
HCG 1-3. hét 500 IU/nap
Aromasin 1-4. hé 20 mg/nap vagy (II) Arimidex 1-4. hét 1 mg/nap
E-vitamin 1-3. hét 1000 IU/nap
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 24. - 22:39:52
Válasz #460
Nem elérhető

Saske


Toshiro! Én nem arra lennék kíváncsi hogy ki milyet álmodik tőle, hanem kicsit konkrétabbra. Gondolom azt is leírta vala ki(és most nem ara gondolok hogy kopaszodás stb....)   :-){

2011. Május 25. - 06:57:13
Válasz #461
Nem elérhető

pno27


Köszi mindenkinek! Efit! Nem lusta vok csak időhiányban szenvedek, de tényleg analfabéta vok ebben a sportágban!   :-){    pííííísz

2011. Június 05. - 08:34:35
Válasz #462
Nem elérhető

pno27


Hi!
Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!A zita , clomid nem ösztrogén blokkoló! a proviron az csak,ha csöcsösödsz az azért van,mert alapból magas az ösztrogéned ez nem probléma,de akkor ki kell végatni,mert fájni fog.Ez a szteroidok mellékhatásai!Szedhetsz bármit,akkor is csöcsösödni fogsz!
A proviron ,clomidot azért szedik,h a herék ne sorvadjanak,ha megnézed a magyar leírást a spermák minőségét javítja,és ha nem szállt le a heréd fiatalon,akkor kell szedni!clomid majdnem ugyan ez csak a női hormonokat egy ösztrogén szerűt képez,mondjuk rá,h ösztrogén......mivel,ha az ösztrogén nő,akkor a tesztó is nő.a zita meg arra jó,ha fáj a csöcs,visszaszorítja a mirigytermelésed,de ,ha anélkül beszeded kúra közben,h ne lenne bajod,akor kúra után elkezded termelni a saját tesztót és ösztrogént,gecire fog fájni,ezért szokták kúra után szedni,h amikor termelődik a tesztó és az östrogén ne legyen baj,amúgy a mellrákos nőknek adják.....Nem akarok eladni faszságokat,de,ha kell valami küldök,csak leírtam nagyjából,mert nem aza célom h megvedd,hanem h jó legyen......majd írj,bocs,h későn írok,csak sok a dolgom!   

Ezt a dealer küldte!  gondoltam bemásolom

2011. Június 05. - 12:27:33
Válasz #463
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi!
Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!A zita , clomid nem ösztrogén blokkoló! a proviron az csak,ha csöcsösödsz az azért van,mert alapból magas az ösztrogéned ez nem probléma,de akkor ki kell végatni,mert fájni fog.Ez a szteroidok mellékhatásai!Szedhetsz bármit,akkor is csöcsösödni fogsz!
A proviron ,clomidot azért szedik,h a herék ne sorvadjanak,ha megnézed a magyar leírást a spermák minőségét javítja,és ha nem szállt le a heréd fiatalon,akkor kell szedni!clomid majdnem ugyan ez csak a női hormonokat egy ösztrogén szerűt képez,mondjuk rá,h ösztrogén......mivel,ha az ösztrogén nő,akkor a tesztó is nő.a zita meg arra jó,ha fáj a csöcs,visszaszorítja a mirigytermelésed,de ,ha anélkül beszeded kúra közben,h ne lenne bajod,akor kúra után elkezded termelni a saját tesztót és ösztrogént,gecire fog fájni,ezért szokták kúra után szedni,h amikor termelődik a tesztó és az östrogén ne legyen baj,amúgy a mellrákos nőknek adják.....Nem akarok eladni faszságokat,de,ha kell valami küldök,csak leírtam nagyjából,mert nem aza célom h megvedd,hanem h jó legyen......majd írj,bocs,h későn írok,csak sok a dolgom!  

Ezt a dealer küldte!  gondoltam bemásolom

A dealered keveri a szezont a fazonnal. Azt se tudja, miről beszél a gyerek... ***))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. Június 05. - 14:31:55
Válasz #464
Nem elérhető

pno27


A dealered keveri a szezont a fazonnal. Azt se tudja, miről beszél a gyerek... puff



Az fasza!  Amúgy elég szép eredményei voltak (mármint versenyszinten)!

Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[