2024. Szeptember 27. - 09:26:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218304 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2011. Január 19. - 18:26:41
Válasz #420
Nem elérhető

VG


Te VG...:D:D:D  nem véletlen a 15kerbe laksz, és nincs véletlen 1 nagytestű fekete kutyád?  ;D ;D ;D ;D
Maszat! 15kerbe lakok de nincs 1 nagytestű fekete kutyám :D :D

2011. Január 19. - 18:48:06
Válasz #421
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Te VG...:D:D:D  nem véletlen a 15kerbe laksz, és nincs véletlen 1 nagytestű fekete kutyád?  ;D ;D ;D ;D
Maszat! 15kerbe lakok de nincs 1 nagytestű fekete kutyám :D :D
És kicsi fehér ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 18:57:03
Válasz #422
Nem elérhető

doncicco


sziasztok!!

én most szeretnék elkezdeni dekát nyomatni és azt szeretném kérdezni hogy az nem necces hogy 73 kiló vagyo és igy kezdeném el szurni magam??

Nem necces, ha a 73 kilód kb 155 cm testmagasságon oszlik el színizomformájában ;)

2011. Január 20. - 02:49:42
Válasz #423
Nem elérhető

Maszat


Te VG...:D:D:D  nem véletlen a 15kerbe laksz, és nincs véletlen 1 nagytestű fekete kutyád?  ;D ;D ;D ;D
Maszat! 15kerbe lakok de nincs 1 nagytestű fekete kutyám :D :D

akkor baszd meg!!!!         dehogy... ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 20. - 06:43:10
Válasz #424
Nem elérhető

Suncity


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!

Először is, kép nélkül nehéz ítélni, egy 44es kar is lehet nagyon jó, meg az 50-es  is lehet   parízer. Természetesen genetika kérdése, ez is.
Leveztésnek berakni winyót sztem meg hülyeség, itt olvastam, hogy az is elnyomja a saját termlésed, főleg leveztéskor felesleges hcg mellé berakni, ezt beszélt át a dokiddal.
Az, hogy vizesedsz meg meg nem szárazon jön a tömeg AZ CSAK A TÁPLÁLKOZÁSON múlik szinte, szval ott van a hiba.
Precíz étekzéssel lehet szárazon fejlődni, szinte kemikália típusától függetlenül.

2011. Január 20. - 18:25:35
Válasz #425
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Te VG...:D:D:D  nem véletlen a 15kerbe laksz, és nincs véletlen 1 nagytestű fekete kutyád?  ;D ;D ;D ;D
Maszat! 15kerbe lakok de nincs 1 nagytestű fekete kutyám :D :D

akkor baszd meg!!!!         dehogy... ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 20. - 18:28:18
Válasz #426
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!

Először is, kép nélkül nehéz ítélni, egy 44es kar is lehet nagyon jó, meg az 50-es  is lehet   parízer. Természetesen genetika kérdése, ez is.
Leveztésnek berakni winyót sztem meg hülyeség, itt olvastam, hogy az is elnyomja a saját termlésed, főleg leveztéskor felesleges hcg mellé berakni, ezt beszélt át a dokiddal.
Az, hogy vizesedsz meg meg nem szárazon jön a tömeg AZ CSAK A TÁPLÁLKOZÁSON múlik szinte, szval ott van a hiba.
Precíz étekzéssel lehet szárazon fejlődni, szinte kemikália típusától függetlenül.
Vagy levezetés után, kis diéta, mellé Arimidex..... ::).
Csökkenni fog a vízvisszatartás valami azt súgja.
Nekem speckó már a Methyl Arimatest-től is csökkent a testzsírszázalékom, meg a visszatartott víz is......azután jött a december.........meg a beigli ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 30. - 14:20:16
Válasz #427
Nem elérhető

unity


Orosz Retabolill megbízható srácok? 50mg/ml -s a téma ... és dobozonként 1 amp. köcc előre is a reakciókat

2011. Január 30. - 16:59:06
Válasz #428
Nem elérhető

Milo


Az könnyen lehet hogy jó! Mennyiér vetted?
Riceman

2011. Március 21. - 10:25:03
Válasz #429
Nem elérhető

Family


 Helló mindenki megköszönném ha segítenétek egy rövid válasszal 6 hete kezdtem el deca(hellas 2ml)-susta(pakistan) kúrát és nem igazán gyerebe!tudom h elég sok a kamu cucc ezét is érdekel hogy mi lehet a decaba ha nem franko mert ragyásodok töle rendesen és valami kis tömeg is jött fel rám szal nem hiszem h hcg,talán valami testó? azért érdekes mert ez a második kúrám az elsönél csak sustat hasznaltam és az hozott is rendesen !gondolom az is közrejátcik h heti 1x tudom szurni?!  nem 2x mint anno ! megköszönném ha hozzáértö válaszolna  elöe köszönöm a segitséget!  O0 BÉKE O0

2011. Március 21. - 10:44:56
Válasz #430
Nem elérhető

Milo


Hamis dekába nem tesznek hcg-t! Vagy vmi növényi olaj vagy némi tesztó van benne,valószínüleg utóbbi.Sajnos ezzel a kúrával csak azt érted el hogy jól megborítottad a hormonrendszeredet
Riceman

2011. Március 22. - 12:47:17
Válasz #431
Nem elérhető

Family


köszönöm a gyors választ sajnos ezzel csak megerősítetted amire gyanakodtam! csak azért nem értem mert  kezd ézékeny lenni a bimbi és azt olvastam itt h az     a decanal elég sürün elöfodul!!?? az nem gáz h nem heti 2x hanem csak 1x tudom szurni?? ha még ere válaszolnál nagy király lennél a szemembe o:) köszönöm

2011. Március 22. - 19:53:35
Válasz #432
Nem elérhető

Milo


heti két sustát azér illene szúrni, a heti egy nagyon gyerekadag pláne ugy hogy valószinüleg nincs is benne 250mg. De mér nem omnadrent vettél szinte ugyanaz mint a sustanon,és nemnagyon hamisitják, dekát meg ne vegyél mostanába, mindenki azt mondja hogy nincs eredeti az országba. DE amugy dekából a heti 200mg jó lehet egy nagyon lightos kúrába. Én a helyedbe vagy levezetném a kúrát és pihennék 10-12 hetet azt kedenék egy rendeset vagy metát elkezdeném szedni,mellette menne heti 2omna a szemest meg a 2.hét vége után abbahagyhatod mert akkor már elkezd dolgozni az omna.
Riceman

2011. Március 22. - 20:11:00
Válasz #433
Nem elérhető

dino


heti két sustát azér illene szúrni, a heti egy nagyon gyerekadag pláne ugy hogy valószinüleg nincs is benne 250mg. De mér nem omnadrent vettél szinte ugyanaz mint a sustanon,és nemnagyon hamisitják, dekát meg ne vegyél mostanába, mindenki azt mondja hogy nincs eredeti az országba. DE amugy dekából a heti 200mg jó lehet egy nagyon lightos kúrába. Én a helyedbe vagy levezetném a kúrát és pihennék 10-12 hetet azt kedenék egy rendeset vagy metát elkezdeném szedni,mellette menne heti 2omna a szemest meg a 2.hét vége után abbahagyhatod mert akkor már elkezd dolgozni az omna.
ha te ezt így benyomnád ahogy leírtad, akkor jó sokat értesz hozzá :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 22. - 20:18:50
Válasz #434
Nem elérhető

Milo


akkor leirhatnád mibajod ezzel,ha már kritizálsz 3hétig menne a szemes,omna, utána meg csak omna,mi ezzel a baj?
Riceman