2024. Szeptember 27. - 06:11:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218283 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2011. Január 17. - 11:39:08
Válasz #405
Nem elérhető

suzukigsxr


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi

2011. Január 19. - 11:17:45
Válasz #406
Nem elérhető

Scooby


sziasztok!!

én most szeretnék elkezdeni dekát nyomatni és azt szeretném kérdezni hogy az nem necces hogy 73 kiló vagyo és igy kezdeném el szurni magam??

2011. Január 19. - 13:28:20
Válasz #407
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sziasztok!!

én most szeretnék elkezdeni dekát nyomatni és azt szeretném kérdezni hogy az nem necces hogy 73 kiló vagyo és igy kezdeném el szurni magam??
De necces.............. ::)
Olvasd a fórumot.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 13:32:06
Válasz #408
Nem elérhető

trobert2


sziasztok!!

én most szeretnék elkezdeni dekát nyomatni és azt szeretném kérdezni hogy az nem necces hogy 73 kiló vagyo és igy kezdeném el szurni magam??
És mit csinálsz ha leszel 90 kg?
1-vagy nem állsz le a cuccról ha nőni akarsz
2-abba hagyod és össze esel ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 13:43:25
Válasz #409
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 15:09:53
Válasz #410
Nem elérhető

Kaess


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!

Az a kar ehez a testmagasághoz meg súlyhoz képest tényleg elég gyenge.... 5 éve edzel és a felhúzásod is csak 160...a guggolásról ne is beszéljünk...
Valamit tényleg rosszúl csinálhatsz. vagy csak arról van szó hogy nem régen kezdtél el komolyan edzeni??

2011. Január 19. - 15:22:15
Válasz #411
Nem elérhető

warren


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!

Az a kar ehez a testmagasághoz meg súlyhoz képest tényleg elég gyenge.... 5 éve edzel és a felhúzásod is csak 160...a guggolásról ne is beszéljünk...
Valamit tényleg rosszúl csinálhatsz. vagy csak arról van szó hogy nem régen kezdtél el komolyan edzeni??

Nem akarom kivédeni a srácot, de sztem a 187cm-es magasságot vegyétek figyelembe.
Ehhez a magassághoz komoly tömeg kell ám, hogy jól mutasson.
És talán felhúzni is szarabb mint egy alacsonynak.

Egyébként sztem a kúrád nem valami fasza, ugye a deca már eleve necces, winstroll, ami megint necces.
Ja meg winstroll-al levezetni???? nekem új.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Január 19. - 15:57:33
Válasz #412
Nem elérhető

VG


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!

Az a kar ehez a testmagasághoz meg súlyhoz képest tényleg elég gyenge.... 5 éve edzel és a felhúzásod is csak 160...a guggolásról ne is beszéljünk...
Valamit tényleg rosszúl csinálhatsz. vagy csak arról van szó hogy nem régen kezdtél el komolyan edzeni??

Nem akarom kivédeni a srácot, de sztem a 187cm-es magasságot vegyétek figyelembe.
Ehhez a magassághoz komoly tömeg kell ám, hogy jól mutasson.
És talán felhúzni is szarabb mint egy alacsonynak.

Egyébként sztem a kúrád nem valami fasza, ugye a deca már eleve necces, winstroll, ami megint necces.
Ja meg winstroll-al levezetni???? nekem új.
ez így igaz, én most 98kg vagyok 188cm 16éves 41es kar 12,11tstzs% 

2011. Január 19. - 16:13:12
Válasz #413
Nem elérhető

Milo


16évesen jó az a 98kg!
Riceman

2011. Január 19. - 16:54:44
Válasz #414
Nem elérhető

pmiller06




VG! Tényleg nagyon jó a 98kg 16 évesen, de azért itt magasabb testzsírod mint 12% szerintem.

2011. Január 19. - 16:56:14
Válasz #415
Nem elérhető

Koxi


Én el se merem mondani hány kiló vagyok,meg mennyire gyenge(most)....   :'(
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Január 19. - 16:59:24
Válasz #416
Nem elérhető

VG




VG! Tényleg nagyon jó a 98kg 16 évesen, de azért itt magasabb testzsírod mint 12% szerintem.
Kb 2hete volt a suliban ilyen mérés mert sportsuliba járok, akkor ezt mondták nem tudom mennyi igazság van benne de azt mondták, hogy szinte ennek a 80%-a a hasamon van :D

2011. Január 19. - 17:02:11
Válasz #417
Nem elérhető

Kaess


egy ilyen mérésre én is elmennék ;D nekem kb 15-16 körül mozog az én véleméyem szerint....aztán kitudja hogy igy van e vagy sem ;D

2011. Január 19. - 17:02:19
Válasz #418
Nem elérhető

God Vazzeg


Én el se merem mondani hány kiló vagyok,meg mennyire gyenge(most)....   :'(

Látjuk az avatarodon is milyen szar vagy  ::)  :-/-(-:  !+"%

2011. Január 19. - 17:20:32
Válasz #419
Nem elérhető

Maszat


Te VG...:D:D:D  nem véletlen a 15kerbe laksz, és nincs véletlen 1 nagytestű fekete kutyád?  ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26