2024. Szeptember 27. - 09:17:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218293 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 07. - 20:19:21
Válasz #390
Nem elérhető

dred


Emésztést lelassítani, gázokat termelni tökéletes, meg esetleg körözöttnek zizzz
Lehet attól pörcintek annyit... !+"%

Hehhe, én is gázosítok eleget bakker.   :-/] Az utolsó adag minden este egy 30 grammos kazein fehérje turmix.

2010. Október 07. - 21:15:45
Válasz #391
Nem elérhető

supchh


Emésztést lelassítani, gázokat termelni tökéletes @-o

Sajnos én már a tojást sem bírom úgy mint régen (korábban 10 főttet ettem vacsorára kis főtt brokkolival). Hasonló problémáim voltak, asszem legközelebb fokozatosan csempészem vissza a menübe, de először semmiképp sem minden nap  :-/-

2010. Október 07. - 21:29:02
Válasz #392
Nem elérhető

warren




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D


Meg ha lenne is benne annyi, mennyi hasznosul belole?
Na ez az igazi gond, nem a deka ;D

Bazz, már a gépsonka is fake, meg a csirkemell... ilyen világot... ;D ;D

Azért abban se legyél biztos hogy a 80%-os fehérje az 80% fehérjét is tartalmaz.
Ha ár itt tartunk.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Október 07. - 22:53:22
Válasz #393
Nem elérhető

Milo


Lassan kaja topic lesz a deca topicból, át is lehetne nevezni, mivel deca nem nagyon van kishazánkba.
Riceman

2010. December 22. - 12:33:43
Válasz #394
Nem elérhető

naturalman


a Retabolil-ról hallott valaki mostanában valamit? van hamis? lehet kapni eredetit? és milyen árakon megy?  ::) heti 200 mg + heti 500 mg tesztó mellett 8 hétig ? ki mit mond?  ?:-/

2010. December 22. - 14:00:45
Válasz #395
Nem elérhető

dino


van belőle eredeti is, hamis is.. 2 papír alatt ne keress eredetit.. egy heti 3-400 mg azért illene belőle
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 22. - 15:10:35
Válasz #396
Nem elérhető

naturalman


nekem olyat akarnak h ukrán :D és 8-9 száz ft körül :D szted?

2010. December 22. - 15:11:23
Válasz #397
Nem elérhető

kemi


van belőle eredeti is, hamis is.. 2 papír alatt ne keress eredetit.. egy heti 3-400 mg azért illene belőle

errefele 1,3 papír az """eredeti""", pedig dínó te is erre laksz ahol én^^
úgy látszik itt minden hamis...

A másik meg, nem tudom jól emlékszem-e, de házipatikán régebben kint volt az ára 1x50mg-nak és az 3k huf volt, lehet rosszul mondom, mert 2x50mg-os volt a kiszerelés, de fasztudja!

nekem olyat akarnak h ukrán :D és 8-9 száz ft körül :D szted?

wat?! ukrán magyardeka? :D
vagy ez valami spéci 50mgos ukán? 8-9ért?

2010. December 22. - 18:00:51
Válasz #398
Nem elérhető

naturalman


jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/

2010. December 22. - 19:06:21
Válasz #399
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/
Na neeeee, nem hiszem el hogy kamu lenne, látott már valaki nem eredeti Dekát ;D ;D?
Most ezt remélem nem komolyan kérdezted ;).
Magyar Richteres az eredeti, csak az a bökkenő, hogy 50mg/ml, tehát legalább heti 7-8 ampulla kellene belőle és elkérik az árát.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 22. - 19:22:59
Válasz #400
Nem elérhető

kemi


jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/

én meg nem venném, amúgy a magyar richteresben sem bízom, valaki szerint már nem is gyártják, annyi van amennyi a patikában
és mi van akkor, ha valami vállalkozó szellemű bizniszmen hozzájutott az üres ampullákhoz és feltöltötte üres olajjal? ;)
év biznisze

2010. December 22. - 19:27:04
Válasz #401
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/

én meg nem venném, amúgy a magyar richteresben sem bízom, valaki szerint már nem is gyártják, annyi van amennyi a patikában
és mi van akkor, ha valami vállalkozó szellemű bizniszmen hozzájutott az üres ampullákhoz és feltöltötte üres olajjal? ;)
év biznisze
Nem is rossz ötlet ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 22. - 22:56:13
Válasz #402
Nem elérhető

naturalman



"Na neeeee, nem hiszem el hogy kamu lenne, látott már valaki nem eredeti Dekát ;D ;D?"


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ott a pont  ;D ;D ;D

2010. December 23. - 10:16:27
Válasz #403
Nem elérhető

Yanou


jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/

én meg nem venném, amúgy a magyar richteresben sem bízom, valaki szerint már nem is gyártják, annyi van amennyi a patikában
és mi van akkor, ha valami vállalkozó szellemű bizniszmen hozzájutott az üres ampullákhoz és feltöltötte üres olajjal? ;)
év biznisze

Ezt kurvaisten, hogy valami kamu dekát áruló díler hintette el, a sok agyas meg megy utána. Amúgy meg mondj egyetlen feketepiacon kapható cuccot, amiben maradéktalanul megbízol...

2010. December 23. - 11:28:11
Válasz #404
Nem elérhető

kemi


jaja :D ukrán felirattal volt. láttam egy dobozt belőle, 8-9 százas ért :D neten is vannak olyan képek, létezne vagy full kamu lenne ? vki  ?:-/

én meg nem venném, amúgy a magyar richteresben sem bízom, valaki szerint már nem is gyártják, annyi van amennyi a patikában
és mi van akkor, ha valami vállalkozó szellemű bizniszmen hozzájutott az üres ampullákhoz és feltöltötte üres olajjal? ;)
év biznisze

Ezt kurvaisten, hogy valami kamu dekát áruló díler hintette el, a sok agyas meg megy utána. Amúgy meg mondj egyetlen feketepiacon kapható cuccot, amiben maradéktalanul megbízol...

sajna nem tudok, kedves dealerünk 50fokos nyáki kocsijában tartotta és máris "fake" lesz a cuccból ^^