2024. Szeptember 27. - 09:32:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218319 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2010. Október 07. - 15:50:23
Válasz #375
Nem elérhető

pmiller06


George a fényevő!

2010. Október 07. - 15:51:56
Válasz #376
Nem elérhető

George


George a fényevő!
Nyelem a villanykörtét /7% Csak rágondolok és növök! Írigy-e vagy? ;D

2010. Október 07. - 16:04:18
Válasz #377
Nem elérhető

dred


Azt a negyed kiló rizst is megnézném én, mikor megeszed egyszerre. :)
Hogy méred azt a 250g-ot?
15-20deka sonkában pedig sosem lesz 40g fehérje.


Monnyuk, egy előfőzött tasakos zacsi rizs az 125 gramm. Elég emberes adag, főleg, hogy hozzá még megy a rántott sajt, és/vagy a csirke - pulyka mell, és savanyú.  /7%

Annak a dupláját benyomni, az nem semmi.

20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...

2010. Október 07. - 16:08:15
Válasz #378
Nem elérhető

George




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

2010. Október 07. - 16:11:20
Válasz #379
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor


20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D

2010. Október 07. - 16:13:16
Válasz #380
Nem elérhető

Jordan




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D


Meg ha lenne is benne annyi, mennyi hasznosul belole?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 07. - 16:13:40
Válasz #381
Nem elérhető

George




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D
Azért is írtam feljebb, hogy a "sonkába" a nyesedék kerül, térfogatnövelő, meg víz. Van több ismerős aki itt a Pick-nél dolgozott, meséltek ezt-azt, ők nem is eszenk parízert, virslit, stb... ;D Ez is olyan mint a meki - aki már melózott ott, nem nagyon akar onnan kajálni ;D

2010. Október 07. - 16:14:12
Válasz #382
Nem elérhető

George




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D


Meg ha lenne is benne annyi, mennyi hasznosul belole?
Na ez az igazi gond, nem a deka ;D

2010. Október 07. - 16:14:42
Válasz #383
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor


20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D


Meg ha lenne is benne annyi, mennyi hasznosul belole?
Na ez az igazi gond, nem a deka ;D

 :D

2010. Október 07. - 16:19:22
Válasz #384
Nem elérhető

dred




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D

Hát, igen. Nem a legolcsóbb megoldás, az biztos. De kell egy kis változatosság, mert én nem nagyon tudok a kajára odafigyelni, ha napi kétszer eszek ilyenkor a meló miatt, az már jónak mondható. Mikor megérzem a sütőből áradó grillezett csirkemell illatát, már rosszul vagyok... Ezért nyomok trappista sajtból rántott formában legalább 100 grammot is a kajához. Abban is van 10 dekában 27-28 gramm fehérje...
Így hát marad a savó turmix. Az egyszerűen, gyorsan megiható, reggel bekeverek annyit, amennyi tartalmaz 60 gramm fehérjét, és azt kortyolgatom napközben meló alatt, némi kis esszenciális amino savval nyakon öntve.
Emiatt naponta csak turmixolt fehérjéből megiszok 150-160 grammot...

2010. Október 07. - 16:21:08
Válasz #385
Nem elérhető

dred




20 deka, azaz 200 gramm gépsonka átlagos fehérje tartalma 44-46 gramm. Ez persze a minőségi termékekre vonatkozik...
Ami sokkal drágább mint a sima csirkemell. Megéri?

Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy annyi lenne a fehérje tartalma. Persze, tápanyagtáblázatok szerint igen. De ez a szalámigyártás is olyan, mint a UG Lab-ok...sose tudjuk meg mi van benne.  ;D


Meg ha lenne is benne annyi, mennyi hasznosul belole?
Na ez az igazi gond, nem a deka ;D

Bazz, már a gépsonka is fake, meg a csirkemell... ilyen világot... ;D ;D

2010. Október 07. - 18:36:16
Válasz #386
Nem elérhető

Pucus21


Köszi George,a  kaja tanácsokat, meg is fogadom jövő hétre be is vásárolok :D..Csirkemell sonkát azért eszem mert a szülők veszik szinte mindennap így ha már ott van akkor be nyomom ;D.Na most már igaz segítséget kaptam srácok amit köszönök!Ennék én több fehérjét amugy csak kiegből nem akarok olyan nagy mennyiséget bevinni , mert csak kell a szilárd kaja....de megpróbálom akkor ezeket és leírogatom, papírra, hogy lenne jó a kombináció meg a megfelelő fehérje mennyiség,de szerintem egy 250 gr fehérje elég lenne nem??Valaki 100 gr fehérje beviteltől nő, mint a harmatgomba.....na de ez is mint minden emberfüggő.

2010. Október 07. - 19:27:42
Válasz #387
Nem elérhető

Gabe


Itt nem fikázott senki, egyszerűen csak hülyeséget írtál tudatlanságból fakadóan.
A rizs 3x súlyúra dagad főzés után, én már többször lemértem, mert van, hogy nagyobb adagot főzök, pl 2 napra és így is tudok mennyiséget számolni ha tudni akarom, egy-egy étkezéssel mennyit viszek be. Az a 250g rizs, amit te ezek szerint kétszerre eszel meg nyersen kb. 80-90g.
Ami azt jelenti, hogy ezzel a 2 rizs adagoddal összesen 60-80g CH-t viszel be. Diétánál esetleg elmegy.
A baj az, hogy nem látod a fától az erdőt, nem vagy képben a kajálás alapjaival, a makronutriensek kiszámításával, de kokszos tanácsokat kérsz és attól várod a csodát.
Ha most nem kérdezek rá, nem derül ki, hogy abszolút rosszul számolod a napi kajádat, vagyis nem is számolod:
"a csirkét nem tudom grammra nem szoktam mérni.két szeletet szoktam megenni"
Bakker, én tudok neked 2 szelet csirkét lemérni úgy is, hogy 10 deka, meg úgy is, hogy 25deka legyen.
Hogy akarsz így megfelelő mennyiségű kaját bevinni a kox mellé?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 07. - 19:31:05
Válasz #388
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszi George,a  kaja tanácsokat, meg is fogadom jövő hétre be is vásárolok :D..Csirkemell sonkát azért eszem mert a szülők veszik szinte mindennap így ha már ott van akkor be nyomom ;D.Na most már igaz segítséget kaptam srácok amit köszönök!Ennék én több fehérjét amugy csak kiegből nem akarok olyan nagy mennyiséget bevinni , mert csak kell a szilárd kaja....de megpróbálom akkor ezeket és leírogatom, papírra, hogy lenne jó a kombináció meg a megfelelő fehérje mennyiség,de szerintem egy 250 gr fehérje elég lenne nem??Valaki 100 gr fehérje beviteltől nő, mint a harmatgomba.....na de ez is mint minden emberfüggő.

Persze...ez egyén függő is. Csak kérdés, milyen minőségben fejlődik...mert hogy 100g fehérjétől nem sok izom jön fel, az tutter. Ellenben zsír és víz persze jöhet, amitől akár nagydarab is lehet valaki...de nem izmos.  ;)

2010. Október 07. - 19:31:44
Válasz #389
Nem elérhető

Milito


Emésztést lelassítani, gázokat termelni tökéletes, meg esetleg körözöttnek zizzz
Lehet attól pörcintek annyit... !+"%