2024. Szeptember 27. - 11:22:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218325 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Október 04. - 21:30:47
Válasz #360
Nem elérhető

Kris


Vegyük úgy ,hogy nem írtam semmit. Fölösleges! ˝=/

2010. Október 05. - 00:02:13
Válasz #361
Nem elérhető

Gabe


Ő legalább nem azt írta, hogy tökéletes, hanem eléggé rendben van. ;D
De egy étrendet olvasnék azért tőled is Pucus21.
Mert nem biztos, hogy az mindig jó, amire azt hiszed, hogy jó.
Aztán lehet, hogy te sem írod le.
Bár ezt inkább ne a koxtopikba, keress valami erre megfelelőt.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 05. - 23:33:27
Válasz #362
Nem elérhető

Pucus21


Ő legalább nem azt írta, hogy tökéletes, hanem eléggé rendben van. ;D
De egy étrendet olvasnék azért tőled is Pucus21.
Mert nem biztos, hogy az mindig jó, amire azt hiszed, hogy jó.
Aztán lehet, hogy te sem írod le.
Bár ezt inkább ne a koxtopikba, keress valami erre megfelelőt.

Reggeli:15-20dkg sonka ez kb 40gr fehérje,joghurt,tojás,mandula,kenyér,kb 70gr fehérje turmix, vitaminok
Ebéd:csirke kb 250gr,rizs,párolt zöldségek,sajt,egy adag fehérje turmix,glutamin,
Délután: sült hal vagy marha hus szintén rizzsel zöldséggel, edzés után egy adag fehérje turmix
Este pedig általában a délutánit eszem......

2010. Október 06. - 21:52:15
Válasz #363
Nem elérhető

supchh


Ő legalább nem azt írta, hogy tökéletes, hanem eléggé rendben van. ;D
De egy étrendet olvasnék azért tőled is Pucus21.
Mert nem biztos, hogy az mindig jó, amire azt hiszed, hogy jó.
Aztán lehet, hogy te sem írod le.
Bár ezt inkább ne a koxtopikba, keress valami erre megfelelőt.

Reggeli:15-20dkg sonka ez kb 40gr fehérje,joghurt,tojás,mandula,kenyér,kb 70gr fehérje turmix, vitaminok
Ebéd:csirke kb 250gr,rizs,párolt zöldségek,sajt,egy adag fehérje turmix,glutamin,
Délután: sült hal vagy marha hus szintén rizzsel zöldséggel, edzés után egy adag fehérje turmix
Este pedig általában a délutánit eszem......

Szerintem egyél még 1x, azaz ötször. Ha szerinted okés a kalória, akkor ezt oszd el az étkezések között. Bár a reggelit pl kissé nagy vonalakban írtad le, de szerintem az becsületes adag. Azt mondjuk nem írtad mennyi kenyeret eszel, a 70gr fehérjét tejben vagy vízben oldod-e, de megmondom őszintén számold ki magad. Ha kell akkor egyél több fehérjét, vagy vigyél be a jelenleginél több szénhidrátot ha arra reagálsz jobban.

2010. Október 06. - 21:55:10
Válasz #364
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 06. - 22:48:51
Válasz #365
Nem elérhető

Gabe


Azt a negyed kiló rizst is megnézném én, mikor megeszed egyszerre. :)
Hogy méred azt a 250g-ot?
15-20deka sonkában pedig sosem lesz 40g fehérje.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 06. - 22:50:08
Válasz #366
Nem elérhető

Maszat


Azt a negyed kiló rizst is megnézném én, mikor megeszed egyszerre. :)
Hogy méred azt a 250g-ot?
15-20deka sonkában pedig sosem lesz 40g fehérje.


150g rízst nem tok letolni 1x re, mondjuk Én kákabelű vagyok...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 06. - 22:53:17
Válasz #367
Nem elérhető

brutusz


a rizsre nekem is kiguvadt a szemem  :o
meg a csirke mellé minek kell még fehérje? igaz nem tudjuk mennyi az a csirke.

2010. Október 06. - 22:57:54
Válasz #368
Nem elérhető

Gabe


Mondjuk most, hogy jobban megnéztem a képet, kicsit markuszrűlös, szóval sosem lehet tudni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 07. - 06:17:36
Válasz #369
Nem elérhető

Pucus21


A rizset kétszerre szoktam megenni kb 1 óra pihenővel és főve mértem....  a csirke mell mellé szerintem kell a fehérje mert 100 gr csirkében van 24 gr fehérje...az még testvérek közt is kevés.a csirkét nem tudom grammra nem szoktam mérni.két szeletet szoktam megenni.Hááát azért nehogy már 20 dkg csirke mell sonkában ne legyen 40 gr fehérje...A reggelim pedig  egy szelet kenyér/félbarna,meg egy kis joghurt meg a többi, szerintem nem olyan nagy adagok ezek vagyis legalább nekem ..de mindegy, ti ugy látom mindenben találtok hibát de ha tökéletesek vagytok akkor annak örülök ,de kétlem.Nem tudom ti hol kezdtétek a dolgot de biztos nem voltatok olyan nagy okosak, szóval szerintem nem kellene oltogatni  mert ti is voltatok ebben a helyzetben.Én segitséget kértem de kritikákat kaptam.Ez egy szteroid fórum aminek szerintem arról kellene szólni, hogy tanuljon az egyik ember a másiktól vagy segítséget kérjen.De nem mindenki gondolja így ahogy látom.

2010. Október 07. - 09:31:39
Válasz #370
Nem elérhető

George


A rizset kétszerre szoktam megenni kb 1 óra pihenővel és főve mértem....  a csirke mell mellé szerintem kell a fehérje mert 100 gr csirkében van 24 gr fehérje...az még testvérek közt is kevés.a csirkét nem tudom grammra nem szoktam mérni.két szeletet szoktam megenni.Hááát azért nehogy már 20 dkg csirke mell sonkában ne legyen 40 gr fehérje...A reggelim pedig  egy szelet kenyér/félbarna,meg egy kis joghurt meg a többi, szerintem nem olyan nagy adagok ezek vagyis legalább nekem ..de mindegy, ti ugy látom mindenben találtok hibát de ha tökéletesek vagytok akkor annak örülök ,de kétlem.Nem tudom ti hol kezdtétek a dolgot de biztos nem voltatok olyan nagy okosak, szóval szerintem nem kellene oltogatni  mert ti is voltatok ebben a helyzetben.Én segitséget kértem de kritikákat kaptam.Ez egy szteroid fórum aminek szerintem arról kellene szólni, hogy tanuljon az egyik ember a másiktól vagy segítséget kérjen.De nem mindenki gondolja így ahogy látom.
Ha a rizst főve méred, akkor annak kb fele víz. De lehet, hogy keveset mondtam most. 100 g csirkében nagyon nagy jóindulattal van 24 g fehérje, számolj inkább hússzal. A sonka tök mindegy, hogy milyen, sosem színhús, főleg nem csirkemellből, hanem van mellette egy rakás nyesedék, víz, stb...felejtsd el azt a 40 g fehérjét, ezt nem bántásból írom.
Oszd fel úgy a kajádat, hogy legyen legalább 6x a nap során valami szilárd. Ez zab legyen reggel fehérjével, Lidl-ben lehet kapni ~160 Ft fél kg, 100-150 g-nál nem kell több egyszerre belőle. Meleg vízzel vagy tejjel ha tömegelsz keverd össze és akkor szépen megfő, előtte ha adsz hozzá egy kanál fehérjét, akkor már perfekt minden. Legyen egy tojásos kajád, ami minimum 5, de inkább 6-7 főtt/rántott/tükörtojás, de nem nyers!!! Emellé nyomhatod a barna kenyeret ha akarsz. Aztán kezdődhet később a csirke/rizs, ebből egyél két-háromszor, az első kettőt pl. 20 g csirke-100g rizs(szárazon annyi), a második dettó, a harmadik meg kevesebb csirke+zöldség ezt estére. Edzés után turmix, legalább 2 kanál fehérje, meg még amit teszel bele esetleg. 2, de maximum 3 óránként kaja van, de koxal inkább 2 óra legyen, úgyis pörög a szervezet. Próbáld meg így, nőni fogsz mint a gomba, ha kevés, akkor emeld az adagokat.

2010. Október 07. - 14:29:50
Válasz #371
Nem elérhető

Milito


A rízs főve 2,8szor olyan nehéz mint nyersen, ha a szokásos kétszer annyi víz mint rízs az arány. tudom, lemértem. ;D
A Lidl-ös zabpehely tényleg jó és jó áron van, én is azt nyomom, csak én úgy hogy ledarálom kávédarálóval bele shakerbe + fehérjepor+ víz összeráz és kész. Csak gyorsan le kell dönteni, mert hamar megdagad és akkor már nehezebb lenyelni. Az a 20g csirke nem kevés 100g rízshez George? A 6 kaja szerintem is kell egy nap. @:-) Én 150g csirkét, néha pulykát v. halat szoktam enni egy kajára, 5x egy nap rízzsel vagy krumplival, vagy néha tésztával. De ha épp nincs kész hús/még fagyos vagy valami.../ akkor 5-6 tojás. Rántotta vagy tükör/sárgája is/. Plusz reggeli turmix, plusz edzés után turmix, meg még valamikor a nap folyamán. Ja és este túró.

2010. Október 07. - 14:45:12
Válasz #372
Nem elérhető

George


Én a saját tapasztalatomat írtam le, ami bevált, és működik mind a mai napig. Sőt, sokszor ettől sokkal kevesebb húst eszek, mégis növök. Túrót direkt nem írtam, a kazein aminosav profilja sokkal alacsonyabb értékű mint a húsé. Emésztést lelassítani, gázokat termelni tökéletes, meg esetleg körözöttnek @-o

2010. Október 07. - 15:10:52
Válasz #373
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kemény az a 20g csirkében lévő 4g fehérje, igaze?  ;D Mondjuk ha beszorozzuk 3 étkezéssel, az már 12g.  :o  ;D

2010. Október 07. - 15:48:35
Válasz #374
Nem elérhető

George


Kemény az a 20g csirkében lévő 4g fehérje, igaze?  ;D Mondjuk ha beszorozzuk 3 étkezéssel, az már 12g.  :o  ;D
Most veszem észre bmeg ˝=/ Mea culpa o:) :-){ Természetesen 200 g akart lenni, vagy 20 dkg ha úgy tetszik ;D --)