2024. Szeptember 27. - 11:37:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218353 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

2010. Szeptember 29. - 13:02:04
Válasz #330
Nem elérhető

dino


az. viccen kívül.. dehát nem kötelező ezt felfogni se neked se másnak. holland deca-t cirka 2-3 éve nem gyártanak. ez tény.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 30. - 08:57:07
Válasz #331
Nem elérhető

Norbert002


Ez tuti, hamis deca....jó anyag a deca az biztos, csak nem találni belőle jó, ezért szerintem nem kell nagyon vele szórakozni ugyis tesztot kapsz..., de ettől függetleól állítólag vannak jók..állítólag.

2010. Szeptember 30. - 10:01:43
Válasz #332
Nem elérhető

Pucus21


Értem és köszönöm a választ.Akkor nem érdemes magamba döfni?????Vagy ha van egy kis szerencsém akkor teszto lesz benne.......

2010. Szeptember 30. - 11:28:26
Válasz #333
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Szeptember 30. - 13:24:29
Válasz #334
Nem elérhető

lucy01


Értem és köszönöm a választ.Akkor nem érdemes magamba döfni?????Vagy ha van egy kis szerencsém akkor teszto lesz benne.......
nem éri meg megpróbálni sem,ha testót akarsz akkor vegyél tesztót!ne bökj magadba ilyesmit legyen eszed!! ;) ;)szemét csak!! ilyet használt 1 ismerős és nudli még testó sem sok lehet benne ha egyáltalán az van benne,de csak ez is találgatás!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 01. - 06:10:55
Válasz #335
Nem elérhető

Pucus21


Kössz srácok a válaszokat , ez elég kimerítő volt ;D! Hááát akkor marad susta....az hátha bejön és rendesen odabasz!Nem tudok másat..szemest tuti nem veszek, susta mellé tudok valami jót???

2010. Október 01. - 14:43:42
Válasz #336
Nem elérhető

Kris


Szerintem ha még itt tartasz ,ahol most akkor a helyedben kihagynám a sustát is!!

2010. Október 01. - 18:29:13
Válasz #337
Nem elérhető

dino


kris-el értek egyet.. egyébként susi mellé primoooo! 2naponta 1 v minden másnap egy. csak a bayern! ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 01. - 19:04:19
Válasz #338
Nem elérhető

dino


kris-el értek egyet.. egyébként susi mellé primoooo! 2naponta 1 v minden másnap egy. csak a bayern! ;) esetleg egy kis tren
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 01. - 19:41:46
Válasz #339
Nem elérhető

Pucus21


Mire érted Kris hogy ha még ott tartok ahol most??Ezt nem értem...fejtsd ki bővebben :D

2010. Október 01. - 20:08:57
Válasz #340
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 01. - 20:14:35
Válasz #341
Nem elérhető

trobert2


Szerinem ara gondolt hogy tudatlan vagy a steroidok szempontjából,és ne szurd magad ha nem értesz hozzá.
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 01. - 22:26:52
Válasz #342
Nem elérhető

dino


2naponta 1 v minden másnap egy.

;D

jovanna én igy használom és kibaszott jóóóó :) ha tehetném sztem simán menne napi 1 :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 01. - 22:36:51
Válasz #343
Nem elérhető

Maszat


arra értettem,h a 2 naponta és a minden másnap az ugyan azt jelenti.  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 01. - 22:41:48
Válasz #344
Nem elérhető

dino


arra értettem,h a 2 naponta és a minden másnap az ugyan azt jelenti.  :)
szovaljaa .. arra gondoltam h két szünetnap van.. ráfogom az alacsony chra h nincs eszem ok?  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!