2024. Szeptember 27. - 21:29:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218436 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2010. Március 24. - 12:35:29
Válasz #210
Nem elérhető

God Vazzeg


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?

2010. Március 24. - 13:13:12
Válasz #211
Nem elérhető

GetFreaky!


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?



elnézést rosszul mondtam!Andriol testocaps alakul átt tesztoszteronná

2010. Március 24. - 13:18:53
Válasz #212
Nem elérhető

God Vazzeg


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?



elnézést rosszul mondtam!Andriol testocaps alakul átt tesztoszteronná

Akkor vissza az eredeti kérdésemhez: proviron és clostyl együtt hogyan rakja rendbe a libidót? Illetve rendbe rakja, de milyen áron?

2010. Március 24. - 13:48:27
Válasz #213
Nem elérhető

doncicco


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?



elnézést rosszul mondtam!Andriol testocaps alakul átt tesztoszteronná

Az andriol önmaga tesztoszteron, nem alakul semmivé, hacsak ösztrogénné nem.Kórosan alacsony teszto. szint emelésére ajánlják.

2010. Március 24. - 14:24:16
Válasz #214
Nem elérhető

GetFreaky!


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?



elnézést rosszul mondtam!Andriol testocaps alakul átt tesztoszteronná

Akkor vissza az eredeti kérdésemhez: proviron és clostyl együtt hogyan rakja rendbe a libidót? Illetve rendbe rakja, de milyen áron?



ezt én sem tudom hogy milyen áron rakja rendbe én is ezt szeretném tudni

2010. Március 24. - 14:35:49
Válasz #215
Nem elérhető

Gabe


Én nem értek hozzá, de szerintem is inkább pszichés eredetű a problémád!
Kb. mint a gyorslövetű dolognál, hogy annyira ráparázik a fószer, hogy már attól eldurran, ha előveszik neki a brét!
Úgy kellene hozzáállni, mintha nem szexről lenne szó, csak elvagy a csajoddal!
Kox szerintem sem okozhat ilyen kemény problémát ilyen hosszú távon!
Azt egyébként nem értem, hogy miért nem kezdtél valami hormon helyreállító kúrát rögtön azután, hogy abbahagytad a decát!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 24. - 14:37:28
Válasz #216
Nem elérhető

GetFreaky!


Én nem értek hozzá, de szerintem is inkább pszichés eredetű a problémád!
Kb. mint a gyorslövetű dolognál, hogy annyira ráparázik a fószer, hogy már attól eldurran, ha előveszik neki a brét!
Úgy kellene hozzáállni, mintha nem szexről lenne szó, csak elvagy a csajoddal!
Kox szerintem sem okozhat ilyen kemény problémát ilyen hosszú távon!
Azt egyébként nem értem, hogy miért nem kezdtél valami hormon helyreállító kúrát rögtön azután, hogy abbahagytad a decát!


Gondoltam hogy magátol minden helyreáll!és hagytam had ürüljön ki!
igazábol ennyi

2010. Március 24. - 14:38:55
Válasz #217
Nem elérhető

GetFreaky!


A proviron tesztoszteronná alakul? Ez nekem új.. Tudsz rá leírást adni?



elnézést rosszul mondtam!Andriol testocaps alakul átt tesztoszteronná

Akkor vissza az eredeti kérdésemhez: proviron és clostyl együtt hogyan rakja rendbe a libidót? Illetve rendbe rakja, de milyen áron?



igazábol talán EFIT tudná pontosan megmondani hogy 25éves koromhoz képest jónak számítanak e a hormon eredményeim illetve hogy valóban lehet e ilyen problémám az anyagtol a mai napig!!!!

nem kételkedem a tudásodban félre ne értsd

2010. Március 24. - 15:10:38
Válasz #218
Nem elérhető

Jordan


Freaky, amiket itt leirtal egyertelmu, hogy inkabb egy lelekgyogyaszt kellene felkeresned mihamarabb, nem urologust. Ha megtudnad beszelni a problemaid, pikk-pakk helyrejonnel.  ;) En meg emlekszem hogy kb 2 eve milyen szorgosan toltotted itt felfele a Serenyi Krisztis kepeket  ;-oo-;
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 24. - 15:13:19
Válasz #219
Nem elérhető

God Vazzeg


Freaky, amiket itt leirtal egyertelmu, hogy inkabb egy lelekgyogyaszt kellene felkeresned mihamarabb, nem urologust. Ha megtudnad beszelni a problemaid, pikk-pakk helyrejonnel.  ;) En meg emlekszem hogy kb 2 eve milyen szorgosan toltotted itt felfele a Serenyi Krisztis kepeket  ;-oo-;

Ugyanezt mondom. Tuti lelki eredetű a probléma, ilyen hosszú időn keresztül nem marad aktív még a deca se  ::) Lelki problémának néznék utána, és vennék egy doboz axis ht-t, biztos ami biztos  ;D ;D

2010. Március 24. - 15:47:05
Válasz #220
Nem elérhető

Maszat


Freakynél tuti az lehet a gond,h a nandrolone hosszú időre kilőtte a libidóját.Ez annyira megviselte lelkileg és annyira e körül forog a gondolata,h azóta is baj van vele.A deca(bár 3 elég kevés) 1 éven keresztül is kilőheti a libidót, amikor használta akkor alap és utána is amikor felszabadul a szervezetben.Mert ügye a nandrolone képes másfél évig is elrektározódni.

Na már ha valakinek máfél évig szar a libidója az kibaszottul lehangoló.

Én azt ajánlanám,h csináljon 1 T bombII+PCT "kúrát".Ez tuti visszahozná a libidóját, utána pedig már magabiztosan jobban menne.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 24. - 16:01:29
Válasz #221
Nem elérhető

andras123


Jordan
 :-!!!
Jordan ha tragikus erzeseid vannak Magneziumot igyal elegge jo felvillanyoz

2010. Március 24. - 16:01:29
Válasz #222
Nem elérhető

andras123


Freakynél tuti az lehet a gond,h a nandrolone hosszú időre kilőtte a libidóját.Ez annyira megviselte lelkileg és annyira e körül forog a gondolata,h azóta is baj van vele.A deca(bár 3 elég kevés) 1 éven keresztül is kilőheti a libidót, amikor használta akkor alap és utána is amikor felszabadul a szervezetben.Mert ügye a nandrolone képes másfél évig is elrektározódni.

Na már ha valakinek máfél évig szar a libidója az kibaszottul lehangoló.

Én azt ajánlanám,h csináljon 1 T bombII+PCT "kúrát".Ez tuti visszahozná a libidóját, utána pedig már magabiztosan jobban menne.


szerintem akinek nincsenek hosszab tervei ezen szerekvel vegkepp ne hasznaljon egy ampullat se
vagy nyomja evekik es lessz limbido is
Maszat eggyeterszet velem

2010. Március 25. - 17:42:49
Válasz #223
Nem elérhető

mangela87


Limbido...  @:-) O0 !+"%
Akkor már inkább limbo-hintooo...

2010. Március 26. - 16:14:41
Válasz #224
Nem elérhető

Maszat


Freakynél tuti az lehet a gond,h a nandrolone hosszú időre kilőtte a libidóját.Ez annyira megviselte lelkileg és annyira e körül forog a gondolata,h azóta is baj van vele.A deca(bár 3 elég kevés) 1 éven keresztül is kilőheti a libidót, amikor használta akkor alap és utána is amikor felszabadul a szervezetben.Mert ügye a nandrolone képes másfél évig is elrektározódni.

Na már ha valakinek máfél évig szar a libidója az kibaszottul lehangoló.

Én azt ajánlanám,h csináljon 1 T bombII+PCT "kúrát".Ez tuti visszahozná a libidóját, utána pedig már magabiztosan jobban menne.


szerintem akinek nincsenek hosszab tervei ezen szerekvel vegkepp ne hasznaljon egy ampullat se
vagy nyomja evekik es lessz limbido is
Maszat eggyeterszet velem

hát jah.ez tényleg így van.Bár azért ha valaki hosszabb távon nyomja, annak sem árt ha a befejeztével nincs nagy gáz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26