2024. Szeptember 27. - 23:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218445 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 23. - 12:00:38
Válasz #180
Nem elérhető

player


Innen indult -->
Ha jól informálodtam olyat nem is kapsz mivel már nem gyártják amivel találkozol az fake!!(hollandot)

Ezután beszéltem az emberrel,akitől kérdeztem hogy:Megkérdeztem látott-e sárga holland decát mostanában,(ami ugyanaz mint ami görögben kapható) ,azt mondta nincs már

2010. Március 23. - 12:03:08
Válasz #181
Nem elérhető

player


de helyette van ez+az-->testoviron,norma nandrolone,norma enanthate,extraboline amit most lehet kapni gyógyszertárban.

Konklúzió-->nincs többet sárga deca ami holland és görögorszában lehetett kapni  ;D

2010. Március 23. - 12:12:58
Válasz #182
Nem elérhető

Taki


Player ez az amire én is rávilágitottam!!Hogyha valaki Sárga kupakos holland Decát rátok akar sózni ne vedd meg mert tuti kamu!!!

2010. Március 23. - 15:23:08
Válasz #183
Nem elérhető

Maszat


Ennyit arrol,h norma nincs már évek óta.Érdekes lenne, tavaly kapott új kupakot! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 15:23:47
Válasz #184
Nem elérhető

Maszat


Player ez az amire én is rávilágitottam!!Hogyha valaki Sárga kupakos holland Decát rátok akar sózni ne vedd meg mert tuti kamu!!!

kamu lesz a norma is. ;D

az az eredeti, amit te veszel gyógyszertárban.Én úgy vagyok vele ha veszek valamit az ugyis kamu, ha szerencsém van akkor az lesz benne és annyi amennyi kell.De nem fűzök hozzá sok reményt!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 16:32:05
Válasz #185
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Player ez az amire én is rávilágitottam!!Hogyha valaki Sárga kupakos holland Decát rátok akar sózni ne vedd meg mert tuti kamu!!!
Kíváncsi lennék, hogy a magyar Richteres-en kívül melyik a nem kamu.
Azzal meg az a nem frankó, hogy 50mg/ampulla=tűpárna a segged ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 23. - 16:36:15
Válasz #186
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Player ez az amire én is rávilágitottam!!Hogyha valaki Sárga kupakos holland Decát rátok akar sózni ne vedd meg mert tuti kamu!!!
Kíváncsi lennék, hogy a magyar Richteres-en kívül melyik a nem kamu.

Van pár, asszem egyiptomi 25mg-os...talán görög 50mg-os...és ezek ugye közel sem olyan árban mozognak, mint mondjuk egy Norma Hellas 200mg-os.  ;D

2010. Március 23. - 16:47:53
Válasz #187
Nem elérhető

GetFreaky!


Sziasztok!

Leirom a problémámat és intő példa legyen mindenkinek a szteroidok nem helyes használata!



25éves fiatalember vagyok!Azzal a problémával fordulok hozzátok hogy évekkel ezelőtt testedzésem átkaként teljesítmény fokozó szerhez nyúltam!Jobban mondva Nandrolone Deconate-ot használtam az az (Deca Durabulint)!
3 ampulla injekciót használtam és a 3dik héten észrevettem hogy a heréim összementek és a péniszemnek annyi nem volt merevedésem.Így abbahagytam és semmit sem szedtem mindent az időre bíztam!A merevedésem szépen lassan visszatért de a merevedés fenntartásával problémáim vannak a mai napig!pl eleég annyi hogy ha merevedésem van akkor mire aktus előtt felhúzom az óvszert képes vagyok lelankadni illetve a spontán merevedésem is jóval kevesebb....régen állandóanállt a cerka mostanság ez nem így van!illetve ha van sokszor csak félig illetve ha teljesen netán akkor nagyon hamar meg is szűnik!

2009be elmentem urulógushoz aki elküldött hormon vizsgálatra vérvétellel egybekötve!Elmentem és visszavittem az eredményt persze mindent jónak talált és nem is foglalkozott velem tovább!Pedig fizetett orvoshoz mentem.....


A hormon eredményem:

LH 4.49 1.70-8.60 UI/1
FSH 0.99 1.50-12.40 UI/1
Prolaktin 188.30 86-324 mIU/1
Totál Tesztoszteron 13.70 9.9-27.8 nmo1/1

Van sexuális életem csak spontán merevedésem illetve a libidóm csökkentHa van is merevedésem valami sexuális filmre akkor csak félig és hamar meg is szűnik ha rásegítek akkor teljesen de hamar az is megszűnik!

Szóval ilyen probléámákkal küzdök már 4éve azóta 2 urulógusnál és 1andrológusnál jártam aki olyan bunk. fa... volt hogy inkább vissza sem mentem!!!

Szóval ha valaki tud ajánla Budapesten egy olyan andrológust aki megbizható és rendben is tudja tenni a problémámat az kérem írja meg!!!
Illetve mindenkinek szivesen várom az észrevételeit!

Állítólag a Proviron+Clytosbegyt kombó andrológusi használat alatt rendbe tenne!!!

nah mindegy akinek van ilyesmi élménye illetve van vagy volt járt ilyen cipőben és sikerült kikeveredni belőle az irjon mindenképpen!

Jah és kérem csak olyan írjon aki ért is hozzá!!!

előre is köszönöm segítségeteket!

mégegyszer andrológust.....ha  tud valaki aki az ilyen problémákban jártas!!!


köszönöm

2010. Március 23. - 16:51:53
Válasz #188
Nem elérhető

Maszat


Teeeee jóóóó isten!!!!

A szívem majdnem megált...Én tavaly januárba használtam decát, azóta semmi.Most lett gynom és a libidom közel 0.

Apukám ez azért nem semmi!

Én a gyno miatt már nem akarok hormonháztartásra hatással lévő terméket használni, de neked tudnak itt ajánlani a srácok nagyon jó libidó növelőket.ha nem lenne gynom vennék Én is, de így inkább doki!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 19:31:50
Válasz #189
Nem elérhető

Milo


Ezek szerint tényleg deca volt benne amit toltál. golyszik összementek ,akkor gondolom szex gyakorisága is jóval lecsökkent.
Riceman

2010. Március 23. - 23:37:07
Válasz #190
Nem elérhető

Tudi


4 év telt el.Az rengeteg idő.Véleményem szerint a problémád elsősorban mentális eredetű.
Tudat alatt,már az aktus előtt azon stresszelsz,hogy nem lesz erekciód.A kudarctól való félelem,így kudarcot is szül.
El kéne felejtened ezt az egészet,mert a libidód nem az évekkel ezelőtti szteroid használatod körül forog,a gondolataid szexuális téren viszont igen,mitől rossz minőségű az erekciód.
Ha ezen túllépsz és elfogadod,hogy jelen időben a decanak semmi köze a libidódhoz,akkor nagy változások lesznek.
Szerintem.

2010. Március 23. - 23:46:04
Válasz #191
Nem elérhető

balic


Először is nagy respekt azért mert bemerted írni és felmerted vállalni. Andrológust sajnos nem tudok ajánlani, de én is egyet értek az előttem szólóval, h ez már nálad inkább pszichés probléma, mintsem szteroid mellékhatás.

2010. Március 24. - 06:49:58
Válasz #192
Nem elérhető

God Vazzeg


4 év telt el.Az rengeteg idő.Véleményem szerint a problémád elsősorban mentális eredetű.
Tudat alatt,már az aktus előtt azon stresszelsz,hogy nem lesz erekciód.A kudarctól való félelem,így kudarcot is szül.
El kéne felejtened ezt az egészet,mert a libidód nem az évekkel ezelőtti szteroid használatod körül forog,a gondolataid szexuális téren viszont igen,mitől rossz minőségű az erekciód.
Ha ezen túllépsz és elfogadod,hogy jelen időben a decanak semmi köze a libidódhoz,akkor nagy változások lesznek.
Szerintem.


Teljesen egyetértek. Amit még érdemes megnézni, hogy önkielégítés alatt is ez van-e. Mert ha a hormonokkal gond van, akkor ez se megy, ha meg az megy, akkor tuti lelki eredetű. Partner váltás is érdekes lehet, akár egy próba erejéig  ::)

2010. Március 24. - 07:50:49
Válasz #193
Nem elérhető

ROCCO


Tuti lelki eredetű a dolog!! 3 deca, 4 évvel ezelőtt nem hiszem, hogy ekkora kárt tett volna benned.. Sztem akkor úgy toltad a dekát, hogy nem ismerted ezt a  mellékhatását és akkor, akkora sokk ért mikor ezt láttad h azóta is benned van és tudat alatt állandóan baszogat ez téged!

2010. Március 24. - 08:02:51
Válasz #194
Nem elérhető

GetFreaky!


Volt partner váltás!!!!

Amúgy csökkent libidóval rendelkezem nem az hogy nem tudok sexelni!

egyszerűen azelőtt amikor csak kellett állandóan állt a cerka ha csak a sexre gondoltam most ez megszűnt igazábol ennyi!
csak ha a barátnőm van a közelemben akkor működik rendesen a dolog!!!

De állítólag a deka!

Nandrolone egyik mellékhatása hogy stimulálja a progeszteron receptorokat és egyidejűleg gátolja az androgén receptorokat. Erre egyesek fokozottan érzékenyek lehetnek, valószínűleg te is , ami a penis szöveteiben és/vagy a környékbeli ideghálózatban átmeneti funkciózavart idézhet elő. Ez idővel valószínűleg megszűnik.  Úgy lehet felgyorsítani a regenerációt, ha az AR receptorokat fokozott kompetitiv stimulus éri, szvsz proviron + clostylbegyt kúra jó lehet, de ezt lehetőleg felügyelettel

A nandrolone - mivel nem természetes hormon - képes átprogramozni egyes szöveteket, ami hosszabb ideig is fennmaradhat. Ezt kompetitvív stimulációval lehet helyrehozni, pl. a leírt szerekkel.




nah szóval szerintem nálam ez maradhatott a baj!ezt egy hozzáértő írta!