2024. Szeptember 27. - 23:33:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218452 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2010. Március 08. - 20:20:40
Válasz #150
Nem elérhető

Maszat


ezt elég egyszerü  kiszürni szerintem hogy tesztó van e benne mert ha az van akkor a libidodon csöppet észre veszed!!!ez az én meglátásom!!!

ha eleve tesztóval nyomod akkor nem...és hát ki használná anélkül?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 20:23:59
Válasz #151
Nem elérhető

Taki


A deca 2 het amire elkezd hatni a hato anyag !!!De ha, mint amit milo emlit hogy teszto van benne akkor az 1-2 beadás után érzed a libidodon!!!aki szúrt tesztót az úgyis tudja miröl beszélek bizsereg a tököd egésznap!!!

2010. Március 08. - 20:27:17
Válasz #152
Nem elérhető

Maszat


A deca 2 het amire elkezd hatni a hato anyag !!!De ha, mint amit milo emlit hogy teszto van benne akkor az 1-2 beadás után érzed a libidodon!!!aki szúrt tesztót az úgyis tudja miröl beszélek bizsereg a tököd egésznap!!!

főleg 1 jó kis enanthate észterrel ami majd jó 1hét után talán elindul.Szerintem nem érezni 1-2 beadás után a tesztót se a libidón, max a propit.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 21:28:39
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


A deca 2 het amire elkezd hatni a hato anyag !!!De ha, mint amit milo emlit hogy teszto van benne akkor az 1-2 beadás után érzed a libidodon!!!aki szúrt tesztót az úgyis tudja miröl beszélek bizsereg a tököd egésznap!!!

főleg 1 jó kis enanthate észterrel ami majd jó 1hét után talán elindul.Szerintem nem érezni 1-2 beadás után a tesztót se a libidón, max a propit.



Szerintem se, 3-4 hét mire beindul.. Propit nem tudom, de pl az agovirin az komoly libidót tol, vennék is ha lenne valakinek..  ***)))  ;D

2010. Március 08. - 21:32:49
Válasz #154
Nem elérhető

Taki


God!!!Viagrát és Kamagrát tudok ólcsón ha érdekel??? ****:)))))) ****:))) ;-oo-;

2010. Március 08. - 21:36:26
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


God!!!Viagrát és Kamagrát tudok ólcsón ha érdekel??? ****:)))))) ****:))) ;-oo-;

Én is tudok, köszönöm szépen, de nincs rá szükségem. Agovirinre viszont lenne majd  >:D

2010. Március 09. - 06:46:42
Válasz #156
Nem elérhető

andras123


az Agovirin Depot az izobutyrate tenyleg eleg Jo en most keszulok nyomni phenylpropionateval es Drostanoloneval  meg 500 Danabollal  /7%

Yeti sms ment neked amugy

2010. Március 18. - 19:00:22
Válasz #157
Nem elérhető

Fekete Ádám


Hy

A pakisztáni decáról tudna valaki véleményt mondani? A görög deca szerintem mind kamu ezért érdekel a pakisztáni.

2010. Március 19. - 08:12:31
Válasz #158
Nem elérhető

andras123


Hy

A pakisztáni decáról tudna valaki véleményt mondani? A görög deca szerintem mind kamu ezért érdekel a pakisztáni.
En nyomtam Mar es eleg Jo volt Ugyankkor a gorogot is kostoltam Es Eleg Jo volt azis
De inkabb a Pakisztanit ha nincs Jo Csávo aki adja
Nem tudom Milyen arba Mozog arra fel e

2010. Március 19. - 18:30:37
Válasz #159
Nem elérhető

Fekete Ádám


A pakisztáni kicsit többre jön ki mint a görög, de a norma hellasról annyian mondják ,hogy fake. Inkább a pakisztánit próbálnám ki, csak tudnom kéne mennyire megbízható. A holland sárga kupakos lenne a legjobb, az idáig mindenkinek bejött, csak sajna olyat most nem tudok szerezni.

2010. Március 20. - 22:04:30
Válasz #160
Nem elérhető

Taki


Ha jól informálodtam olyat nem is kapsz mivel már nem gyártják amivel találkozol az fake!!(hollandot)

2010. Március 21. - 14:07:35
Válasz #161
Nem elérhető

Fekete Ádám


Melyikre gondolsz a görögre?

2010. Március 21. - 14:15:56
Válasz #162
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Melyikre gondolsz a görögre?



A görögöt ugy hallottam ;D egy röpke öt-hat éve nem gyártják, ami vann kinn az ugyanugy 50mg-os, mint a Reta, szóval amit van az nagy valószínűséggel nem éppen eredeti.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 21. - 17:54:07
Válasz #163
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ha jól informálodtam olyat nem is kapsz mivel már nem gyártják amivel találkozol az fake!!(hollandot)


Melyikre gondolsz a görögre?


 ;D


2010. Március 21. - 17:57:08
Válasz #164
Nem elérhető

Maszat


ezt Én is megmosolyogtam  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26