2024. Szeptember 27. - 09:30:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218314 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2011. Június 05. - 15:57:51
Válasz #465
Nem elérhető

try2bebig


Nem akarok eladni faszságokat,de,ha kell valami küldök,csak leírtam nagyjából,mert nem aza célom h megvedd,hanem h jó legyen......majd írj,bocs,h későn írok,csak sok a dolgom!   

Az ilyen emberekre legszívesebben olyan combost ráküldenék, hogy 1 hétig nem állna lábra.

De neked tanácsként: ilyen emberrel, aki ilyet mond,nem is szabad foglalkozni... Ne mondja már nekem senki, hogy neki nem az a célja, hogy a szart minél nagyobb haszonkulccsal rádsózza.

Párszor hallottam kondiba, amikor még járt oda egy díler gyerek, hogy ecsetelte a baleknak, hogy "nehogy azt hidd, hogy nekem ez jó üzlet. Azért adom el neked, mert spanom vagy. Épp annyi hasznot rakok rá, amennyi benzinköltség, meg a telefonálgatás díja!". Persze aztán kiderült, hogy a drága díler 900-ba adogatta a testosteron depo-t, amit én kb 400-500ból megszerzek kis tételben.

2011. Június 05. - 20:23:24
Válasz #466
Nem elérhető

pno27


Nem ismerek mást akitől szerezni lehetne. Ezekben a netes rendelésekben meg nem bízok. Amúgy gagyi cuccot árul. Adott La Pharma-s methandienone-t azt mondta új, hát lehet de kajli gipsz az egész, egyszer szétrágtam még csak nem is keserű. Meg sustát és decát vettem 5 heti adagot egyszerre csak erre volt pénzem most akarok még venni. Első 3 hétben úgy nyomtam h 2 susta 1 deca heti kétszer. Vmi van de nem az igazi, most 3 susi egy deca. jöv hét jön a fizu és be kell vásárolnom, nem szívesen megyek hozzá de ha nem lesz más addig akkor muszály lesz!

2011. Június 05. - 20:57:52
Válasz #467
Nem elérhető

Maszat


Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!


Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[

isten ments
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 05. - 23:27:08
Válasz #468
Nem elérhető

try2bebig


Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!


Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[

isten ments

Mondjuk az első mondatában én tudom, hogy mire gondolt.
"ösztrogén blokkoló" visszavesz a vízvisszatartásból valamennyit, a víz ugye glikogént köt meg, és akkor ha nincs olyan sok víz, akkor kevesebb a glikogén, ami erőcsökkenéshez vezet,  ami miatt pedig a kúra nem aknázza ki a teljes potenciálját. Mindez persze elmélet, de érdemes elgondolkoznod azon, hogy miért van az erőemelőknek víz feje. Akikről hallottam, azok akkor nyúlnak antiösztrogénhez, vagy receptorblokkolóhoz, ha már olyan csöcsük van, amiből anyatej csordogál. :D (még mielőtt valaki.....)

2011. Június 06. - 08:15:40
Válasz #469
Nem elérhető

pno27


Nem baj Maszti, egyszer meglesz az az 50 :D      @:-)

2011. Június 06. - 10:53:40
Válasz #470
Nem elérhető

Maszat


Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!


Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[

isten ments

Mondjuk az első mondatában én tudom, hogy mire gondolt.
"ösztrogén blokkoló" visszavesz a vízvisszatartásból valamennyit, a víz ugye glikogént köt meg, és akkor ha nincs olyan sok víz, akkor kevesebb a glikogén, ami erőcsökkenéshez vezet,  ami miatt pedig a kúra nem aknázza ki a teljes potenciálját. Mindez persze elmélet, de érdemes elgondolkoznod azon, hogy miért van az erőemelőknek víz feje. Akikről hallottam, azok akkor nyúlnak antiösztrogénhez, vagy receptorblokkolóhoz, ha már olyan csöcsük van, amiből anyatej csordogál. :D (még mielőtt valaki.....)

az,h érted mire gondol, az nem egyezik azzal,h ha antiaromatázt vagy antiösztrogént szedsz csökken a tesztoszteron... kurvára nem csökken. Kevesebb lesz a víz, még az izületekbe is, ami erő csökkenéshez vezet, valamint nem püffed meg a fejed tömegelésnél. De az aztán abszolute nem maradandó tömeg. A minőségi gyarepodáshoz nagyrész felesleges. Bár kinek mi a fontos...,h minél nagyobb vízfeje legyen, vagy minél több izmot szerezzen.

"Nem baj Maszti, egyszer meglesz az az 50"   nekem elég 43 ahhoz,h pisiljenek utánam a lányok, és álltalában úgy megnézzék.(hozzáteszem nekem ennyi elég) mert nem menzás az a 43...lehet azért mert "csökkentem a tesztoszteronom antiaromatázzal"  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 06. - 11:01:10
Válasz #471
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!


Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[

isten ments

Mondjuk az első mondatában én tudom, hogy mire gondolt.
"ösztrogén blokkoló" visszavesz a vízvisszatartásból valamennyit, a víz ugye glikogént köt meg, és akkor ha nincs olyan sok víz, akkor kevesebb a glikogén, ami erőcsökkenéshez vezet,  ami miatt pedig a kúra nem aknázza ki a teljes potenciálját. Mindez persze elmélet, de érdemes elgondolkoznod azon, hogy miért van az erőemelőknek víz feje. Akikről hallottam, azok akkor nyúlnak antiösztrogénhez, vagy receptorblokkolóhoz, ha már olyan csöcsük van, amiből anyatej csordogál. :D (még mielőtt valaki.....)

az,h érted mire gondol, az nem egyezik azzal,h ha antiaromatázt vagy antiösztrogént szedsz csökken a tesztoszteron... kurvára nem csökken. Kevesebb lesz a víz, még az izületekbe is, ami erő csökkenéshez vezet, valamint nem püffed meg a fejed tömegelésnél. De az aztán abszolute nem maradandó tömeg. A minőségi gyarepodáshoz nagyrész felesleges. Bár kinek mi a fontos...,h minél nagyobb vízfeje legyen, vagy minél több izmot szerezzen.

"Nem baj Maszti, egyszer meglesz az az 50"   nekem elég 43 ahhoz,h pisiljenek utánam a lányok, és álltalában úgy megnézzék.(hozzáteszem nekem ennyi elég) mert nem menzás az a 43...lehet azért mert "csökkentem a tesztoszteronom antiaromatázzal"  :D

Hát Maszti...nem tudom neked mire elég a 43 nem menzás hozzászólás... :DDDD

2011. Június 06. - 11:14:52
Válasz #472
Nem elérhető

Maszat




Hát Maszti...nem tudom neked mire elég a 43 nem menzás hozzászólás... :DDDD

hidd el, amikor 43, akkor amire nekem kell, arra jó  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 06. - 11:31:18
Válasz #473
Nem elérhető

t.d.


Szerintem a hozzászólásra gondolt, hogy 50.
Amúgy ösztrogénnek vannak azért jó hatásai is, kérdés hogy megéri-e.
100% not natural!

2011. Június 06. - 11:34:19
Válasz #474
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Persze, hogy arra gondolt...csak még hétfő van...nem Maszti napja...  :D

2011. Június 06. - 11:36:30
Válasz #475
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 06. - 11:48:18
Válasz #476
Nem elérhető

pno27


Apám te itt súlyos félreértésben vagy! Az 50-et a hozzászólásokra írtam, hogy 50 után eltűnik az előmoderáltság! Amit meg fikázol azt nem én írtam, hanem a srác akitől vettem a cuccot, nézd vissza. Csak bemásoltam a levelét! Amúgy meg cuccok nélkül 44-es kezem van :D és nem menzás gelesztás  :-)->

2011. Június 06. - 14:03:20
Válasz #477
Nem elérhető

try2bebig


Ha ösztrogén blokkolót szedsz csökken a tesztód is,amit beszúrsz,nem lesz akkora hatása!


Ezt az előmoderálást nem lehet megsürgetni?   :-[

isten ments

Mondjuk az első mondatában én tudom, hogy mire gondolt.
"ösztrogén blokkoló" visszavesz a vízvisszatartásból valamennyit, a víz ugye glikogént köt meg, és akkor ha nincs olyan sok víz, akkor kevesebb a glikogén, ami erőcsökkenéshez vezet,  ami miatt pedig a kúra nem aknázza ki a teljes potenciálját. Mindez persze elmélet, de érdemes elgondolkoznod azon, hogy miért van az erőemelőknek víz feje. Akikről hallottam, azok akkor nyúlnak antiösztrogénhez, vagy receptorblokkolóhoz, ha már olyan csöcsük van, amiből anyatej csordogál. :D (még mielőtt valaki.....)

az,h érted mire gondol, az nem egyezik azzal,h ha antiaromatázt vagy antiösztrogént szedsz csökken a tesztoszteron... kurvára nem csökken. Kevesebb lesz a víz, még az izületekbe is, ami erő csökkenéshez vezet, valamint nem püffed meg a fejed tömegelésnél. De az aztán abszolute nem maradandó tömeg. A minőségi gyarepodáshoz nagyrész felesleges. Bár kinek mi a fontos...,h minél nagyobb vízfeje legyen, vagy minél több izmot szerezzen.

"Nem baj Maszti, egyszer meglesz az az 50"   nekem elég 43 ahhoz,h pisiljenek utánam a lányok, és álltalában úgy megnézzék.(hozzáteszem nekem ennyi elég) mert nem menzás az a 43...lehet azért mert "csökkentem a tesztoszteronom antiaromatázzal"  :D

persze, én nem azt mondtad, hogy helyesen írta le, csak azt, hogy tudom, mire gondolhatott, csak mégis hülyeséget írt.
Egy dolgot kifelejtesz. Ha több a víz->több glikogén->több erő->több izmot pakolsz fel, ami nem csak víz. De nyilván ilyenkor számolni kell az ösztrogén mellékhatásaival, szóval erősen aromatizáló dolgokat én sem kezdeném el valamilyen formájú ösztrogén ellenes készítmény nélkül.

2011. Június 06. - 17:01:22
Válasz #478
Nem elérhető

atleeta


Apám te itt súlyos félreértésben vagy! Az 50-et a hozzászólásokra írtam, hogy 50 után eltűnik az előmoderáltság! Amit meg fikázol azt nem én írtam, hanem a srác akitől vettem a cuccot, nézd vissza. Csak bemásoltam a levelét! Amúgy meg cuccok nélkül 44-es kezem van :D és nem menzás gelesztás  :-)->
Nekem meg cucc nélkül 78as a kezem. Válltól az ujjam végéig  !+"%
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Június 06. - 21:41:57
Válasz #479
Nem elérhető

ninja14


Persze, hogy arra gondolt...csak még hétfő van...nem Maszti napja...  :D
Hétfőn még a nő se fű ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D