2024. Szeptember 27. - 06:07:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218280 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 22. - 21:17:55
Válasz #435
Nem elérhető

Milo


De más is megmondhatja mi ezzel a gond
Riceman

2011. Március 22. - 21:43:33
Válasz #436
Nem elérhető

Milo


Egyébként Gabe régebben leirta a véleményét dinóról, én maximálisan egyetértek Gabe-el :D
Riceman

2011. Március 25. - 09:51:24
Válasz #437
Nem elérhető

Family


srácok, urak, emberek  köszönöm szépen a válaszokat, de  szivesen fogadnék még egy kis tanácsot vagy ilyesmi mert érdekel a  és rajta vagyok! és több embetöl talán hamarabb rájönnék h mi itten a problematika! :-/] elöre köszönöm  O0

2011. Március 25. - 18:42:41
Válasz #438
Nem elérhető

try2bebig


heti két sustát azér illene szúrni, a heti egy nagyon gyerekadag pláne ugy hogy valószinüleg nincs is benne 250mg. De mér nem omnadrent vettél szinte ugyanaz mint a sustanon,és nemnagyon hamisitják, dekát meg ne vegyél mostanába, mindenki azt mondja hogy nincs eredeti az országba. DE amugy dekából a heti 200mg jó lehet egy nagyon lightos kúrába. Én a helyedbe vagy levezetném a kúrát és pihennék 10-12 hetet azt kedenék egy rendeset vagy metát elkezdeném szedni,mellette menne heti 2omna a szemest meg a 2.hét vége után abbahagyhatod mert akkor már elkezd dolgozni az omna.

Én nem tudom, dinonak mi a gondja vele, de leírom, hogy én mit látok benne rosszat-aztán lehet hogy nekem nincs igazam :)

Először is a heti 200mg Deca nagyon gyerekadag(az egy másik dolog, hogy a srác által vett Norma-Hellasos csoda hamis volt. Nem olvasott utána->így járt :D ). Edzőtársaim közül sokan estek már abba a hibába, hogy összedobtak egy ""lightos"" kúrát; a várt eredmény elmaradt, és több kárt okoztak, mint ami hasznot húztak belőle, mivel a lightos adagok pont ahhoz jók, hogy szépen kiiktassa az ember a saját tesztó termelését. Szóval szerintem-bár a témában laikus vagyok- ha valaki egy kúrára szánja rá magát, meg kell találni az arany középutat a dózisok tekintetében.

A szemest én azért 3-4 hétig használnám, már ha egyáltalán használnék omna mellé kickert, mert nem is feltétlen szükséges, mivel ha az összetétel nem változott ebben a tekintetben, akkor kell lennie benne rövid észtereknek is. De nagy hibának ezt nem tartom.

Az első alternatíva tetszik, mármint az, hogy tolja be a maradék anyagot, és vezessen le, majd pihi, és olvasás, hogy többet ne basszon ki se magával se a pénztárcájával.... De a másodikban az a baj, hogy tegyük fel, a sustában volt mondjuk ampullánként 100mg test, akkor az pont arra volt elég, hogy elnyomja a saját t termelést, és ha most erre rátol egy "normális" kúrát, akkor az lesz az eredménye, hogy elég hosszú ideig nem fog a szervezet tesztót termelni, aminek elég komoly szövődményei lehetnek.

2011. Március 25. - 19:20:35
Válasz #439
Nem elérhető

dino


omna helyes adagolása 3 naponta 1. szemest 2 hétig szedni semmi értelme csak odabaszol a májnak egy kicsit. akkor már szedd 6 hétig.  Milo f*szomat se érdekli a véleményed. ismersz? nem. akkor?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 25. - 20:21:17
Válasz #440
Nem elérhető

Milo


akkor leirhatnád mibajod ezzel,ha már kritizálsz 3hétig menne a szemes,omna, utána meg csak omna,mi ezzel a baj?

Atto: lényegében ugyanazokat írtam amit mondasz
dino: heti két omna vagy 6nap alatt két omna -ez megint csak kötekedés ,1hétre kijön a két omna nem azt mondtam hogy hétfőn,csütörtökönként 1 ,hanem azt hogy heti 2.
Én 3hétig irtam a szemest, és képzeld nagyon sokan csinálják ugy hogy felvezetik a kúrát szemessel és csak 3hétig megy.
Hálistennek nem ismerlek, ahogy Gabe is leírta szerintem is egy beképzelt fasz vagy. Én nem vitatkozok tovább,neten keresztül nincs értelme
Riceman

2011. Március 25. - 20:43:39
Válasz #441
Nem elérhető

Tóth Attila


Én azthittem hajmodell... :-\
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 25. - 21:12:54
Válasz #442
Nem elérhető

try2bebig


akkor leirhatnád mibajod ezzel,ha már kritizálsz 3hétig menne a szemes,omna, utána meg csak omna,mi ezzel a baj?

Atto: lényegében ugyanazokat írtam amit mondasz
dino: heti két omna vagy 6nap alatt két omna -ez megint csak kötekedés ,1hétre kijön a két omna nem azt mondtam hogy hétfőn,csütörtökönként 1 ,hanem azt hogy heti 2.
Én 3hétig irtam a szemest, és képzeld nagyon sokan csinálják ugy hogy felvezetik a kúrát szemessel és csak 3hétig megy.
Hálistennek nem ismerlek, ahogy Gabe is leírta szerintem is egy beképzelt fasz vagy. Én nem vitatkozok tovább,neten keresztül nincs értelme

Sorry, a én úgy értelmeztem, hogy 2 hétig szednéd:) De így utólag olvasva OBV.:)

2011. Március 25. - 23:35:35
Válasz #443
Nem elérhető

Kaess



2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #444
Nem elérhető

ninja14


Family Libidó csökkenés van nálad? Mert a decanak van ilyen libidó elnyomó hatása is
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 19. - 22:28:27
Válasz #445
Nem elérhető

Toshiro


Sziasztok!

Akkor a Sárga kupakos Holland (5db-os kiszerelésű) Deca Durabolint nem szabad venni? o:) Az olvasottak alapján szinte nem is létezik ma már "igazi"  Deca :-/--, illetve még ezt a Sárga kupakosat nem is gyártják már,de javítsatok ki ha nincs igazam.
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 22. - 12:30:46
Válasz #446
Nem elérhető

Saske


Helló! Olvastam egy csomó hozzászólást és írtátok egy páran hogy a deca magában nem jó de azt már régebben leírták hogy miért. És én kerestem is de nem igazán találtam meg, szóval ha valaki megmondaná hogy merre is keressem azt nagyon megköszönném.  ?:-/ ?:-/

2011. Május 22. - 17:51:53
Válasz #447
Nem elérhető

Toshiro


Topik elején is írt 1 srác, hogy magába tolta, és jöttek a rémálmoktól kezdve minden. Nézz körbe rendesen! :-}
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 22. - 21:51:07
Válasz #448
Nem elérhető

pno27


Sziasztok! Múlt csütörtökön kezdtem a kúrámat ami így néz ki: heti kétszer szúrok 2 sustát egy dekával összeszívva és napi 50mg methandienone 5 étkezésre elosztva. Zitazoniumom van erről szeretnék kérdezni, mert vki azt mondja kúra után kell vki azt kúra közben. Szal én eddig napi egy zitát szedek. Levezetésnek van clomidom és hcg-m. Jó a zita közben? Vagy sürgősen szerezzek proviront? Válaszokat előre is köszönöm!

2011. Május 24. - 06:48:19
Válasz #449
Nem elérhető

pno27


Köszi a sok segítséget!