2024. Szeptember 27. - 09:28:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218307 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2010. Október 02. - 13:49:30
Válasz #345
Nem elérhető

imi78


Trenből milyen"gyár"termékével érdemes próbálkozni?

2010. Október 03. - 21:28:03
Válasz #346
Nem elérhető

Kris


Szerintem ha még itt tartasz ,ahol most akkor a helyedben kihagynám a sustát is!!

Pontosan! De ha a tuttit akarod kérdezd meg azt akitől vásárolsz. Ők mindig megmondják a frankót!

De a viccet félretéve ,ha ennyire nem vágod a dolgot ,akkor gondolom nem csak ez lenne a sarkalatos pontja a kúrának!

Kiegészítők ,kaja ,edzés rendben? Ha nem akkor esküszöm egy Mc menüvel jobban jász ha arra költöd a pénzt.

Annyit pont fog az is hozni.

2010. Október 03. - 21:57:35
Válasz #347
Nem elérhető

dino


Szerintem ha még itt tartasz ,ahol most akkor a helyedben kihagynám a sustát is!!

Pontosan! De ha a tuttit akarod kérdezd meg azt akitől vásárolsz. Ők mindig megmondják a frankót!

De a viccet félretéve ,ha ennyire nem vágod a dolgot ,akkor gondolom nem csak ez lenne a sarkalatos pontja a kúrának!

Kiegészítők ,kaja ,edzés rendben? Ha nem akkor esküszöm egy Mc menüvel jobban jász ha arra költöd a pénzt.

Annyit pont fog az is hozni.
hülyeséget beszélsz. mc menü testépítőnek  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 11:35:25
Válasz #348
Nem elérhető

Yanou


kris-el értek egyet.. egyébként susi mellé primoooo! 2naponta 1 v minden másnap egy. csak a bayern! ;)

Dino Bácsi!
A "Bayern" (München) egy német focicsapat! A "Bayer" pedig egy többek között gyógyszergyártással foglalkozó cég...
Csak azért bátorkodom kijavítani a hibád, mert valószínűleg így lett pl. a Gaspari Novedex XT-ből sokak számára helytelenül Nolvadex/Nolvadex XT és kb. ezek is annyira vannak távol egymástól, mint a fociklub a gyógyszergyártótól.

2010. Október 04. - 11:37:26
Válasz #349
Nem elérhető

dino


elírás... itt a fiókomban egy jópárpár darab csak tudom hogy kell írni :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 11:42:16
Válasz #350
Nem elérhető

Szabi


"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 04. - 11:45:41
Válasz #351
Nem elérhető

dino


pukkantok is egyet, aztán lassan go edzeni, Szabi te nem érzed magad erőtlennek néha??
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 11:49:48
Válasz #352
Nem elérhető

Yanou


elírás... itt a fiókomban egy jópárpár darab csak tudom hogy kell írni :)

Értem én, csak már nem először írtad el és ha ugye egy hozzáértőbb ember leír valamit, akkor a kezdő kurvagyorsan képes bekérdezni, hogy "A meccseredményeket már megtaláltam a honlapon, de hol tudok online Primót rendelni Báttya??"  :D

2010. Október 04. - 11:52:19
Válasz #353
Nem elérhető

dino


elírás... itt a fiókomban egy jópárpár darab csak tudom hogy kell írni :)

Értem én, csak már nem először írtad el és ha ugye egy hozzáértőbb ember leír valamit, akkor a kezdő kurvagyorsan képes bekérdezni, hogy "A meccseredményeket már megtaláltam a honlapon, de hol tudok online Primót rendelni Báttya??"  :D
:DDDD majd legközelebb jobban ügyelek, egyébként vágom, h nem először fordult elő.. dehát ez van:) aki jártas a témában az ugyis vágja miről van szó, aki nem az meg szúrjon focicsapatot (cserékkel együtt!) : ))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 11:55:37
Válasz #354
Nem elérhető

Szabi


pukkantok is egyet, aztán lassan go edzeni, Szabi te nem érzed magad erőtlennek néha??

Megmondom őszintén én már lejjebb vettem a súlyokból és ha menne többel akkor se úgy csinálom inkább a szabályosság és magas ismétlésszám megy.

3-kor tréningezek ma. Úgy hogy akkor mindent bele Dino
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 04. - 11:58:26
Válasz #355
Nem elérhető

dino


pukkantok is egyet, aztán lassan go edzeni, Szabi te nem érzed magad erőtlennek néha??

Megmondom őszintén én már lejjebb vettem a súlyokból és ha menne többel akkor se úgy csinálom inkább a szabályosság és magas ismétlésszám megy.

3-kor tréningezek ma. Úgy hogy akkor mindent bele Dino
hasonló a szitu nálam is.. lábat azért néha megbombázom nagy sullyal is :), kössz, neked is!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 12:36:49
Válasz #356
Nem elérhető

syntha


kris-el értek egyet.. egyébként susi mellé primoooo! 2naponta 1 v minden másnap egy. csak a bayern! ;)

Dino Bácsi!
A "Bayern" (München) egy német focicsapat! A "Bayer" pedig egy többek között gyógyszergyártással foglalkozó cég...
Csak azért bátorkodom kijavítani a hibád, mert valószínűleg így lett pl. a Gaspari Novedex XT-ből sokak számára helytelenül Nolvadex/Nolvadex XT és kb. ezek is annyira vannak távol egymástól, mint a fociklub a gyógyszergyártótól.

Dino egyszerűen csak csapatot tévesztett,a Bayer Leverkusen-re gondolt. ;D

2010. Október 04. - 19:21:53
Válasz #357
Nem elérhető

Pucus21


Pontosan! De ha a tuttit akarod kérdezd meg azt akitől vásárolsz. Ők mindig megmondják a frankót!

De a viccet félretéve ,ha ennyire nem vágod a dolgot ,akkor gondolom nem csak ez lenne a sarkalatos pontja a kúrának!

Kiegészítők ,kaja ,edzés rendben? Ha nem akkor esküszöm egy Mc menüvel jobban jász ha arra költöd a pénzt.

Annyit pont fog az is hozni.

krisnek:


A kajám eléggé rendben van. kb 180-210 gr fehérje bevitel között mozog.ebből kb 100 gr kiegészítő.Vitaminokat is szedek,b12,magnézium 500mg,calcium,c vitamin.+Bcaa,glutamin.És nem az első kúrám lesz ez, igaz eddig még csak propit nyomtam 100mg s-at,  csak a decával voltak kétségeim megmondom őszintén.

2010. Október 04. - 20:30:30
Válasz #358
Nem elérhető

Milo


210g fehérje nem sok, inkább kevés
Riceman

2010. Október 04. - 20:33:06
Válasz #359
Nem elérhető

atleeta


210g fehérje nem sok, inkább kevés
Ha 50 kiló körül van, akkor teljesen okés ez a mennyiség  8-}  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA