2024. Szeptember 27. - 23:34:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 218453 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2010. Február 12. - 20:50:13
Válasz #135
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Anrdásunk nem Pistuka Hcg vagy Rozália néven van/volt itt-ott? Egyébként nekem tetszik a stílus. Egy új valami. Nemtom mi de eladható.  ;D Úgy hülye hogy lehet az ember vevő rá.  ****:)))))) ;D

2010. Február 12. - 21:33:06
Válasz #136
Nem elérhető

andras123


Anrdásunk nem Pistuka Hcg vagy Rozália néven van/volt itt-ott? Egyébként nekem tetszik a stílus. Egy új valami. Nemtom mi de eladható.  ;D Úgy hülye hogy lehet az ember vevő rá.  ****:)))))) ;D
Köszi ez Tóled jút esettt ám  Nincs Olyan Ikon HOgy kezet fogunk vagy Ülelkezunk mert sort nem Kuldjhetek Mert Testepitök vagyunk  :-!!!

Balu Köszi  ****:))))))

2010. Február 12. - 21:34:37
Válasz #137
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Anrdásunk nem Pistuka Hcg vagy Rozália néven van/volt itt-ott? Egyébként nekem tetszik a stílus. Egy új valami. Nemtom mi de eladható.  ;D Úgy hülye hogy lehet az ember vevő rá.  ****:)))))) ;D

Fórum Borat az eredeti neve.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 13. - 08:47:07
Válasz #138
Nem elérhető

pmiller06


Anrdásunk nem Pistuka Hcg vagy Rozália néven van/volt itt-ott? Egyébként nekem tetszik a stílus. Egy új valami. Nemtom mi de eladható.  ;D Úgy hülye hogy lehet az ember vevő rá.  ****:)))))) ;D
Köszi ez Tóled jút esettt ám  Nincs Olyan Ikon HOgy kezet fogunk vagy Ülelkezunk mert sort nem Kuldjhetek Mert Testepitök vagyunk  :-!!!

Balu Köszi  ****:))))))

Örülök, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki egyetlen egy mondatát sem érti meg. Egy-egy mondatból lehetne durva félreértés.. Ez egy szteroidokról szóló topicban elég necces is lehetne :D

2010. Február 17. - 07:53:20
Válasz #139
Nem elérhető

zolika08


Hello! Egy olyan kérdésem lenne Hozzátok hogy mik a tapasztalataitok a Malay Tiger címkés decával??? Jó, rossz? A válaszokat előre is köszönöm!!!

2010. Február 20. - 20:46:00
Válasz #140
Nem elérhető

kutya83


Sziasztok!

Szeretnék április körül a deca-durabolin kúrát elnyomni, de nem tudom, hogy mennyit kell belőle nyomni, milyen hosszú ideig, mit kell mellé szedni, illetve mit érdemes. Külföldön élek, és sikerült gyógyszertárból beszereznem a deca-durabolint tehát szerintem valószínű, hogy jó(50mg/1 ml). Nem túl sok féle gyógyszert tudok itt venni a gyógyszertárban, de az biztos, hogy tudok tesztorteron depot venni. Magamról annyit, hogy 174 cm 74 kg vagyok semmi zsírral, ugyanis 10 éve thaiboxolok, ebből 7 év versenyszerűen, de már abba hagytam a versenyzést, és jó lenne egy kis súlyt felpakolni magamra. 2 éve súlyzózok, és kb 7 kiló izmot sikerült felszednem. Régen már szedtem decat súlycsoportváltáshoz, és akkor bejött, remélem most is jó lesz! Minden tanácsra szükségem van! Előre is köszönöm a tanácsokat!
Üdv.

2010. Március 08. - 13:18:33
Válasz #141
Nem elérhető

Milo


Terembe egy srác azt mondta hogy a decának jellegzetes szaga van, ha ez igaz akkor én csak hamis decát használtam eddig. Tényleg van jellegzetes szaga ?
Riceman

2010. Március 08. - 13:29:24
Válasz #142
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Szeretnék április körül a deca-durabolin kúrát elnyomni, de nem tudom, hogy mennyit kell belőle nyomni, milyen hosszú ideig, mit kell mellé szedni, illetve mit érdemes. Külföldön élek, és sikerült gyógyszertárból beszereznem a deca-durabolint tehát szerintem valószínű, hogy jó(50mg/1 ml). Nem túl sok féle gyógyszert tudok itt venni a gyógyszertárban, de az biztos, hogy tudok tesztorteron depot venni. Magamról annyit, hogy 174 cm 74 kg vagyok semmi zsírral, ugyanis 10 éve thaiboxolok, ebből 7 év versenyszerűen, de már abba hagytam a versenyzést, és jó lenne egy kis súlyt felpakolni magamra. 2 éve súlyzózok, és kb 7 kiló izmot sikerült felszednem. Régen már szedtem decat súlycsoportváltáshoz, és akkor bejött, remélem most is jó lesz! Minden tanácsra szükségem van! Előre is köszönöm a tanácsokat!
Üdv.

hát Én csak annyit tudok mondani,h magába ne használd, mert kinyírod a libidód.Mindenképp kell mellé testosteron, és winstol sem árt, mert segít a progeszteron mellékhatások elnyomásában.

Nandoloneból azért 400mg körül érdemes hetente bevinni vagy valahol olvastam, hogy nandrolne-testosteron 0.5:1

De Én nem vágom a témát, ugyhogy ne írj privit pls.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 17:27:49
Válasz #143
Nem elérhető

Taki


Kutya83!!!Decábol heti 2 böven elég és igaza van maszatnak tesztoszteron kell hozzá különben a libidodnak annyi!!Nem hiába az gunyneve a decának hogy (puhapöcs)!!!Szóval mindenképpen használj Deca mellé tesztot is!!!

2010. Március 08. - 18:12:00
Válasz #144
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Honnan tudod, hogy Deca, ne lepődj meg, hogyha teszto van benne ( jó esetben  :) ).Biztos, hogy gyógyszertári?
És akkor mehet a teszto mellé a teszto 2:1 arányban  ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 08. - 18:15:39
Válasz #145
Nem elérhető

Gabe


Én nem értek a kokszokhoz, csak az a kérdésem, hogy a tesztó ilyen olcsó cucc, hogy mindenbe azt tesznek ahelyett, ami rá van írva?
Mert szinte mindenhol ezt írjátok, hogy nem ez vagy az lehetett, hanem tesztó volt benne!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 18:18:20
Válasz #146
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Olcsóbb mint más egyéb injektálható hormon.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 08. - 18:28:55
Válasz #147
Nem elérhető

pmiller06


ez relatív h mi az olcsó... de jo kis különbség van az árak között.

2010. Március 08. - 20:03:43
Válasz #148
Nem elérhető

Milo


azér is raknak bele tesztót mert a használó fejlődni fog ezér egyre többet vesz a szerből, amibe semmi nincs annak semmi hatását nem érzi és 1két adag után másra vált, vagy abbahagyja a kúrát
Riceman

2010. Március 08. - 20:14:52
Válasz #149
Nem elérhető

Taki


ezt elég egyszerü  kiszürni szerintem hogy tesztó van e benne mert ha az van akkor a libidodon csöppet észre veszed!!!ez az én meglátásom!!!