2024. Október 02. - 18:30:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 Europa Super Show  (Megtekintve 19860 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 16. - 19:58:49
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A 202-ben viccesen alakulnak a helyezések. Sokan 1 hét alatt hirtelen leromlanak,mások feljavulnak? Na de pl 8 helyezést? ( Stan Úr )

2009. Augusztus 16. - 23:08:14
Válasz #61
Nem elérhető

Cressler


A 202-ben viccesen alakulnak a helyezések. Sokan 1 hét alatt hirtelen leromlanak,mások feljavulnak? Na de pl 8 helyezést? ( Stan Úr )
Mondjuk a képek alapján Stan tényleg sokat romlott főleg az előzsűrizésen volt szembetűnően rosszabb, habár szerintem DJ Classicon sem neki kellett volna győznie.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 18. - 13:10:58
Válasz #62
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 18. - 13:36:04
Válasz #63
Nem elérhető

BibóImpiAmpi



2009. Augusztus 18. - 13:46:44
Válasz #64
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 18. - 13:58:06
Válasz #65
Nem elérhető

BibóImpiAmpi



2009. Augusztus 18. - 14:00:23
Válasz #66
Nem elérhető

fastor


http://www.rxmuscle.com/videos/c-interviews/632-best-posers-marcus-haley-and-trickyjackson-pose-down-at-the-2009-europa-super-show.html
Azta nagyon tudnak a srácok  ****:))))))
Ezen be :-/] am. Nagyon készek a srácok. Ilyent nem fogok soha csinálni a színpadon  :-\ :-\ :-\
mértnemtetszik?

Hogyne tetszene, sőt. Csak én ehhez kevés vagyok  :-[ :-[ :-[
leszel te még ilyen ****:))))))
ahogy a benzinkútnál láttam az arcmimikád jobb ****:))) ;D ;D ;D
kár.hogy arról nincs kép ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 18. - 16:46:01
Válasz #67
Nem elérhető

Raymond



2009. Augusztus 18. - 20:52:36
Válasz #68
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


http://www.rxmuscle.com/videos/c-interviews/632-best-posers-marcus-haley-and-trickyjackson-pose-down-at-the-2009-europa-super-show.html
Azta nagyon tudnak a srácok  ****:))))))
Ezen be :-/] am. Nagyon készek a srácok. Ilyent nem fogok soha csinálni a színpadon  :-\ :-\ :-\
mértnemtetszik?

Hogyne tetszene, sőt. Csak én ehhez kevés vagyok  :-[ :-[ :-[
leszel te még ilyen ****:))))))
ahogy a benzinkútnál láttam az arcmimikád jobb ****:))) ;D ;D ;D
kár.hogy arról nincs kép ;D
Hát fastor neked legyen igazad és akk nem vitatkozom többet  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

2009. Augusztus 18. - 20:54:49
Válasz #69
Nem elérhető

fastor


http://www.rxmuscle.com/videos/c-interviews/632-best-posers-marcus-haley-and-trickyjackson-pose-down-at-the-2009-europa-super-show.html
Azta nagyon tudnak a srácok  ****:))))))
Ezen be :-/] am. Nagyon készek a srácok. Ilyent nem fogok soha csinálni a színpadon  :-\ :-\ :-\
mértnemtetszik?

Hogyne tetszene, sőt. Csak én ehhez kevés vagyok  :-[ :-[ :-[
leszel te még ilyen ****:))))))
ahogy a benzinkútnál láttam az arcmimikád jobb ****:))) ;D ;D ;D
kár.hogy arról nincs kép ;D
Hát fastor neked legyen igazad és akk nem vitatkozom többet  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 18. - 22:14:26
Válasz #70
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 18. - 22:44:46
Válasz #71
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem jobban tetszik ez a Tricky gyerek, mint Dexter... nem olyan rovaros-féreg hasizma van, mint Dexternek.  ****:)))
(Meg szimpibb és 1 fokkal helyesebb is... ***))) )
Remélem nem soká minden téren utóléri őt! :)